Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Totti, ako ne znas, u S klasi mozes da menjas boje, i ima ih gomila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, mozemo da stavimo led traku, ali ona sto dolazi sa daljinskim i koja svetli u vise boja, koje na daljinskom menjas :D i tako se priblizimo s klasi :D

Sala naravno, ne bih nikad radio Gedora tuning :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dolasku u tazbinu od strane šuraka nateran na pranje odma! Inače je bolesno koliko vodi računa o čistoći auta i koliko hemije za tu svrhu poseduje i koristi. Palo puškiranje u samouslužnoj perionici pa kući na detaljisanje što nisam uslikao jer se jelte nije imalo kad :laughing:

 

IMG_20140907_180749_Custom.jpg IMG_20140907_180917_Custom.jpg IMG_20140907_180927_Custom.jpg

 

Dobih na poklon Sonax tečnost sa puNpicom za održavanje instrument table u mat varijanti što ja jedino i praktikujem (užasava me odsjaj table nakon prskanja onim cockpit sprejOvima). Slikaću sutra koje sredstvo je u pitanju - inače ja sam oduševljen izgledom table i plastika u kolima nakon tretmana a i mirisom!

Uz to dobih i najavu da mi sleduje i ova pasta za tretman spoljnih plastika (kako dobro izgledaju posle mazanja - nemam reči)

 

IMG_20140907_185238_Custom.jpg IMG_20140907_185353_Custom.jpg

 

Jedna u sumrak, koliko to telefon može da uhvati

 

IMG_20140907_192453_Custom.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan veliki propust...nije namazao gume, glicerinom ili nesto drugo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije to isto - ovo je sa ljubavlju :wub:

 

E jeste namazao i gume i to ne sa glicerinom već opet sa nekim spec. Sonax sredstvom sa prskalicom, pa onda podne lajsne sa opet nekim sredstvom za tu svrhu, pa stakla sa nekim čudom, pa kedere opet sa nekim petim...itd Ko to sve da proprati fotografijama!?

Ja kad sa njim perem kola stalno dobijam ostav! :laughing:  Nonstop me vraća na popravni!

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što više gledam te tvoje felne to mi se sve više čini da ni na mojim kolima ne bi stajale kao ni kod tebe :harhar:

Nekako su mi suviše BMW (ne znam dal si primetio da svaki treći ima neke slične)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj i sliku table da vidimo kako radi na delu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki savet čime bih mogao kožu da održavam? Uzimao sam neke maramice za to ali samo je ostajalo muzgavo pa sam ih bacio. Što se tiče krema koliko sam čitao mišljenja su oprečna tj. jedni su za dok drugi kažu da ako previše omekša oštećuje se brzo. Aj budi sad pametan!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi vlazne maramice obicne, za bebe, koje imaju nisku pH vrednost, i dotaljno prebrisi.Posle toga, ako je prava koza, mozes bilo koju kremu koju koristis za ruke ili za kozu, i samo lepo utrljaj i ostavi da se osusi. Mnogi, cak i ja sam mazao Niveom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu ljudi da kreme za ruke nisu baš najbolje rešenje, mada ja nekad i sa njima namažem volan. Imaš i kreme za kožu, nisu ni nešto skupe, a trebalo bi da malo bolje štite materijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš Motip preparat za održavanje kože, isto ostavlja mat efekat, odličan je. Identično je pakovanje kao Meguiars, samo što je prilično jeftinije. Ako se sutra setim, slikaću ti tu bočicu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...