Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

1 hour ago, ostoja said:

16ice trazim, gume me ne interesuju (imam skoro nove)... Zvacu ga, hvala za info.

Izvini, u brzini pogresno napisao, ove sa slike su 17-ice 225/45

10 minutes ago, city said:

Zvao otpad  Arandjelovcu, po 50 e krilo i vrata ali kaze da imaju ogrebotina. Zamena oba dela 30 e samo mora da se ostavi auto. Nije skupo samo ja vec imam ogrebotine :) 

Ako nije mnogo ogrebano i moze da se ispolira onda se isplati zameniti ih

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Axic said:

Izvini, u brzini pogresno napisao, ove sa slike su 17-ice 225/45

I ja gledam kako Emotion felne mogu da budu 16'' :D ...

@ostoja Ne zameri nasem AGzari, zna da mu naleti i losa roba :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je sa ovim saobracejem :( Vracao sam se veceras oko osam iz Bg i kolone u obe trake ka Beogradu, nema zastoja ali kolone skoro od M. Pozerevca. Kad se izadje sa Ap isto kolone ka Bg skoro do Mladenovca.

Naletoh na ovo u Lidlu, mozda pomogne i zastiti ogrebotine da ne rdjaju ne  daje mi se 200-300 evra za sredjivanje vrata i krila. Kostalo oko 600 din, vidim imaju i neki set za poliranje farova, mislim da nije Sonax, on je oko 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja li je fora sa levom pozicijom :) Menjao sam je pre manje od godinu dana i opet crkla,. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se zalis? Vidi se da nisi menjao sijalice oborenog svetla na Stilu :D . Citaj, odrane ruke - ili  kroz potkrilo, kupusanjem kutije akumulatora, a nekima je cak bilo lakse da skidaju komplet branik i far.

Posle toga, sve je pesma, a tek na Bravu su sva sijalicna mesta boza za pristup.

Salu na stranu - verovatno Hvalitet sijalice :) , u kombinaciji sa stalno upaljenim svetlima. Bravo bar nije imao problema sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan da vidis ti sto je Lanca bila, samo odvrnes one plasticne tockove i ima rukicu loker skines zamenis vratis nema branika, precagi i ostalih gluposti ;) na ovom novijem bogu se molim da ne riknu :D zato na smarta da vidis , guraj ruku kroz lavirint maske i branika gledam lika neverujem haha sreca ajde pomog'o coveku posto zadjem tamo gde niko ne mere i namestimo :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenioooo :) Jeste da sam malo nazuljao ruku ali uspeo. Jedino kad sam vracao nema neku posebnu poziciju, samo gurnes nista se ne desava ako je okrenem levo desno, ono kao da klikne, zakljuca se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na Stilu i na Bravu su T10 pozicije na najjednostavnije cupanje sa sve plasticnim nosacima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Kao sto rekoh - probaj da zamenis na generaciji ispred (Stilo), pa se javi na raport. 

PS: Naravno, vozacki far :D.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Pun desni volanom, otpustis srafove branika (sto sa krila, sto sa podkrila) sa vozacke strane.

Onda pun levi, otpustis suvozacku stranu.

Onda skines ostatak srafova sa branika, izgubis pola sata jer se jedan sraf vrti u lezistu (tj matica mu oblaajznula u plastici ko zna kad). Spustis branik na cebe (da se ne izgrebe), skines nosac branika ispod fara, skines far, zamenis sijalicu.

Vratis sve nazad.

Probas.

Vidis naknadno da je crkla i jedna pozicija (dovoljno da ne javi na tabli gresku), pa pocnes sve iz pocetka da bi i nju zamenio.

Skones u radnju po T10 sijalicu jer ti bas nestalo.

...

Dva sata kasnije ,sve sija kako treba a ti psujes na italijanskom.

 

Da, malo je bolje na Bravu :)

Edited by ostoja

Share this post


Link to post
Share on other sites

U petak sam bio u Zemunu na keju i na onoj kaldrmi, kocki sta je vec, pocelo nesto da struze, skripi napred. Izasao na asfalt isto krci nesto negde kod levog tocka. Ubrzam ne cuje se, usporim cangrlja. Popio negde kafu krenuo kuci ne cuje se nista, na auto putu normalno se auto ponasa. Vozio ga po gradu nista se vise ne cuje. Danas u servisu gledali kao malo levi stabilizator ima lufta. Zamenio ga pa cu videti. Cena mu je oko 10e. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...