Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@ 90knele90

Nismo ga iskritikovali, samo smo realni i iskreni ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, zaboravljas da ima i Stila dizela za 2000 evrica, sa pravih 120 000km, full sve zamaskirano, vozio deda kupe po Italiji :laughing: ... Licno znam par ljudi koji su hteli da ih zapale i prodali su ih sa zadovoljstvom, a ima i nas "mazohista" koji uzivamo. Tako da ima svega, ali mislim da smo u globalu realni sa ocenama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam stila jtd 115 ks oko cetiri godine, a sada vozim stila multijeta, bio 140 ks :D , a sada oko 175 ks... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima od nekadašnjeg vlasnika Lancie Kape karavana, nažalost stradale u sudaru. Sada vozim Xantiu, ali u planu je definitivno Fiat Ulyse/Lancia Zeta. Velika želja Zeta sa 6 ili 7 kožnih sedišta, 16-icama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam datume i vidim da svakog dana imamo bar jednog novog člana a u par poslednjih postova izgleda da su neki opasni fiatisti !

Dobrodošli i podelite vaša iskustva sa drugarima ! :D

zulutapka

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos 320 drugova clanova, pa 8 000 forumasa (mada vidim, evo jedan od poslednjih registrovanih clanova ima ID 9094).

Respektabilna cifra, nema sta, svaka cast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve forumaše i nove kolege.Inače sam bivši vlasnik stila 1,9 jtd .Prošle godine prodat i kupljen nov dacia sandero stepway 1.5 dci.Ali zato je moj ćale ostao veran crvenom puntiću 1.9 jtd.Eto malo sam se priključio zbog njega, a malo i zbog stare ljubavi :) .Nadam se da mogu da prisustvujem u radu foruma.Joše jednom veliki pozdrav za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koliko vas ima. Ja sam Dragan iz Rume, inace radim u NS i studiram ( Dogodine inzenjer ako Bog da) Imao sam Alfu 146 1.6 boxer ali je izgorela pre 2 godine, posle toga sam nesto privremeno menjao i sada sam pazario Punta 2002 1.2 sekvent gas. Za te pare nista bolje nisam mogao uzeti. :) za sada je sve ok, imam par nedoumica ali to cu u drugim temama pisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim clanovima,Ja sam Igor iz Kostolca,'95 godiste,ponosni vlasnik Fiat Punta Mk1 1.7TD '99 god. koji je u porodici vec punih 7 godina :).Da vas ne prevare moje godine,vozacka dobijena,ali vozim kola od svoje 8. godine,tako da nisam amater :D,mnogo volim da vozim i predstavicu i svoj auto,samo malo da se snadjem kako i sta sa forumom...Puno pozdrava svim kolegama sa foruma :D

Edited by Djuka95

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Mile iz Starčeva od pre neki dan vlasnik Punta 2002 god 1.2 8v, 5 vrata, svetlo sive boje.

Gledam gde bih mogao predstaviti moj auto, slike i sve ostalo..., Naći ću valjda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Ja sam Miloš iz Beograda, posedujem Punto Classic 1.2 iz 2009. godine sa skoro 42000 km i sa kojim sam prezadovoljan, nema gde nije prošao za ove 3 godine - od Austrije i njenih ski-centara, Kopaonika, nekoliko putovanja od Beograda do Sjenice (jedno od njih je bilo i po onom ogromnom, metarskom snegu zimus), Grčke, Crne Gore, Žabljaka,... Pravi mali pouzdani zvrk (pu, pu, da ga ne ureknem). Na forum sam se učlanio pre svega da bih se informisao u vezi radova koji su planirani na Puntu mog drugara - Mk 1 iz 1999. (25. februar), kupljen nov u Srbiji, drugarovi roditelji su prvi vlasnici, prešao samo 143 000 km. Toliko od mene u predstavljanju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima i ja sam novajlija ovde,tako da ne zamerite sta god nije po propisu...Imam Stila 1.6 16v kao sa slike,2002 godina,ja sam inace '86 i tako....Napomenuo bih ako nije zabranjeno da imam par rasturenih Fiat Brava/Bravo,pa za info,javite se...Sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Sladjan iz Zvezdana.

Danas uzeo Punta SX, 98 god.

Do skoro sam vozio "Japanca" nadam se da "talijan" nece da mi zadaje probleme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro dosli :)

@djokic uz dobro cuvanje neces nikad menjati italijane.

Ako vas nesto zanima, imate neki problem prelistajte teme, pitajte ostale iskusnije clanove za savet. Ima ovde strasno pametnih i profesionalnih ljudi.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Od juce sam ponosni vlasnik Lybre 2001 od 110konja.

Forum sam nasao preko gugla i vidim da ovde ima bas puno informacija.

Imam par pitanja koje cu postaviti kasnije i na kojima se nadam da cu dobiti ovde prave odgovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav clanovima,Stefan iz Bg-a pazario sam punta 2001 1.9 JTD sporting,auto je ako nista lep i druga prica u odnosu na stari golf 2 koji sam gulio do sad ali problemi su krenuli vec prvog dana pa se nadam da cu ih ubrzo resiti i uzivati u autu. :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, ja sam Mihajlo iz Bg-a, početnik sam u vožnji i mnogo volim automibile :D nadam se da cu ovde nauciti neke stvari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, Nemanja iz Sapca 20 godina .. vec godinu dana posecujem forum, a isto toliko i posedujem Fiat bravo 1.9 JTD 105ks. Autom sam zadovoljan s' obzirom da sam vozio Hondu pre Fiata. volim tjuning, tako da se nadam buducoj saradnji i razmeni misljenja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...