Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Bravo MJet 2.0 Emotion 2010 aka -Debeli- by Milutinac

Recommended Posts

Poenta price nije lep u faci al je zgodan :D Meni je iskreno bravo u ovoj klasi jedan od najlepsih automobila. Skoro sam kupovao auto i isto birao izmedju par modela al definitivno je najlepsi.
Guza i treba da bude najlepsa kad ostavi sve iza sebe :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepši auto koji je Fiat napravio u zadnjih desetak godina je Delta :P i to pre restylinga. 

 

Nego Milutina izdalo strpljenje. Tjet je čekao negde

 

A unutra, iskreno bravo mi se sviđa zato što je tabla podređena vozaču, tj blago usmerena ka njemu ali narandžasto osvetljenje nikako. Ne znam što nisu mogli da urade unutra osvetljenje i sat kao na Delti. 

 

Podržavam off na temi i zdravu raspravu, ali ovo merenje, ubeđivanje i prepucavanja kvare. Sa sve citiranjem podužih postova i objašnjenjem šta je ko kome hteo da kaže u prethodnom :thumbdown:

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 31.1.2017. at 4:17 AM, andreja.micovic said:
Najlepši auto koji je Fiat napravio u zadnjih desetak godina je Delta  i to pre restylinga. 
 
Nego Milutina izdalo strpljenje. Tjet je čekao negde
 
A unutra, iskreno bravo mi se sviđa zato što je tabla podređena vozaču, tj blago usmerena ka njemu ali narandžasto osvetljenje nikako. Ne znam što nisu mogli da urade unutra osvetljenje i sat kao na Delti. 
 


Mislio sam bas na Fiat, a ne na celu grupaciju. Inace Bravo je meni lepsi od Delte, mada ne sporim da je ona prostranija i udobnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I delta od napred ima malo cudnih momenata...
 

On 31.1.2017. at 4:17 AM, andreja.micovic said:

Nego Milutina izdalo strpljenje. Tjet je čekao negde

 

 

Takav T-jet kakvog sam ja cekao pitanje da li se u medjuvremenu i pojavio...nisam imao vise zivaca, a i svrbele me pare... :)

Ajd da probamo opet, ali danas bez OFF-a...

Smrzao se k`o P...

 

0-02-05-03262d0df0de3f9dd3b50617e4ab7edbdc476c95c72123e98bdb18e915ea7f6a_full.jpg0-02-05-a18a9f6ee07ab2be0d0dee0803106d6e3abc208ffd3bd92eadabb2644ce13eed_full.jpg0-02-05-909e9c24fbe8e875b8311facceeab3c6ed48d20b9cf8a11fdfd0423f354a8bb4_full.jpg

 

Molim vas, pogledajte nemacke ves masine oko brava...ni ratkapne cak nemaju, sta se to, kakva je to ideja ili impuls, u coveku rodi da kupi golfa 6 klot, bele boje???

 

0-02-05-216fce8cd63a359b0477a5d73fb4df4b179fba8e55db5a63cbda8fbcd14ea39b_full.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj mrzelo te da struzes led sa stakala. :D Kod vas u Ns ko na Zlatiboru sudeci po snegu na parkingu :D

 

Kad krece akcija dpf, egr off + chip ? Daj aktiviraj se malo, hocemo dijagram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cim se vratim sa...

2 minutes ago, dekirs said:

Zlatibora

 

:)

Idemo u petak, vracam se u ponedeljak. Pa onda sledece nedelje jedan dan kada dezurni Nenad kaze :)

 

A nije me mrzelo, nego dok ga odledim pa ga vozim tako hladnog, ne zagreje se ni mrvu i gasim ga ispred posla 5 minuta posle. Necu, prosetam malo ujutru, lepo se smrznem...a ne akam ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Milutin-NS said:

A nije me mrzelo, nego dok ga odledim pa ga vozim tako hladnog, ne zagreje se ni mrvu i gasim ga ispred posla 5 minuta posle. Necu, prosetam malo ujutru, lepo se smrznem...a ne akam ga :)

 

Mogao bi i neki sendvič da pojedeš dok se voziš do posla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK - da prodise bas. Kao kapi za nos ce sutra biti...

 

@Markobgd - videcu sutra sa nasim auspuh majstorom Batom, ali realno koji ce mi dpf. Sta da se nece promeniti propisi pa da neces moci proci tehnicki kada imas vise od xxx grama cestica...kako da ne, tako sam razmisljao pre 5-6 god kada sam skidao sa punta katalizatore, pa eno ih kod tasta u Vrbasu, upakovani, propadaju...

 

Bravo zavrsen za sat vremena :) a onda je ekipa u sastavu...

@Dezurni

@PremieRacing

@@bane@

pocela da se bavi tim nekim komplikovanim benzincima sa 50.000 na satu<_<

 

IMG_20170213_194846.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Dezurni said:

Ovaj Milutin skroz zastranio. 

 

Sad je već ozbiljno.

Do sad bila šala i tragikomika, ali sad...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...