Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
vicent

F1: Mađarska 2015.

Recommended Posts

Ko ono reče da F 1 nije više zanimljiva? I Silverston i Hungaroring su bili više nego zanimljivi i neizvesni.

Isto očekujem i u Spa u Belgiji, inače najlepšoj stazi u šampionatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno odlicna trka i drago mi je da posle toliko pehova, Alonso i Baton su imali malo srece u ovoj trci i dosli do dobrih pozicija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zato ostale za spavanje.  :thumbdown:

Inače Hungaroring kao retko kad dobra. Žao mi je Kimija, odlično su vozili i dobro su svima pobegli. Imali brzinu i sve dok se Kimiju nije pokvario auto.

Rikardo ima spremljenu rakiju od mene.


Rozbergu biiip. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam do 4 kruga posle SC... Šta se desilo sa Nikicom? Vidim da ga nema na postolju...

Edit: Sad sam pročitao... I od mene Rikardo ima popust od 10€ za bilo koji auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kur.čio se sa Rićardom pa ostao bez z.l. gume i to odma posle ciljnog pravca.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljiva i odlicna trka,konacno ber mercedesa na podijumu i pobeda zasluzena za vetela,a i sve cestitke za tim redbula,a pre svega na Dania Kjata

Zao mi Kimija,odlicno je vozio,dok mu se nije pokvarila elektronika na autu

ne znam samo ko kaze da je formula 1 nezanimljiva,meni je uvek zanimljiva,pratim dugi niz godina F1 i uvek se radujem novoj trci,mozda poneka trka bude dosadna al sve je trkanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arivabene: Nisam očekivao pobedu

 

135115-ferrari%20f1.jpg

 
Direktor Ferarija Mauricio Arivabene rekao je da nije očekivao pobedu Sebastijana Fetela na Hungaroringu. ''U petak smo bili očajni, u jednom trenutku sam pomislio, ako me neko pita koji mi je najgori dan u karijeri, onda je to ovaj. Ali, za dva dana, uspeli smo da sredimo sve i dođemo do neverovatnog rezultata.'' Da Kimi Raikonen nije imao tehničkih problema, mogao je to da bude i dupli trijumf Ferarija. ''Mislim da je treći trening bio odlučujući. Rekli smo, dobro, menjamo sve, krećemo ispočetka i šta bude. Ali, to ne znači da ćemo se sada u svakoj trci juriti sa Mercedesom, moramo da ostanemo sa obe noge na zemlji'', rekao je Arivabene.
 
Raikonen: Sve je to trkanje...
Kimi Raikonen je držao sigurno drugo mesto pre nego što su ga tehnički gremlini naterali da se povuče sa VN Mađarske. ''Sve je to trkanje, tokom ove sezone smo imali dosta problema i ovo je samo jedan od njih. Naravno da mi je žao jer bih sigurno završio među prva dva.'' Ipak, Finac će pokušati da zadrži pozitivan stav do kraja sezone. ''Ne ostaje mi ništa drugo nego da ostanem pozitivan. Lagao bih kada bih rekao da je sve sjajno i bajno, ali imamo sjajne inženjere i sjajan tim i verujem u njih'', zaključio je Raikonen.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volf: Svi smo krivi za neuspeh

 

volf.jpg

 
Može se slobodno reći da je Mercedes u Mađarskoj imao najgori trkački vikend u prethodne dve godine. Ali, jedan od čelnika srebrnih strela, Toto Volf, ne želi da krivi nikoga posebno, on smatra da svi zajedno snose krivicu. ''Svi smo krivi, od mehaničara preko stratega do vozača. Moramo svi da se pogledamo u ogledalo i da vidimo šta da popravimo pred naredne trke. Sa druge strane, treba čestitati i Ferariju na sjajnoj trci'', rekao je Volf. Luis Hamilton je završio na šestom mestu, dok je Rozberg ostao bez plasmana pa je tako sada samo 21 bod ispred Sebastijana Fetela.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...