Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ciao ragazzi !

Nadimak je Tazio,zovem se Sasa,imam 32 godine,dva sina,suprugu i ljubavnicu... Ona je temperamentna Italijanka zanosnih oblina,a obostrana ljubav traje vec tri godine i izgleda da ce potrajati jako dugo,recimo ceo zivot :)

Pored ovog,obozavam Lancie i Fiate iz 90-tih i 80-tih,sve verzije koje su se vozile na kruznim trkama i relijima.Imam ludu srecu da sam okruzen ljudima koji me trpe i koji su mi prijatelji,a nadam se da cu se lepo sruziti i sa Vama ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Bojan, Grobnik (HR) 26 godina, Fiat 128 rally 1600, Fiat 128 1300 u izgradnji za brdske utrke, uskoro dolazi jedan Grande Punto 1,4 za svakodnevne upotrebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo benzinjare! Navalili ovi sa naftaricama! :D

Pisite; citajte ... :dj:

Evo jednog za sada zadovoljnog vlasnika Punta benzinca 1.2 8v uvezenog iz Njemačke u maju.

Pozdrav svim članovima od Nikole iz S. Banovaca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko vas ima :) evo da se prijavim Ja sam Marko iz Zemuna sam imam 19 godina pre 2 meseca sam uzeo Fiat punta 2 1.9 JTD.

Oduvek sam voleo puntice, tako da ga sad i imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz.. Zovem se Aleksandar iz Aleksandrovca Zupskog pre nekih 15 dana postao sam vlasnik Lancie Lybre 1.9jtd u karavan verziji.. nadam se lepom druzenju ovde i korisnim savetima.... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljam sve čalnove foruma Admine i sve redom. Zovem se Jovan živim u Futogu pored Novog Sada. Imam 36 godina imao sam 2 Fiata stila i prodao ih posle toga kupio Opel Vectru koju sam sticajem okolnosti vozio 5 godina i koja me je ugrobarila tek onda sam shvatio kako je Fiat najbolji auto za nas obični narod.Sada sam u fazi kupovine auta ali 100% to je Fiat da li će biti Marea Weekend ili Stilo karavan videćemo, motor naravno 1.9 JTD! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz i tebi dobrodosao! :)

Ako bude bio Fiat, tu smoo za svaku pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih skreno stila pazario. Bitno da je stanje automobila koji kupujes u sto boljem redu :) Samo to je bitno, ostalo se sredi :)

I da jeftino prodjes ako mozes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh buraz... Tražim auto 4 meseca već su mi oči pobelele od gledanja pojaseva i papučica istrošenosti unutrašnjosti slušanja rada motora gledanja utegnutosti, praznih priča onih šustera po auto-placevima što pričaju bajke i tako dalje i tako bliže...Idem sutra u Suboticu da vidim neki auto(Marea) nadam se da neće biti uzalud...A stila sam imao 2 komada auto je odličan samo zamena sijalica je Horor, i jako mi je nizak napred za vožnju van asfalta, a ja dosta idem na pecanje pa mi Marea ima malo veći klirens...i ne samo to, niz nekih drugih stvari između ostalog i dosta je jeftinija.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumasi :)

Ja sam Nikola iz Brusa, od skoro sam vlasnik Fiat Punta 2002 1.9 dizel :)

Zovu me Dzoda i ovde sam dosao da nesto vise naucim o svom autu a i mozda da resim svoj problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...