Jump to content
FAS Goran
Dante Bg

Poplave u Srbiji

Recommended Posts

Ja sam se dopisivao sa kolegom sa foruma - Zvezdo, juce i prekjuce na Viberu, danas ga nema da se javi.

Juce oko 15 do 4 mi je javio da je Sava presla nasipe i vrece sto su postavljene i da je pocela evakuacija iz Sremske Mitrovice. Cekam da se javi danas...

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

U SM trenutno sve stabilno. Bili smo na džakovima noćas. Voda malo opala. Sve pohvale za ovaj narod, koja je to masa džakova postavljena to je čudo!

Jutros stigao šurakov šurak sa ekipom iz Herceg Novog da pomogne! Vozili celu noć i evo ih na nasipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude bio skup 25. mogli bi malo keša da skupimo za članove FLCS koji su u ovim poplavama imali štete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Djole! Moze i bilo sta drugo ko sta ima, neki racun da napravimo i da se pomogne koliko god je neko u mogucnosti!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitah negde informaciju da je u Obrenovcu preko 200 mrtvih izvađeno juče, ako je to tačno, onda je ovo stvarno i više neg strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juju nadam se da je to totalno netačna informacija pošto bi onda bila tragedija neviđenih razmera..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u medijima se pominje samo 5 do sada, mislim, ne kapiram zašto lažu, kada će to kada sve ovo prestane da izađe na videlo..  :thumbdown:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre

Ne laze se nego se postupa tako da se izbegne jos veca tragedija. Zamisli da se dozvolilo objavljivanje informacija sa lica mesta. Koliko bi roditelja, dece, rodbine ili prijatelja nagrnulo nazad da vidi i proveri sta se desilo njihovima? Kako bi reagovao narod po Beogradu i ostalim gradovima kada je na vest o mogucoj neispravnoj vodi za pice reagovao panicno.

U ovakvim situacijama je najbitnije sacuvati pribranost i sacuvati sto vise zivota i to je mnogo bitnije od cifre ljudi koji su se na zalost utopili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javio se Zvezdo, sve je OK još uvek, kaže da je Sava malo opala.

 

Što se tiče puta Pojate - Kruševac, čist je bio i juče, Paša je juče došao iz BGa i danas ide nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo gledam nacionalni dnevnik na televiziji Pink. Izvestavaju iz Obrenovca, ni sam ne mogu da poverujem da je ceo grad pod vodom ! Ne verujem da je ikako moglo da bude gore od ovoga. Kolika je tu kolicina vode bila potrebna da uradi tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I novinarima bi trebalo da se zabrani da se guraju gde im nije mesto, gledam danas neki snimak, covek sam vuce camac sa 4 osobe unutra , a njih 10 ga posmatra sa suvog, on u vodi do pojasa, a novinar se trti da napravi sto bolju sliku za senzaciju :(

 

i neka slika deteta kako drzi psa iznad glave, a u vodi do ramena, pitam se cemu takve stvari ... neki sa pinka se proseravao iz helikoptera, pravi neke face i prica neke nebuloze, da sam bio pored njega komotno bih ga sutnuo da ga nema vise ... 

 

ove profitere sve treba okupiti na jedno mesto i dati im lopate i dzakove ! 


Totalna kurcobolja ... 

 

http://www.youtube.com/watch?v=VJiYcpEU_kc

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

i neka slika deteta kako drzi psa iznad glave, a u vodi do ramena, pitam se cemu takve stvari ... neki sa pinka se proseravao iz helikoptera, pravi neke face i prica neke nebuloze, da sam bio pored njega komotno bih ga sutnuo da ga nema vise ... 

 

 

Ako mislis na ovu sliku

 

cxcb40403.jpg

 

to je fotka koja se vrti po imgur-u i tumblr-u odavno, samo su joj gospoda novinari nasli primenu sada.... bzv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce neko da me pljune ... ali neka, koliko je racuna otvoreno, koliko se para sakupilo, hrane, vode, sa svih strana zemlje i iz inostranstva, a za ljude nema ??? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Tako to obicno bude, danas kod nas dodje zena iz crvenog krsta (navodno, tako se predstavila) i kaze da obustavimo prikupljanje stvari, naravno mi nastavili i dolaze momci iz staba sa kamionom da se to utovari i pricamo sa njima i oni u fazonu ma manite te price treba nam sve naredna 3 meseca sigurno kako ne treba. JBTE totalna dezorganizacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...