Jump to content
FAS Goran
Sava

Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

Recommended Posts

Mislim da ja znam ovu devojku mladja je tipa '92 ako je to ta na koju mislim polagala je voznju kad i moja devojka pa je odatle znam inace iz istog dela je gde i Cotra inace znam i njega crvenog stila 1.4 vozi.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma drugarica iz srednje, nemam pojma, nebitan je lik u sištini nego sam se onako setio :D

'93 godište! 

haha beli_ , ova moja još nije stigla do tog stadiuma da mi prati i proverava forume o kolima.  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi me razumeo, bila je tamo neka tema o devojkama i zenama, cisto da gledaju i da kace slike onoga sto bi voleli, a ne mogu da pr*aju i par njih je kacilo slike nekih riba sa fejsa, sa bukvalno svim informacijama, godiste, odakle je i slicno ... valjda je neka od njih na svoj nacin ubedila nekog hakera da joj pomogne i jednog dana je forum hakovan i cao zdravo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sasvim posteno od strane hakera..

 

evo jedne od boljih slika, sa tehnickog od prvog dana..

 

CAM00439.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo, stvarno je bruka auto. Prosto mi je drago što je i moj Alfa.  :laughing: 

Ahaaaaa beli_ , nisam te razumeo iz prve. :) Pa kad su imbecili, kače slike likuša sa fejsa! Ja bih lepo nakačio
     

cxcb11321.jpg

 

...i ćao!  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy: 

Aj da ne trujemo čoveku temu više!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo, ode tema u k_rac... Hahaha. Gde Igor i Bogisa pokrenu pricu ode sve u bespovrat, jos samo Jankovic da se prikljuci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ce Beli da ti objasni :D samo moramo negde u OFF da se prebacimo i mogli bi neku temu za zeMske da napravimo ... 

 

Izvinjavamo se Savi92 i administraciji, necemo vise ovde da svrljamo :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, beli, definitivno.  :laughing: 

E Savo auto ti je super, da znaš!  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ispadoh ja dežurni off-topičar  :laughing: Inače, šalu na stranu ovo je po meni jedan od najlepših kupea trenutno. Pogotovu zato što je duži od klasičnog kupea pa još više upada u oči. Ako ne bude potrebe za petovratim kolima, misim da će mi ovo definitivno biti sledeći auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala vam :D

 

ja se i dalje iznenadim kad izadjem ispred kuce i vidim kako je lepa  :laughing:

 

Cane, za pocetak sam 100 puta smireniji u voznji, 55 konja je velika kolicina stresa u saobracaju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kulturno preskočiš  :laughing:

:up:  :up:

           Najbolji osećaj!  :laughing:

EDIT:

Beli_ , pobrkao si, to se ja ložim na Breru, ne Igor.  :laughing:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše i što se registracije tiče i snage sa 2.4 motorom. Mislim da bih se opasno ukopao sa tako nečim da ga održavam. 2.0 su uglavnom novije tako da sumnjam da će im pasti cena nešto mnogo u naredne 3-4 godine.

A i GT je na bazi 147 pa se nadam koliko-toliko jeftinijem održavanju od Brere koja dosta vuče na 159. Svakako čekam šta će Sava da kaže koliko ga košta Alfica.

 

Izvinajvam se na off-u, sad stvarno neću više :)
 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa presao sam za godinu dana preko 30.000km sa punticima na metan i cale jos 30-ak i u jednom trenutku shvatim da se ja za jednu relaciju 15 puta iznerviram i skoci mi pritisak i srce ubrzano lupa od nervoze i td.. A ja sam tip koji ne moze polako da vozi i dok ubrzam sa 55 konja i to svaki semafor opet ista prica, nije moglo vise :D

 

Ove i sledece nedelje krecu radovi gde cu sve da dovedem u red, pa izvestavam o cenama.

 

Za gt-a kazu generalno da je mnogo bolje uspeo na trzistu nego brera, to govore i brojke gde se proizvela gt u 80.000 primeraka, a brera cini mi se ispod 20.000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće mnogo da te košta održavanje. Ako te ne puca kompleks da ideš po nekim izvikanim i renomiranim servisima (a siguran sam da to nije slučaj), koštaće te isto koliko bi te koštao i Stilo 150ks ( +/- 5%). :) Nemoj da se brineš, ima i delova za njih, a i majstori koji dobro rade Fiat, generalno rade i Alfe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odes u MUP i uz cokoladu (ili jednu crvenu) pitas sluzbenicu kada da dodjes po GT tablice :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovde u agenciji registrovao, uz pomoc Gorana iz Grasa i uz malo srece da slova idu na G taj dan dobio njih.

Uzeo sam danas u Sapcu multispoke 17 sa ocajnim gumama za 180e. Do aprila ce se naci neke dobre letnje.. :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...