Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Bio danas do Duleta vakuuma u zemunu i ispeglasmo što se ispeglati može. Čovek je genijalac što u radu što u priči!

 

Generalno ispravio ona dva ogromna oštećenja na vozačevim vratima, jedno totalno (ne zna se gde je bilo dok ovo drugo skoro pa tako. Na tom drugom oštećena farba a i ispod se nalazi ojačanje vrata tako da je bilo na jedvite jade! Još dva sitna kod kvake opet od tuđih vrata je ispeglao mada su ona bila mala ali su meni bola oči!

Na haubi ispeglao tri oštećenja takođe do neprepoznatljivost a još dva skoro, opet se potrefila baš iznad ojačanja pa je ako se baš, baš dobro zagledaš i uočljivo gde je bilo ali jedva (ko nije video gde je bilo neće ga ni sad naći)

I dva oštećenja na onoj mat ivici krova do panorame!

Sve u svemu odlično odrađen posao u relativno kratkom vremenu. Preko reda sam ubačen jer je neki kasnio sa svojim autom tj. nije se na kraju ni pojavio.

 

I da danas mu bio rođendan po sam ga častio sa bureci masni! :laughing:

 

I ladno ništa nisam slikao, jbg.

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

50jura. Vakuum je radio samo na mestima gde nije bilo moguće da zavuče one alatke za masiranje iznutra. Zapravo to i nije vakuum već lepi nekom toplom plastikom (kao onom iz onih pištolja za plastiku) neke kukice pa kada se stegne izvlači sa nekim "pištoljem" koji to napinje.

U onom servisu kod resnika za peglanje limarije su mi za isti posao (čak bez ovih par manjih oštećenja) tražili 80~100eura

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije strasno,imam na vratima i na gepeku po jedno udubljenje sa parkinga videcu da resim to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije veliko guzvanje, od vrata oziljci sa parkinga a na gepeku izgleda da se neki klinac naslonio biciklom pa ima tackica. Imam Duletov broj, bio sam do njega pre 2-3 godine, vozili i30 od drugara rešavao mu ostećenja od grada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naucio I ti da slikas :D

Vrhunske su slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma valja sve, mozda ovima sto nisu preko tel nesto ne valja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...