Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On ne vidi, njemu svejedno, a i nikad nije ni imao kola koja mogu da podrze taj napor od dve sijalice da po 35w :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde sme na francuza xenone, posle da se zali da auto sam pali brisace, migavce. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde sme na francuza xenone, posle da se zali da auto sam pali brisace, migavce. :D

 

Drugu na 307 bio neki bag, nestao sam od sebe posle nekog vremena, upali pozicije i upali mu se sam radio :D ugasi pozicije gasi se radio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, znaci istina je da francuzi imaju neke svoje tikove posle ugradnje xenona. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool blue vuce na belo a za Nb ne znam tj nisam koristio.Slobodno uzmi neke za u dugo,meni je sad jedna obicna a jedna cool blue a u gradu nema da se kupi a u Cacak mi se ne ide samo za sijalicu. TAko da duga par dana ne palim jer se vidi razlika izmedju obicne i ove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam rece mi valjda da ih nije imao pitacemo ga, kod mene je h1 u oborenim a h7 za duga posebno...tebi sad treba samo za duga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, odlican ti je odabir, meni je Rade savetovao ako ne budem zadovoljan morimotom da uzmem to za senila. Sad sam zvao oca narucice H1 trenutno nemaju cena je oko 1000dinara ali vrede, moj cale ih ima mnogo dugo ! Tako da drugari uz moju inicijativu za jednu nedelju dana, bap kod mog caleta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je cena za par?

I ima li razlike izmedju Cool Blue i Cool Blue Intense, ili je to zapravo ista sijalica. Gledam sad nesto po netu i odvede me na win-win, 620 din komad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komad nista ne znam dok ne stigne, da vas ne lazem, mozda ce biti 500 mozda 800 ali znam da ima mnogo osram cool blue sijalica tj. podvrsti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu super, znaci 30% popust za nas sa foruma, 1000 din par :p:P:p

 

Ima li popust na vece kolicine? (3, 4 para) :D

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako uzmes 3,4 para, moj otac je u radnji kazi ko si sta si da sam te ja poslao i napravice vam cenu neku sigurno ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazario i ja danas gumu za metlicu brisaca u KitKomercu, videh kod Ivana :)

100 dinara 60cm, namontirao je na zadnji brisac. Nisam jos probao, ali sigurno je bolja od moje stare koja se raspala :D

 

- - -

 

U medjuvremenu, stavljene su zimske gume, letnje 15" idu na oglase, nabavljene su dve letnje za nove felne, cekaju neke lepe dane :p

CAM00027.jpg CAM00564.jpg

 

- - -

 

Sto se tice xenona, ja bih rekao da jos nisu promenili boju. Bar meni sijaju isto kao i prvog dana - belo :D

 

CAM00382.jpg CAM00332.jpg

 

Za one koji nisu pratili, ovo je Bear 6000K :D

 

- - -

 

U skorije vreme, mozda vec naredne nedelje, ide zamena ulja u menjacu i verovatno silen blokova na prednjoj desnoj viljusci.

Idu i neke bele sijalice u duga.

Jos se dvoumim da li Cool Blue ili NightBreaker, videcu.

 

Pozicije i dalje imaju svoj show :D Ne planiraju potpuno da se ugase.

 

Razmisljam sa Dinjom da uzmem neke obicne pozicione sijalice, samo staklo nije providno vec plavo, a navodno svetle belo :D:rofl: (da ne bude kao CIle, trazio crvene, kupio plave, svetle zeleno)

Pa neka ih cisto da ne pisti na tabli.

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...