Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

generalno znate o Fiat-u vise nego moj majstor :)

Kada vidiš da čovek preko interneta može više da ti pomogne o kolima nego tvoj majstor koji ih zagleda 2 sata, to je siguran znak da menjaš majstora dok ti nije sahranio auto :laughing: Veruj mi, prošao sam to pre mesec i po i ispalo je da mi je auto najgori leš zahvaljujući neobaveštenom majstoru i posle toga odem kod pravog majstora i ispade odličan auto :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od majstora koji rade samo sa Fiatom bio kod Neše i Gorana sa Altine i obojica su me oduševila načinom rada i profesionalnošću. Bukvalno sam tek sa Stiom shvatio da ne može isti majstor da popravlja bilo koji auto. Kod mog univerzalnog majstora sam uradio ono što je na svim kolima isto- mali servis, zamenu stabiiizatora i pločica i to bolje da nisam jer mi je stavio neke užasne pločice napred pa se osečam kao da sam u operi kad ih blago pritisnem :laughing: I još zamalo da dobijem nove amortizere zbog neispravnih silena i to ni manje ni više nego sva 4 amortizera :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !! Zovem se Marko iz Siska sam vozim Fiat Punta mk1 sporting ! Za Vas sam cuo od vasih clanova koji su bili ovaj vikend na Međunarodnom meetu Fiatista u Rijeci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

generalno znate o Fiat-u vise nego moj majstor :)

Kada vidiš da čovek preko interneta može više da ti pomogne o kolima nego tvoj majstor koji ih zagleda 2 sata, to je siguran znak da menjaš majstora dok ti nije sahranio auto :laughing: Veruj mi, prošao sam to pre mesec i po i ispalo je da mi je auto najgori leš zahvaljujući neobaveštenom majstoru i posle toga odem kod pravog majstora i ispade odličan auto :laughing:

Ma vec sam poceo da vrsim selekciju kad su majstori u pitanju :)

Dobrodosao!

Nista se ne cudi. Ovde zaista ima kolega forumasa koji o kolima znaju vise od mnogo majstora zajedno:)

Hvala :) Pa evo to vidim vec sad,iskrsao mi problem sa servom,a majstori nikako da utvrde gde je tacno problem...

Mada opet i ja se jos nisam upoznao sa autom ,ipak je tek par dana kod mene, cesljam forum i postove gde se spominje slican problem tako da se trudim da me ne odrade bas kao degenrika...Bas sam naisao na dosta korisnih saveta

Edited by Serbes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za majstora uhvati jednog dobrog i ne puštaj :laughing: Ako te malo i odere nije problem, samo da dobro uradi i da ne stavlja delove reciklirane od limenki Koka Kole i slično :wallbash: Verujem da većina majstora ne želi da prevari, već zbog svog neznanja pokušavaju da ti nametnu loša(glupa) rešenja. Meni čovek hteo da uvali nov vazdušni za vozačevo sedište(300e) zbog problema sa konektorom koji i ptice na grani već znaju da reše :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa drugari pozdrav svima zovem se pedja imam 20 godina iz vrbasa sam.vozim FIAT punto 1.2 8v 2001.godiste koji je kod mene u vlasnistvu oko 7 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav clanovima foruma . Zovem se Dragan zivim u Laktasima RS vozim Fiat Punto 2 1.2 16v a takmicim se u auto reliju 2 kategorije prvenstva RS sa Jugom 1.5. Motor u jugu je blok fiat uno glava lancia delta 1.3 mjenjac 13 53. Nadam se dobrom druzenju na forumu i razmjenjivanju informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Ja sam Zoran iz B.G-a vozim Megana i u velikoj sam potrezi za Stilom karavanom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko vas ima. Osoba sam sa invaliditetom, imam 36g i zovem se Kole. Dugo vremena pratim ovaj forum, vozio sam fiata punta mk1 4 godine, a od pre 15 dana sam vlasnik lancia lybre 1.9 jtd...nekako mi uvek zapadne italijan :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čika Kole, ovaj forum i deca posećuju a ovaj avatar će ih rasterti bojim se ! ;)

Dobrodošao/dobrodošli ! :lol:

Hvala, sto se tice avatara, menjam oma... :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima italijanskih mašina i dizajna. Zovem se Miša iz Zrenjanina sam, prebacio 40-tu sa vernim puntom kecom sam više od decenije. Redovno pratim forum a pošto će uskoro jedan Grande pasti sva pomoć je dobrodošla...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ja sam Nikola Kojic dolazim iz sabca imam 19 godina i samo sto sam polozio za vozacku.Ukratko oko 2-3 dana kupio sam Fiat Punta.Zatim sam ga malo tuningovao auspuh i felme,i dodao sam mu akomulator od 66 ampera :D.Mnogo volim da vozim kola,a pogotovo punta nekako mi udoban :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Planiram da kupim fiat stila pa sam istrazujuci o njemu po netu naisao na vas forum i tako eto mene kod vas. A koliko ste ga iskritikovali dvoumim se sad ma da volim izazove koje mogu sam da resim bez "majstora" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! Ja sam novi clan i zelim da vas pozdravim. Vozim fiata vec duze vreme, a trenutno stila multijeta i moze se reci da sam zadovoljan!!! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...