Jump to content
beli_Punto

Kablovska, internet, fiksni...

Recommended Posts

@PremieRacing Borko, ugasiše ima 2 nedelje, ako ne i više :) Po BG nisu gasili, ali sam rekao svojima da očekuju tako nešto, mada pola naselja je na divlje.

Ako imaš internet preko adsl-a onda IPTV (ili uzmeš SBB za 900 din ili tako nešto D3i da imaš SBBove kanale i možeš uređaj da nosiš gde god imaš net). 

Ako ne, uzmeš D3GO paket kod SBB-a, duo Gold zbog vraćanja 72h unazad, taman da gledaš bez reklama, to je 3200 din, digitalna TV+60Mbps internet. Po NS nema toliki izbor operatera.

Ja planiram da uz ovaj duo gold uzmem i Telekomov neki paket zbog Arene sport, sad je promotivno 600 dinara:
https://mtsantenatv.rs/sta-je-antena.html

Tako da, ako ovo spojim imam 6 SK+5 AS, što je jedino što gledam na TVu.

Eeeee, jeste, dve nedelje kako nemam TV ali se nisam nešto posebno potres'o... Treba mi ovakva konsultacija i hvala ti na odgovoru. Sve lepo sažvakano. 

E sad, imam par malih problema, a to je da nemam fiksni tel (i ne želim ga uzimati) i imam net kod Vip-a sa ugovornom obavezom još 17-18 meseci. Nisam zadovoljan ali i neću duplo da plaćam Vip-u i SBB-u. 

Izgleda da ću se odlučiti ipak samo za Start TV paket kod SBB, da sačekam istek ugovora kod Vip-a i onda nakalemim i SBB net paket pa uzmem taj biiip D3Go...

pisalo je to vec na benchmarkt forumu,ja eto pratim taj IT  forum,moze svasta da se nauci u cuje

ja sam pre jedno mesec kupio digitalni satelitski risiver sa novim S2  tjunerom i sad sam astrom i hotbirdom imam preko 500 kanala,naravno ima tu svakakvih kanala od najgorih do odlicnih kanala,jedino sto nema titla

Za domaće kanale je Kodi najbolje rešenje+live IPTV Srbija addon. Može se pokriti ceo region. 

A reši se jednostavno android TV box (30tak evra) i internet. Meni je trenutno komp prikačen na TV pa tako gledam.

Jedino je smor kad neki kanali ne rade a to su uglavnom sportski

nemogu nikako da povezem satelitski risiver sa ruterom,posto na risiveru imam ulaz za Lan kabl,al mi trazi neku sifru,tako da bi mogao preko satelitskog risivera da pustam youtuve il bilo sta na netu na tv