Jump to content
FAS Goran
NenadAleksic

Registracija i prevod, Ugovori, osiguranje, kasko

NAJBOLJE KASKO OSIGURANJE U SRBIJI  

136 members have voted

  1. 1. Koje kasko osiguranje je po tebi najbolji izbor?



Recommended Posts

Da.

Iskustva sa naplatom jos nisam imao.Imala je moja devojka.

Nije imala nikakvih problema.Dobila je originalni branik za Golfa 6 vrednosti oko 50 000 din i profi farbanje od 100 eur.

Stari je malo napukao od cukanja na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod DDOR -a  za obavezno osiguranje dobijaš osnovnu obuku , dok za kasko imaš neki viši stepen obuke na Navaku. Navodno osnovni ima vrednost 100 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A reci mi da li ides kod svog majstora za radove ili ddor radi sve to kod nekog sa kojim imaju saradnju

Kod DDOR -a za obavezno osiguranje dobijaš osnovnu obuku , dok za kasko imaš neki viši stepen obuke na Navaku. Navodno osnovni ima vrednost 100 e.

Da receno mi je i to,ali da fali malo do 200€ valjda toliko treba za Navak

Ali osnovno osiguranje mi nije kod njih,tako da mogu samo ako uzmem kasko kod njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mozes da radis kod njihovog ili da uzmes pare pa radis gde ti hoces.

U opisanom slucaju,deo je stigao iz ovlascenog servisa.

 

Ali da napomenem,ovo sto je Dovla vec rekao,auto je bio mladji od 5 god.

Ne znam kakva je procedura za aute preko 10 god starosti.

 

Predpostavljam da ne bi dobio pare za nov originalni branik,ali bi dobio dovoljno da kupim polovan originalni i da mi se kvalitetno ofarba u boju auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš pošalji mi podatke o autu (model, godište, motor) i koliko godina imaš vozačku pa da vidim može li se dobiti bolja ponuda u DDOR-u ili bar da dodaju ponude sa učešćem. 

 

Očigledno je da je u ovim ponudama DDOR najpovoljniji naročito jer kod njih nema učešća. Dovoljno su velika i ozbiljna firma da nemaš razloga da brineš oko isplate i tako nekih stvari. 


@Dante

Pucaš visoko, devojka vozi Golfa mlađi od 5god... :D nisi cvećka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Dante

Pucaš visoko, devojka vozi Golfa mlađi od 5god... :D nisi cvećka :D

 

Sledeca je Alfa,takav je pao dogovor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to bilo neverovatno ali tako mi je potvrđeno preko kontakt centra ddora. Dobio sam onu knjižicu i tu ima vaučer.

Edited by havijer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm zanimljivo onda,pitacu i za to. Kada sam bio u DDORu nisu pominjali super karticu,doduse video sam neki flajer sa tom pricom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su pomenuli,odobrili popust i upisali bodove na karticu,

Bas sam na ovoj temi pohvalio takav pristup.

 

A sto se tice tih 30% proveri,ali mislim da od toga nema nista.Pisao je covek koji hoce kasko za 5ooL iskustvo sa tih 30%.

Imas na par stranica unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam registovao ljubimca u Dunav autu.Izaslo je 26350 din na 6 rata,od toga je kamata 580 din,osiguranje stakala(do 43000 din bez ucesca) oko2950 din,osiguranje vozaca i cetiri putnika 1260 din i dobio gratis  karticu Luk Oil sa 2000 din  za gorivo, jednokratno, a posle je 5 din popust po litru.Sve se zavrsava u Dunav Autu,danas je bilo malo guzve jer sutra je zadnji dan za gratis gorivo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno osiguranje je 14208 din(zavisno od premijskog razreda) i takse su7300,sto je 21508 cista registracija.Polisa za stakla i putnike  nema nikakve veze sa  registracijom,to je posebna polisa.Nisam pitao za kasko,ne znam koliko bi izaslo.Izgleda da je produzena ponuda za gratis gorivo ako se uplati osiguranje putnika,u Dunav autu je dzabe tehnicki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo osiguranje stakla i putnika 26350!!!

 

I meni u dinar isto kod DDOR-a. Multipla, 1.9 JTD (stakla + 1+ 5 putnika). Prva godina da sam odustao od kaska.

 

Nego nešto me muči... Opet su promenili sistem lepljenja registracione nalepnice!. Prosto neverovatno. Pre je pisalo na njoj, strogo ne razdvajati a sad su napravili neku ilustraciju koju ja nisam najbolje razumeo tako da je još nisam ni zalepio! Dakle, sad se razdvajaju oni listovi na početku ili sam ja glup da svhatim tu ilustraciju?

 

Još se sećam kako je gosp. Damjanović stručno zalepio nalepnicu kad su ih tek uveli ;-)

Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaku nalepnicu lepim isto i nikad lakše - odlepim je sa onog papira i samo zalepim na šoferku... Ono njihovo objašnjenje/uputstvo ni ne gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo osiguranje stakla i putnika 26350!!!

 

I meni u dinar isto kod DDOR-a. Multipla, 1.9 JTD (stakla + 1+ 5 putnika). Prva godina da sam odustao od kaska.

 

Nesto ne razumem ili sta.....Kasko bez ucesca je oko 30,000 (za 500L) a vi dajete 26000 za stakla? 

ili nesto ne razumem ili je usteda od 4000din toliko znacajna?  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nismo se valjda dobro izrazili... registracija + tehnički + osiguranje stakla + osiguranje putnika = taj iznos! Sama stakla su 3000 i nešto DIN...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...