Jump to content
FAS Goran
banjo1990

Alfa Romeo Giulietta - Rosso Alfa :)

Recommended Posts

@banjo1990

 

Čestitam na novom autu :thumbsup:  

Crvena, snažna B)

 

Pošto auto ima hrom okolo, onda bi i felne možda pre trebale u svetlu boju. Može naravno i obrnuto, tj. da su npr. poklopci retrovizora crni, okviri oko prozora takođe, skudeto i/ili još poneki crni detalj, onda bi i felne dobro legle da budu tamne... iako generalno tako felne izgledaju za broj manje osim ako nisu baš dosta otvorene.

A, možeš vremenom raditi obrnuto, tj. staviti tamne felne, pa onda farove unutra, pa onda poklopce retrovizora i tako malo po malo uklopiti sve. :D Ako hoćeš tamnije felne, možda gađati nijansu tamnih fabričkih felni kao na Giulia/Stelvio modelima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke i od mene! Jos crvena, odlicno! Bas se nekako zadnje vreme cini kao da svi odustaju od Giulietta, drago mi je da vidim da ima i suprotnih primera (na forumu) :D 

 

Ja sam isto mozda vise pristalica svetlijih felni mada sam svoje farbao u gunmetal svojevremeno, a takve i sad kupujem :huh:

 

 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlju da služi ! Baš je lepa, crvena na raados' :thumbsup: 

 

I ja sam merkao jednu iste takve boje, ustvari, i bravo zamalo da bude crven, al' ne dade žena, prokletnica ...  Kaže uzmi šta 'oćeš, ne zanima me, samo da ne bude crven, i da nije automatik ... :lol:

 

Takođe bih pohvalio i felge, al' slažem se s' osobljem, svetlije su i po meni lepše. :thumbup:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, neshaoct said:

@banjo1990

 

Čestitam na novom autu :thumbsup:  

Crvena, snažna B)

 

Pošto auto ima hrom okolo, onda bi i felne možda pre trebale u svetlu boju. Može naravno i obrnuto, tj. da su npr. poklopci retrovizora crni, okviri oko prozora takođe, skudeto i/ili još poneki crni detalj, onda bi i felne dobro legle da budu tamne... iako generalno tako felne izgledaju za broj manje osim ako nisu baš dosta otvorene.

A, možeš vremenom raditi obrnuto, tj. staviti tamne felne, pa onda farove unutra, pa onda poklopce retrovizora i tako malo po malo uklopiti sve. :D Ako hoćeš tamnije felne, možda gađati nijansu tamnih fabričkih felni kao na Giulia/Stelvio modelima...

 

Slažem se Nešo. Više je ovo bio mali eksperiment, svakako ću morati da ih radim ponovo zbog novonastalih oštećenja. Trenutno sam  rezigniran jer sam uložio dosta dragocenog vremena da ih dovedem u dobro stanje, a sve je potrajalo jako kratko, tako da ću sad malo da ohladim glavu pa ću ih srediti ponovo. 

18 hours ago, horvat said:

Cestitke i od mene! Jos crvena, odlicno! Bas se nekako zadnje vreme cini kao da svi odustaju od Giulietta, drago mi je da vidim da ima i suprotnih primera (na forumu) :D 

 

Ja sam isto mozda vise pristalica svetlijih felni mada sam svoje farbao u gunmetal svojevremeno, a takve i sad kupujem :huh:

 

 

Hvala! Pa ne znam u kom smislu se odustaje, a ako je tako žao mi je. Uz adekvatno održavanje, to je sjajan kompaktni automobil. 

Jedino što se mora priznati da za naše loše puteve nije, oseti se da joj ne prija. Kad se vozi po lošem putu plače ona, plačem ja. Sa druge strane, po krivinama kad je lep put je kao riba u vodi, što ti verujem odlično znaš iz iskustva. 

 

Poslednji put je videla planinske prevoje zimi, u to sam siguran. To je auto za neki mediteran...Amalfi Coast recimo :D .

 

Da, probao sam kako funkcioniše all weather mode. Jedan točak mi je bio na ledu i snegu, drugi na suvom. Uz jači gas počeo je polako da prebacuje snagu na suvi točak i izvukao se polako... Može biti vrlo zgodna stvar kad zatreba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...