Jump to content
FAS Goran
Guest 5204

Šta vas izluđuje u saobraćaju?

Recommended Posts

Pogresan clan citirate:

 

Iz:

Pravilnika o podeli motornih i prikljucnih vozila i tehnickim uslovima za vozila u saobracaju na putevima

Član 59

Na vozilima prvi put registrovanim u Republici Srbiji nakon 1. marta 2011. godine moraju biti ugrađena i izvedena zadnja svetla za maglu prema jednoobraznim tehničkim uslovima, osim za vozila vrsta L, T, C, R, S i K.

Zadnja svetla za maglu mogu biti izvedena kao jedno ili dva svetla. Ako je izvedeno kao jedno svetlo tada se mora nalaziti, u odnosu na uzdužnu vertikalnu ravninu simetrije vozila, na levoj strani vozila.

Udaljenost svetleće površine zadnjeg svetla za maglu od površine puta ne sme biti manja od 0,25 m ni veća od 1,2 m.

Zadnje svetlo za maglu može da se uključi samo putem posebnog prekidača.

Zadnje svetlo za maglu mora biti povezano tako da se može uključiti samo ako su uključena poziciona svetla i bar jedno svetlo za osvetljavanje puta.

Kontrola uključenosti zadnjeg svetla za maglu mora biti obezbeđena putem kontrolne lampe žute ili zelene boje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod pogrešnih tumačenja:

 

Danas konačno videh koristi od teretane,drugaru do vikendice neki krevet da prevezem Ivecom,idemo put onako kao i svuda krpljen pa prople zakrpe dakle nema udarnih rupa već ono standrad za Srbiju,uspon ispred mene neki u E90 po ravnom vozi 40.par puta sam u prvu vraćao,ajde rekoh ne zna gde će pa iskuliram.Kad on na usponu opet isto i pred svaku rupicu koči na usponu,ja žmigvac da ga obiđem (na usponu :laughing: ) on neće ni malo da se pomeri nego drži sredinu i ide 40 ja sviram on pali sva 4.Izađemo na ravno zaustavlja i izalze dva pederčića  :laughing: ja izlazim sa svojim 1.88 i 92kg posle tertane  :laughing:  oni počeše da cvrkuću kao nove mi felne da ih ne sikrivim,ja reko gde da ih iskriviš nigde nemaš udarnu rupu,oni kao nešto zavijau  :laughing: Ne bih se tukao zbog tako banalne stvari,al sami staju,misle obuli air max i obukli fajerke i voze be em ve  :laughing:  i da ću da se uplašim  :turned:

 

Jeste dobar auto i sve,al jbt ako ćeš da mu robuješ na svakom iole lošijem putu i da čuvaš fenu da se ne izgrebe  :laughing:

 

Ako ti je ovo jedina korist od teretane toplo preporučujem promenu sporta :)

Nemoguce, rekao Cile da je nastelovao da ne smeta :D

 

Ne smeta Ciletu, nije pričao o onima van vozila :rofl:

Šalu na stranu Punto mk2B ubija i sa halogenkama, a sa xenonima je za obaranje vanzemaljaca.

Evo baš ću da te poslušam.I sve ću da ti blicam.

Pa nije specifirao korist od teretane, mozda je mislio na taj krevet sto su ga terali Ivecom, trebalo je to utovarati, istovarati.. nemoj da si nakraj srca pa da odma napadas coveka da oce da se bije ;)

A i advokat se javio  :laughing:

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi se uticaj hemije  :laughing: u Rubinu u vinjak dodaju kaustičnu sodu tako da trenutno jedino je Simex veći trovač  :ball: probaj domaći konjak,većina vinara ga danas pravi,zabrovaićeš taj otrov boje karamele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo, noc, kako dolazi vozilo u susret tako uspori na 50-55kmh....kako ga auto prodje ja da ga persons on po gasu do 100....i tako se vozismo 10-12km....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto se opet vracas na staru temu, koja je usput i obrisana ... Ni prvi put nisi mogao da nadjes gde sam ja napisao da imas dupli nalog, ne mozes ni sad ... ni sledeca 3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u najvecem spicu prolazim kroz centar grada i razmisljam kako su pesaci STOKA.

 

Spic nevidjeni, kola, autobusi, pesaci...Ima jedan pesacki bez semafora i svako prelazi ulicu kako mu cef, i to nema ono da pogleda levo/desno, nego odmah na ulicu!
Pa majku mu, sacekaj 5-10 sekundi, ne moras vise, skupice se bar jos njih 4, 5 pa zajedno predjite :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ajde to... Ali oni se tako ponasaju i kada je sneg i led na putu, odjednom sa trotoara bap na ulicu.

 

A znas li koje su poslednje reci pesaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...