Jump to content
FAS Goran
bane000

Lancia Nuova Delta - Stigla Delta!

Recommended Posts

E jbg, imao sam i "CN Light", sa kojim sam bio prezadovoljan. Ovde kod nas sam za sada nasao jedino kombinaciju "CN Light" sijalice i "CPC" balasti. Kako ti se pokazao taj set i kolika je garancija? Al' su pale cene, set jos malo pa kao par pojacanih sijalica (mator sam, pa kad se pomene xenon jos zivim u secanju kada je set bio i preko 200 EUR :lol:). Hvala jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Ivan said:

E jbg, imao sam i "CN Light", sa kojim sam bio prezadovoljan. Ovde kod nas sam za sada nasao jedino kombinaciju "CN Light" sijalice i "CPC" balasti. Kako ti se pokazao taj set i kolika je garancija? Al' su pale cene, set jos malo pa kao par pojacanih sijalica (mator sam, pa kad se pomene xenon jos zivim u secanju kada je set bio i preko 200 EUR :lol:). Hvala jos jednom.

Imao sam do skoro CN Light. Ugradio sam ovaj set u 20-ak auta u poslednjih pola godine i nisam imao problema. Garancija je 6 meseci.

Secam se kad je bio 200e i to je postojao samo DC set :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takoe :) , kakav crni AC... Isli su setovi i po 250 evropejaca, "Bear" su bili duplo jeftiniji ali uz nuspojavu u vidu sustanja FM prijemnika :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites



(mator sam, pa kad se pomene xenon jos zivim u secanju kada je set bio i preko 200 EUR )


Pffff... neki se sećaju kad je problem sa crknutim xenonom koštao 2.000 DM

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da Totti pamti cak i acetilenske farove s pocetka 20. veka :P, ali pricam o dostupnim aftermarket xenonima. Sve je to masovnije krenulo pre nekih 12 godina, medju prvima je imalo kod Vlade Triona u Kumodraskoj. Pa LED pozicije sa ogromnim hladnjacima koji su bili kao jedno 2 kutije sibica i grejali se kao ludi pa su morali iskljucivo da se srafe za karoseriju, ihaaaa.

Smejete se, ali ovo za "Bear" je ziva istina, mozda ima jos negde po netu da je ostalo. Upalis balast, radio ubija kako krci, al' duplo jeftinije bato :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Ivan said:

Smejete se, ali ovo za "Bear" je ziva istina

Imao na marei :) i eno ih u kesi negde u garazi. Zamenio sam ih vrlo brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo prilog u Satu, matori Alvirović u nekoj radionici montira xenone na Golfa 2 a cena za u nesvest...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro 2000 km za manje od mesec dana. Za sada je sve ok. Potrosnja zadovoljavajuca za auto od 1500kg i 150ks, oko 6.5l/100km( ima malo grada, ali vecina je otvoren put).

Kupio sam joj dve Dunlop Sportmaxx, sada su sve cetiri iste :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, bane000 said:

Potrosnja zadovoljavajuca za auto od 1500kg i 150ks, oko 6.5l/100km( ima malo grada, ali vecina je otvoren put).

I to zestok otvoren put i verovatno dobar procenat magistralom :), videces verovatno i po prosecnoj brzini.

Posto fabrika deklarise okruglo 7 litara kombinovane, znaci sigurno 8l u praksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Ivan said:

I to zestok otvoren put i verovatno dobar procenat magistralom :), videces verovatno i po prosecnoj brzini.

Posto fabrika deklarise okruglo 7 litara kombinovane, znaci sigurno 8l u praksi.

Dva puta nedeljno idem na relaciji Gornji Milanovac-Zrenjanin. Kada idem onda auto-put, a kad se vracam ibarska. 

Na tih 2000km, ima sigurno 400km grada. Bilo bi lepo da trosi 5, ali ipak je veliki auto i ne treba ocekivati tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre licne kupovine sam bas dosta analizirao T-Jet 120/150 (koji su mi standardno uz 1.6 i 2.0 dizele bili najrealnija opcija za kupovinu).

Zato i dodah ovo iznad apropo potrosnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, neshtry said:

Pa predstavljaj i ne zezaj emoji4.png

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 

Ljute se :D Malo da ga sredim(poliranje i farovi), pa cu ga predstaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, andreja.micovic said:

Priznaj da te danijel nagovorio

 

Ili je on mog brata nagovorio, pa brat mene. Malo, malo, pa ugradjuju nesto, steluju :D

17 minutes ago, horvat said:

Ako sam dobro povezao, negde u julu je zamenjen Bravo za Deltu i sad je i Delta otisla? Al te oce :D  

Sredim ih za sebe, vozim, pa ako se ukaze prilika prodam. Oba su bila perfektna. Prvi kupci koji su dosli da ih vide, kupili su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, pa nema sta, dobar, sredjen i lep auto se lako proda, samo me cudi kako imas zivaca za ove propratne stvari, pre svega papirologije, prepisivanje, registracije, tablice, ako ni zbog ceg drugog, zbog toga ne bih mogao da menjam... A takodje i kad uzmem nesto, onda se uvek u pocetku stresiram, jao hoce mu sad zviznut ovo, jao sta je ovaj zvuk, sta je onaj zvuk, i tek blize prvih ~10h se opustim :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...