Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Podizac prozora kolko vidim stoji uredno, ali u kaseti ispred menjaca :D kolko se vidi (bar mi tako deluje na slici) branik mu je radjen nesto na levoj strani...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I iskljucivo da bude crne boje oni su najbrzi... Sto ne gledate malo aute u svetlijim bojama i ne nabudzene jer ovim budzenima je dusha odavno u raju jer su pakao proshli...

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4740992/fiat_brava/

 

Fire_Shot_Screen_Capture_007_2001_Fiat_B

 

i ovaj deluje ok

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas4100634/fiat_brava_12_16v/

 

Fire_Shot_Screen_Capture_008_2001_Fiat_B

Edited by fiat128s

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buca

 

Ja video da ne stoji na svom mestu, moguce je da je ovo model sa nekim izmenama.... :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I iskljucivo da bude crne boje oni su najbrzi... Sto ne gledate malo aute u svetlijim bojama i ne nabudzene jer ovim budzenima je dusha odavno u raju jer su pakao proshli...

Zbog cene...

Jer trazi do 1400e ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buca

Ja video da ne stoji na svom mestu, moguce je da je ovo model sa nekim izmenama.... :laughing: :laughing: :laughing:

 

hahahahaha i ja zapazio, pa zumBirao dole i ako se ne varam to je to :D hahaha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj crni Bravo je idaren i sa boka, na slici ispod se jasno vidi ulubljenje bas ispod kvake, pa na nize... izgleda da se nasadio dobro na nesto. Definitivno limarijski nije najsjajniji, ali je mozda mehanicki u dobrom stanju.

e668185335df_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba mu ako je mehanicki ok, kada se u voznji ide kao kucence, a izgleda kao kifla ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I iskljucivo da bude crne boje oni su najbrzi... Sto ne gledate malo aute u svetlijim bojama i ne nabudzene jer ovim budzenima je dusha odavno u raju jer su pakao proshli...

Zbog cene...

Jer trazi do 1400e ...

 

 

Znam Mare daa je frka za kintu,ali za te novce i ne moze bolje, znas onu staru ''kol'ko para toliko muzike'' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ponudu za Fiat Brava 1.6 16v 2000. godiste. Interesuju me iskustva ljudi koji su imali/imaju taj auto. Na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine, cene odrzavanja. Da li se kvare cesto, koje su mu mane/prednosti i tome slicno.

 

Unapred se zahvaljujem svima koji mogu da mi pomognu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ga 4,5 godine, fantastican auto. Osim redovnog odrzavanja, ja nisam imao vecih ulaganja. Ono sto je na vecini problem je sto ne radi kobra na gepeku, hoce da zeza presostat (senzor visokog pritiska, pa klima ne radi) i to je to. Ostalo sve zavisi od toga kako je konkretan auto odrazavan. Inace odrzavanje nije skupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos gledao auto uzivo,nadam se da cu veceras da idem da ga pogledam detaljnije....Ja mislim da nema klimu a i nema TNG.   Ceni mi ga 1400 evra a ja ciljam tu negde na 1100-1200...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,planira se polako kupovina i neke brave pored ovog brava,doslo je vreme da se uno zameni,pratim malo oglase i zabunilo me je to sto neki imaju 101ks,a kod nekih pise 89ks.

Onda malo pricesljam po netu i naidjem na nesto da su postojale i verzije sa jednom bregastom i 90ks,ali da su malo redje.

Pa me interesuje da li je to tacno,ako jeste da li on onda ima 8V umesto 16,i koliko je slabiji od verzije sa dve bregaste,da li se razlikuje potrosnja,cena odrzavanja,da li ima delova itd...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Fiat Bravo/a su se ugradjivali sledeci benzinski motori:

 

1.2 16v - 59kw/80hp, 1.4 12v - 55kw/75hp (izbacen 1998 godine), 1.6 16v - 76kw/103hp, 1.8 16v - 83kw/113 hp i 2.0 16v - 108kw/145hp (samo u Fiat Bravo), kao i 2.0 16v - 114kw/155hp (mahom je isao u Mareu ali i u Bravo).

 

Drugi benzinski motori ne postoje u modelu Bravo, Brava, Marea (do B stuba svi su ti isti), a Marea je umela da bude malo bogatija sa opremom od Brave. 

 

Proizvodnja ti je bila od 1995 do 2001 godine, ima primeraka koji su 2002 godiste ali to je samo po godini prve registracije. Solidan auto mada vec malo vremesan, za odrzavanje nije nesto skup, ali opet to sve zavisi od konkretnog primerka koji uzmes.

 

1.4 12v je taj sa jednom bregastom, zaobidji ga posto nije neki izbor, potrosnja mu je solidna u odnosu na performase koje ima, podmazivanje bregaste mu je lose reseno, pa ista ume da zariba i eto problema. 

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji 2.0 16v motor u Fiat Bravo (fabricki), al postoji 2.0 20v, koj se ugradjivao u Fiat Bravo HGT. Ostalo sto si napisao je odprilike tacno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,zabunilo me je jedino to sto sam nasao dva oglasa brave 1.6 sa 89ks,a onda cika google nadje ovo(tema sa drugog foruma):

 

"Moze pokusati da proba i to ...ma zeznuto je ja mislim uopste kod njih te dve bregaste da se usklade i u opste kako rade ,mnogo mi je uskladjeniji i kultivisan motor 1.6 sa 90 ks i jednom bregastom sto se ugradjuje u tempru, bravo mada je redak u njemu i u punta mk1.Ne znam ali mi se kosa digne na glavi kad treba zupcasti da menjam,do sada kada sam ga god menjao ni jedan auto nisu uzupcili kako treba uvek sam morao da ispravljam kod drugog majstora u nekoj garazici koji je bolji nego bilo koji ovlasceni"

 

Pa sam zato i pokrenuo temu,znaci ako sam dobro ukapirao bas svaki bravo 1.6 ima 16v i 103ks(naravno fabricki)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ma zeznuto je ja mislim uopste kod njih te dve bregaste da se usklade i u opste kako rade

 

:) :) :)

 

U Bravo/a je uvek išao 1.6 16v. Jedan od najboljih Fiatovih benzinaca. Nikada se nije u njih ugrađivala verzija sa 8v.

Kakav crni problem ''usklađivanja rada bregastih'' (to pisanje sa drugog foruma) od 16v motora? :D O motoru 1.6 16v ne treba da razmišljaš kao o nečemu što je izvor problema.  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi rece moj majstor, prije ce se sve raspasti i limarija istruliti, a ovaj motor ce jos uvijek u punoj snazi raditi :smoke:

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...