gurabija
Members-
Content Count
52 -
Joined
-
Last visited
About gurabija
-
Rank
Regolari
- Birthday 02/18/1981
Profile Information
-
Gender
Male
-
Location
Beograd
Recent Profile Visitors
The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.
-
neshaoct reacted to a post in a topic: Fiat Bravo - radio se sam ugasio, posle toga nemam više zvuk kada ga upalim
-
neshaoct reacted to a post in a topic: Fiat Bravo - radio se sam ugasio, posle toga nemam više zvuk kada ga upalim
-
Isto pistalicom na unimeru. Svaki kabal od zvučnika i negde na saksiji da li ima spoj.
-
Takođe proveri da nemaju probijanje na masu
-
Proveri instalaciju, da nemaš kratak spoj, ili neki zvučnjak da nema kratak spoj. Dovoljno će ti biti zujalica na unimeru.
-
gurabija reacted to a post in a topic: Fiat Bravo / Marea / Multipla - menjač ostaje/ispada iz brzina
-
neshaoct reacted to a post in a topic: Fiat Bravo / Marea / Multipla - menjač ostaje/ispada iz brzina
-
Martin reacted to a post in a topic: Fiat Bravo / Marea / Multipla - menjač ostaje/ispada iz brzina
-
neshaoct reacted to a post in a topic: Alfa Romeo 147 2.0 TS - nepoznato crevo
-
Alfa Romeo 147 2.0 TS - nepoznato crevo
gurabija replied to 147 2.0 TS 163.000 km's topic in Alfa Romeo
@147 2.0 TS 163.000 km Vraćanje isparenja od benzina u rezervoar i sagorevanje. -
gurabija reacted to a post in a topic: Punto mk.2 - zamena sajle menjača
-
Fiat Bravo 1.6 16v - klapna za recirkulaciju vazduha
gurabija replied to Stojadinovics's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
iskljuci se nakon odredjenog vremena, 5 ili 10 sekundi, bas je lose reseno, a tek zavuceno i nepristupacno Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk ako ne drzi to znaci da nije u redu, raspadne se svaki zupcanik, ako si kupio polovan sigurno je pukao i on, imao tri komada sva tri puknuta, jer mehanizam radi tako sto drzi nategnuto. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk Veruj mi, ako sam ja odustao od toga da mi ne radi recirkulacija onda.... Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk -
Fiat Bravo 1.6 16v - klapna za recirkulaciju vazduha
gurabija replied to Stojadinovics's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
mrka kapa od toga, ja sam poručio dva polovna i oba su stigla sa polomljenim zupcima, jedino nov a nisam trazio nove. srecno Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk otkačio ostavio da konstantno klapna bude otvorena Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk -
gurabija reacted to a post in a topic: Fiat Stilo - popravka brisača
-
gurabija reacted to a post in a topic: Fiat Stilo - popravka brisača
-
Mozda remenica radilice, u stvari bilo šta što je u kolu pk kaiša, sve treba lepo pregledati. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
-
neshaoct reacted to a post in a topic: Fiat Bravo 1.9 JTD - Dopuna ulja u menjaču
-
Fiat Bravo/a - ne rade svetla / problem sa svetlima
gurabija replied to Nebojsa865's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
Proveri osigurač, pa masu -
gurabija reacted to a post in a topic: Fiat Bravo/a - ne rade svetla / problem sa svetlima
-
Problem je što je od jednom počela da svira sirena, cupo osigurač rastavio airbag misleći da je do tastera... Na kraju otkrio da je problem u spulni. Špulna bila 10 e, zamenio. Naravno treba da proveri pre skidanja, ja sam samo dao mogući uzrok. Može da bude i negde drugde neki spoj.
-
Sva šrafa odozdo skida se Airbag... Gledaj da ne dajes kontakt, jer onda moras na dijagnostika gašenje greške, kad kupiš flet, postaviš ga tako da bude na pola, tj. Izbrojis krugove, koliko levo toliko desno. Flet ili špulna kako je zovu, imaš dva džeka, jedan dokazni i jedan za Airbag.
-
Imao problem sa sirenom, zamenio flet kabal u volanu.
-
Nikola 1.6 reacted to a post in a topic: Fiat Bravo 1.9 JTD - Dopuna ulja u menjaču
-
kreator reacted to a post in a topic: Fiat Bravo 1.9 JTD - Dopuna ulja u menjaču
-
Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
-
Fiat Bravo 1.9 JTD - mastan menjač
gurabija replied to gurabija's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
Malo sam se igrao.... Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk -
Fiat Bravo 1.9 JTD - mastan menjač
gurabija replied to gurabija's topic in Bravo/Brava/Marea/Multipla
Danas cu kupiti ulje, pa cu I sunuti koliko treba, a nabavio velki špric.... [emoji4] Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
Info
FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".