Jump to content
FAS Goran
Markobgd

Nuova Delta 2.0 mjet 165hp Platinum

Recommended Posts

Ja preko radio prijemnika :D

 

Ma valja, nego kad udjem preko telefona, tj preko googla, oce malo da uspori ocitavanje stranice od ovako postavljenih slika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi ti uopšte uzeo posle Delte?  :laughing:

 

Nisam imao priliku da sednem u novu Deltu. 159 stvarno ostavlja fascinantan utisak, ali videćemo još. Imam svakako još barem 2 godine da razmislim, a i ne bih Stila dirao dok dobro služi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ranije već napisao. Ako se pokaže mehanički dobro, fizički je meni top onda sigurno ponovo Delta.

Mlađa naravno sa ne manjim agregatom i obavezno slonova kost sa crnom panoramom. Za mene nema dalje

4b7551ac189f3cdb02cd41dfd3ca8c19.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bukvalno nema šta drugo da gledaš  :laughing:

Koja je poslednja godina proizvodnje Delte? Znam da sam viđao 2013.godinu, ali ne znam da li su već prestali da ih proizvode..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da ti verujem

Pa bukvalno nema šta drugo da gledaš :laughing:

Koja je poslednja godina proizvodnje Delte? Znam da sam viđao 2013.godinu, ali ne znam da li su već prestali da ih proizvode..

Koliko znam još se proizvode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je. Koliko su počeli da im spuštaju cene nadam se da će se za koju godinu pojaviti na sajmu za 14-15000 1.6mjet :)

Minimum koliko sam ja video je čini mi se 16 000e za 1.6 i model iz 2013e..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neee, šalim se... Delta je trenutno jedini koji bi me zanimao, eventualno i neka napucana Croma da sam porodičan.

Sad su joj i cene pristupačnije, za razliku od Giuliete koja košta kao recimo Insignija i Golf 6 u tom godištu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je reci da izgleda bolesno dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...