Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Milutinac

K: Fiat Bravo nuova 1.6Mjet

Recommended Posts

Nije za mene, nemojte da se cudite... :)

Sad ozbiljno, drugu mom sa posla treba jedan fin primerak, dao bi i covek malo vise para ali da je bas nesto fino...

Ako cujete, znate, vidite da neko prodaje nesto zanimljivo javite mi, kod nas u oglasima ovde nema tenutno nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ :D aha ahaaaa

Fino izgleda bravac, ali prvenstveno gledamo ovde nesto, ipak malo jednostavnije da bude...nadao sam se da ce ovde kod nas na forumu biti ili se pojaviti neki -od kolege-, pa sam onda gledao malo na oglasima, ima jedno 2-3 u okolini koje bi trebalo pogledati, pa ovih dana verovatno...

Opet, ako neko vidi i naleti na nekog nek mu se upali lampica za ovu temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg, mislim da je hitno...ima yuga 45, kao ne treba mu bolje, za po gradu mu super...kad bio nesto u bolnici, skoro mesec dana, zena morala da vozi yuga i popizdela, i eto cim je izasao rece mi da gledam ako nesto izleti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da prodavci trenutno izbegavaju da ih uzimaju... A zašto su stali, nemam pojma

Sad je navala na Megane 3 i to pretežno karavane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako je teško ubosti da bude ista nijansa na braniku ako se samo on farba... Jedino da se ušpricavaju i delovi oko njega, pa da se ne vidi razlika. Ali to skoro niko ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, znam da zet hoce da menja svog sledece godine,dok skupi malo para za nesto novo.

Pitacu ga jel bi ga prodavao mozda ranije, a okacicu i par slika sutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam kupovao Audija bilo je par lepih Bravica u "Balkanu", ne znam stanje danas. Sto se NSa tice - od kako je NetTeam prestao sa radom, mislim da je u NSu na placevima malo tezi naci automobil star 3-5 godina, a posebno je tesko naci mladji automobil da je u dobrom stanju. Ako se vec odlucis na ovaj slike - obavezno proveri na netu da li servis ciji je pecat u servisnoj uopste postoji, takodje obavezno auto odvezi na pregled u Stojanov i trazi da provere da li ima neka servisna istorija u Fiatovoj bazi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je još uvek aktuelno, dobar drugar tek uvezao i nema ga još u oglasima, 11.2011. 1.6mjet, nisam siguran za konjažu, jači dinamic, digitalna klima, hromirane ručke, kilometraža sigurna 130-ak hiljada, gume oko 6-7mm, skroz dobar, a cena je sigurno odlična jer najviše voli da proda odmah sa kamiona. :)

 

Javiću cenu večeras. :)

Edited by ognjen76

Share this post


Link to post
Share on other sites

Datum proizvodnje 10-2011

Motor 1,6 105ks

Boja tamno siva, kao kod Ticma

Kilometraža 135.094, moguća svaka provera, nije prevarant radi na sitno

oprema Dynamic, ima auromatsku klimu, hromirane ručke vrata,Blue&me, mp3cd, dva ključa, alu felne

Gume Goodyear oko 5-6mm šara

cena 6.600 nisam siguran da mže niže

 

Slike večeras ću postaviti, ili dajte broj telefona na 063/375-561 jer ih imam na Viber-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...