Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje auta folijom

Recommended Posts

Nije cordoba nego leon cupra... sta god, prvo sto sam pomislio kad sam video ovu sliku je to da je covek probao da skine foliju tek tako, bez upotrebe fena....katastrofa na sta lici..

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

zYWw9.jpg

Evo Punta koga je radio Veterinar, poslao mi na mail.

Matori jel imas kontakt momka koji je ovo radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelio bih da presvucem unutrasnjost sa mat crnom folijom pa me zanima da li treba neka posebna folija za plasticne povrsine i treba li stavljati neki PRIMER da se folija bolje uhvati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima...imam pitanje u vezi folije,ja sam pre 5 meseci lepio foliju na pragove jer je bilo izlizano.e sada se folija izlizala i vidi se sve ono skrnavo ispod.moje pitanje je da li da ponovo lepim foliju ili da farbam pragove ili sta da radim.da li vredi staviti one zavesice?izvinjavam se ako ovaj post ne pripada ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zYWw9.jpg

Evo Punta koga je radio Veterinar, poslao mi na mail.

Matori jel imas kontakt momka koji je ovo radio?

Nemam, imao sam ali sam ga negde pogubio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelio bih da presvucem unutrasnjost sa mat crnom folijom pa me zanima da li treba neka posebna folija za plasticne povrsine i treba li stavljati neki PRIMER da se folija bolje uhvati...

Jako je bitno kakve su te plastične površine, tj. da li imaju neku teksturu...

PRIMER se ne koristi, jer ovo nije proces farbanja.

Ako su glatke površne, bitno je samo dobro ih očistiti - odmastiti (alkoholom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostalo da se ceo Stilo 3v uradi Carbon folijom, od najjeftinije do najskuplje varijante, i koje marke folija uzeti u obzir? Hvala puno :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra je bilo, ali je punto ostao na parkingu u Bg-u zbog kvara...

Vazno da je provod bio dobar,a za sledeci put cemo puntakisa da namunjimo zestoko imam neke ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je taj lik iz Kragujevca za kog se prica da je najjeftiniji u Srbiji sto se tice lepljenja auto folija i zanima me radi li zatamnivanje stakala? Ako neko ima neki kontakt neka mi ostavi kao PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se desava da zimi rizla i sneg odlepljuju foliju kod tockova ili je cepaju itd? da li bi mogao neko da mi odgovori na to pa i ljudi koji se bave presvlacenjem autofolijom,jer razmisljam za neki mesec da uradim svog Stila 3v u mat crno sa najkvalitetnijom folijom. Ako se desava sve to onda da ne radim jer nisu male pare,hvala :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Sneg i rizla nisu problem ali je problem u perionicama kada pokusavaju sa pritiskom vode da skinu led sa tih delova onda otpada i folija i boja ,zato svima preporucujem pranje na cetke ili crevom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja :) Zanima me koliko kosta da se uradi ceo Fiat Stilo 3v sa folijom crne boje koja je izmedju mata i sjaja,od najjeftinije do najskuplje varijante?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja :) Zanima me koliko kosta da se uradi ceo Fiat Stilo 3v sa folijom crne boje koja je izmedju mata i sjaja,od najjeftinije do najskuplje varijante?

Postoji samo jedna vrsta te folije i to je Oracal 970 vrlo je kvalitetna a i cena joj je kvalitetna oko 400 e za tvoj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta prsvlacenje audija A4 i da li je fora samo mat crna kao sto svi sad rade ili bi mozda bolje legla crna sjajna kao polirana da bas onako ludo sjaji crno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta prsvlacenje audija A4 i da li je fora samo mat crna kao sto svi sad rade ili bi mozda bolje legla crna sjajna kao polirana da bas onako ludo sjaji crno

Pošto mi je žena zabranila posao na odmoru kaze da sam lud,zbrisao sam na pivo i da vidim sta se radi na forumu

Može da se presvuče crnom sjajnom i to bi koštalo oko 330 do 350e,a ima i varijanta 970 premium cast,folija ima sjaj a matirana je,vrlo dobro izgleda i cena je oko 430e

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam gotovo resio da uradim celog stilisu, e sada gledao sam slike kolega @autograf mi je slao njegove radove i zaista je super, al me zanimaju oni pipljivi prelazi na vratima ka unutrasnjem delu, i npr ako se radi auto u drugog boji, kada se vrata otvore jel onda unutrasnji rubovi ostaju nepresvuceni ili kako?

zato bi voleo da vidim par primeraka uradjenih komplet, tj automobila koji su komlet presvuceni, jos kada bi to bio Stilo, taman da vidim kako to izlgeda..

pa ako ima ko od kolega iz Bg-a auto presvucen da navratim da pogledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...