Jump to content
FAS Goran
Drasko bgd

Fiat 500L - prvi servis (20000 km ili 1 godina) / redovan servis

Recommended Posts

Upravo sam zvao Stojanov da pitam za servis za 1.3 dizel - rekli su mi cenu 13.610 din... i da popust za clanove vazi samo na uslugu, tj. da popust iznosi oko 300 dinara.

 

Pitao sam sada AK Stojanov oko ovoga.

Kažu da se deo mora kupiti i ugraditi kod njih i da je popust 10% kao što smo dogovorili, kao što piše na temi o AK Stojanov u delu foruma Partneri Kluba.

Npr. ako je neki deo 2.000 dinara i ugradnja 500 dinara, nije popust samo na tih 500 dinara, nego od ukupne cene od 2.500 popust je 250 dinara, odnosno 10%.

 

Evo, sad ću dopuniti deo u Partnerima Kluba vezano ovo za ugradnju, mada je to do sada isto pisalo, ali evo...pojasnićemo još bolje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne bi bilo loše da se tako kontaktiraju i ostale AK koje sarađuju sa klubom, da vidimo čemu možemo da se nadamo.

Mislim da bi to bila korisna informacija za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je onako kako već piše u temama za servise u delu foruma Partneri Kluba. :thumbup: Ništa se nije menjalo ni za AK Stojanov u odnosu na ono što je već pisalo, samo je dodatno naglašeno da se deo treba i ugraditi kod njih, ali popust važi i na delove i na uslugu.

Ako slučajno kažu drugačije kod nekog od Partnera Kluba u odnosu na ono što piše na njihovim temama, javite nam to i onda regulišemo. Može ili ovako preko foruma, ili na Email, ili na Klupski broj 069/111-3527

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si obavio registraciju? To je za soma jeftinije od ponude koju sam ja dobio. 18.500 :huh:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ASG Autokomerc,Mokroluska 103A,tel. 011 3478399, kad se predje most za Medak na semaforu levo,al bas levo nizbrdo i pravo na njih.Sve dobijes kod njih,jedino ako hoces na rate moras do Dunav banke u Ustanickoj 128.Nije guzva sve se zavrsi za max pola sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradio mali servis. Cena 11032 din sa pranjem klime i popustom za lojalnost. Sipali Seleniju na moj zahtev - mogao je i Castrol. Utisci pozitivni - AK Kompresor u Rakovici. Zamenili, pored ulja, filter ulja, filter klime i filter polena

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najavio sam se dan ranije, termin mi je bio u 10 i nisam bas mogao mnogo da biram za sutrasnji dan kada sam hteo da se odradi servis

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujem na radiju Bogunovic reklamu za 20% popusta na redovan servis za 500L? Jel neko bio kod njih sa 500L da li je sa tih 20% popusta ista cena kao redovna kod ostalih    ili je stvarno to to?

 

Edit:

nadjoh na sajtu:

Cena: AKCIJA - 9.253,68 dinara

* Napomena: Cene redovnih servisa su informativnog karaktera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična ponuda! Treba zvati i pitati šta sve menjaju na servisu?
Ja sam platio 11300 u ak kompresoru sa lojaliti karticom od 10% popusta.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
U prikazanu cenu su uračunate sledeće komponente i zamena istih:
     - ulje (3 l), filter ulja, filter vazduha, polen filter
 
• U prikazanu cenu je uračunat servisni pregled vozila.
 
• U prikazanu cenu su uračunate aktuelne akcije i popusti ukoliko pored cene stoji oznaka "AKC".
Servisni pregled vozila podrazumeva: kontrolu ispravnosti diskova, pločica, doboša, paknova, spona, amortizera, viljuški, letve volana, nosača motora i menjača, balans štangle, jačinu antifriza, nivo motornog, menjačkog, servo i kočionog ulja, i dr. Izveštaj sa servisnog pregleda dobijate uz račun.

taman da mi pregledaju i zasto mi skripe kocnice 

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako ćeš imati priliku da ima se požališ na sve eventualne probleme ili nedostatke koje si primetio na vozilu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da nije rano mesec dana pre godine dana? al ako sacekam jos 15-20dana ode i akcija, kazu do isteka zaliha  :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uradio servis u Kompresoru 11032 din,juce zvao, jutros zavrsio sve za pola sata. Primaju sve vrste kartica ,cekova,kesa,sve! Sasvim korektno!

Kod Bogunovica je  servis 9253 sa Shell uljem,sa Selenijom je 10585 , za kes,a za placanje karticom uzimaju jos 20% vise pa izadje preko 12000 din,kod Radulovica je 10900!                                                                                                                                                                                                                                            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam zabezeknut kad mi covek rekao da je servis 12224din ako se placa karticom,jer njima navodno banka zaracunava  vise  :thumbdown: .Totalno nenormalno,to nigde nisam video!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima dosta tih "firmi" koje kartice ne smatraju za kes, valjda onda moraju da prijave ceo pazar ili zasto vec......  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato nece dobiti nista, pa nek vataju musterije po ulici.Pre sevisa pozvati sve ovlascene servise i raspitati se o svemu.Nije mi jasno kako to da ovlasceni servisi imaje razlicite cene za isti model kola,od istog proizvodjaca, kad idu isti filteri, ulje i ostale radnje koje je propisao i normirao proizvodjac! :question:  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...