Jump to content
FAS Goran
marko1984

P: Fiat Punto 1.9 JTD

Recommended Posts

Doslo vreme da se rastajemo! :) Dakle,posto sam kupio maaaalcice bolji auto,red je da prodam ovaj,posto je voziti i odrzavati 2 auta luksuz koji zena i ja sebi ne mozemo (a i necemo :) ) da priustimo. Punih 5 godina me je besprekorno sluzio,a Boga mi,i ja njega! :) Odrzavan je vise nego korektno i savesno,nije akan i drndan,vec je vozen u granicama razumnog...da ne kazem da je mazen i pazen! :) Elem,autic je stvarno prva liga i bilo je zadovoljstvo i uzivanje posedovati ovaj komad epske genijalnosti italijanske auto industrije (jbt,ala sam ovo srocio :laughing:)! :) Pored slika auta koje stoje i u oglasu,za kolege forumase cu postaviti i slike servisnih knjizica,cisto da imate uvid sta je sve menjano i uradjeno. Stavio bih i tamo te slike,ali je ogranicen broj na 20. Auto nije registrovan,a cena je fiksna. Mislim da za te pare tesko moze da se nadje ovako odrzavan primerak. Naravno da auto nije estetski savrsen,ali je i vise nego ispravan! Pitajte sve sto vas zanima,rado cu odgovoriti na sva pitanja,nedoumice i sugestije! :)

 

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar, kompletan autic. Nema sta da se budzi, dodaje, preradjuje. Fabricki bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel proslo vise od 30 dana otkad je registracija istekla zbog promene tablica ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Totti  Hvala! :) Sto se slika tice,meni rekose ovako...

image.jpg

Hmmm... Onda izgleda da oglas mora biti plaćen za više fotografija.

Evo šta meni izlazi:

Untitled19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nagovorim ove moje ocekuj poziv kolega. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malcice sam izmenio oglas,cena vise nije fiksna... Jbg,zao mi da auto stoji na parkingu. Jadnicak se mrzne,svaki dan ga gledam s prozora kako se trese! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obradujte sebe ili Vama blisku osobu ovim neponovljivim spojem savrsenog dizajna, vrhunskog kvaliteta i maksimalne udobnosti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odjavljen Puntisa. Nova cena 1900€!

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...