Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Novi vs stari

 

image.jpg 1_b.jpg

 
image.jpg image.jpg
 
5_a.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg
 
image.jpg image.jpg 

Čuvene štopaljke

 

18_a.jpg 18_b.jpg

Enterijer novi vs stari

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg


image.jpg image.jpg image.jpgimage.jpg 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
 
                       
   
   
 
 
Stari
 
 

Kako god , meni lično Focus se dopada. Definitivno odlično odrađen auto.

Prodaja govori dosta.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, pa nismo se tako dogovorili :)

Inace od pojave Focusa MK1 - to je moj omiljeni auto. Cak sam i brata, okorelog citrosa, uspeo da ubedim da kupi focusa. Jbg ja nisam imao pare za mk2, a mk1 nisam hteo. Tako sam spoznao prednosti Stila ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino su mogli CD da izbace. I onako je sve na karticama , flešu ili mobilnom. Ko će da se zeza sa rezanjem i vucaranjem ploča.

 

image.jpg

 

Kroz ovu rupu može i pica da se progura i lepo podgreje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurenti

 

Alfa_Romeo_Giulietta_2011_1.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_2.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_2_2.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_3.jpg

 
Alfa_Romeo_Giulietta_2011_4.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_4_b.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_4c.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_4d.jpg
 
Alfa_Romeo_Giulietta_2011_4e.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_8.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_9.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2011_10.jpg
 
Alfa_Romeo_Giulietta_2011_11.jpg
 
 
 
Restajling
 
Alfa_Romeo_Giulietta_2014_1.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_1_b.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_1c.jpg
 
Alfa_Romeo_Giulietta_2014_2.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_3.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_8.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_9.jpg
 
Alfa_Romeo_Giulietta_2014_10.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_11jpg.jpg Alfa_Romeo_Giulietta_2014_13.jpg 
Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi za 2014 godinu je daleko lepši napred, ali mi se ne dopada dizajn štopova, mislim da bi ovakvu liniju trebalo da isprati nešto jednostavnije... Što se tiče unutrašnjosti, ulazio sam u Focus prethodne generacije sa kojim ga poredimo i mogu reći da sam prijatno iznenađen, kao u spejs šatlu... Mislim da ovi poslednji Fordovi imaju baš lepe enterijere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj novi Focus ružan, a i stari ružan. Mk1 i dalje najlepši.

Kod skoro svih proizvođača, svaki noviji model samo da je što agresivniji i nadrkaniji, a čiste linije i eleganci su zaboravljene kategorije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno su mogli malo poraditi na volanu od tetka Guliette.

Nekako dodje kao dizajnerski promašaj u odnosu na ostatak auta, pogotovo prva verzija.

 

U redizajniranoj verziji, u oči upadaju ovi dugmići pored touch screena-a. Prva postavka je bila mnogo lepša.

Druga je verovatno mnogo praktičnija.

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje imam utisak da su volane za 159 radili ljudi iz Genius-a. Malo sivi, drugi crn a opet bez imalo mašte.

Kada se uporede enterijeri tačno se vidi ko radi u Fiat štofari i predionici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni manje ni više nego u proseku klase. Ima mesta za 4 osobe normalne visine, pa i malo više ako se prednja ne spuste do patosa i zavale nasloni.

Da je raskoš, nije, ali nije ni kod direktnih konkurenata - serija 3, c klasa, A4... Drugačije ambicije ispunjavaju limuzine D segmenta. Više su okrenute ugođaju nego praktičnosti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redizajniranoj verziji, u oči upadaju ovi dugmići pored touch screena-a. Prva postavka je bila mnogo lepša.

Druga je verovatno mnogo praktičnija.

 

Ima Fiat sigurno i neki popust na količinu :D kod dobavljača:

 

500L

cxcb12060.jpg

 

Giulietta

cxcb12061.jpg

 

Neko je sa foruma već ranije ovo primetio, ja sam se samo setio sada. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huhu, pa ovo nisam ni primetio, smanjivanje troskova u punom jeku. Sto se tice dugmica, ovi na slici obelezeni zelenim nekako mi deluju bzvz

cxcb12100.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...