Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

danke , danke ........... lepo meni zena govori sto se ne rodi u itaiji pa da budes neki indzenjer :rofl:u ferariju , a ne da se dr....am po TENT-u celi zivot ........... :respect:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod nekim stvarcicama sam bas na to i mislio dejooooooooo - brate moj ................ :) , ko ce ovu zimu izgurati pa da dole sednemo ko ljudi i da se malo :wine:, uh lepote -- marko podigao jos jedan sprat na onoj kuci i betonirao svo dvoriste -- jbt. pravi hotel ali kapetan na ladju , evri samo pljuste , ubi se od para. eno ga sad u hong-kongu ..........

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, kad ce vise ovaj Punto zasluzeno da dobije svoju temu :) ?

Stilo kao da je u zemlju propao ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne odvajam ja moje italijancice , ma....cu im njihovu .............. :rofl:

 

a stilo samo pici , prljav je kao na reliju da sam bio ............. :scooter:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to - fabrika je najlepsa .......... :thumbsup: , i ja sam se malo danas iznenadio da ce mu ovako leci -- tek kada sam dosao kuci , iskreno.

 

a klinka je odusevljenaaaaaaa ............. :)

 

a znate kako sam ga danas oprao , samo na pusku - na slapu za 2 min. , bio je prljav da je bio crn i imao neku staru pamucnu krpu u gepeku pa brisi --- puska nije mogla svo blato da skine sa njega pogotovo dole na vratima itd , a sija se na ovim slikama kao da sam ga polirao - jbn. italijan ........... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stopove mozes malo i da pritamnis sprejom ako ti je to cilj. Mada crven je auto i crven stop, fne odudara tu nista.

Sprej je prilicno je postojan... Na puntu mi je bio 3 god i nije se promenio ( ne mogu da nadjem slike sad)... A evo na marei kako izgleda...

99ebba8f012b51d3fc0fe7ddbcc35d6f.jpgfa7e4f768ddf3616d1d69f7f11821510.jpg6e567a0ef7136ce8f47fdb4101a97ff9.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

za zatamljivanje stopki cemo videti - nije losa ideja  ............... ;)

 

za eibach nista nisam uradio (za sada) , zvao me je onaj dan i trazi 100e za te polovne sa njegovom ugradnjom , ja sam mu ponudo maltene nove kilen opruge za jtd-a jer on i radi sa tim stvarima za trap u nekom servisu a i kuci (koliko sam ga razumeo) + dvd din2 sto ga prodajem na K.P. na sta se on odusevio i rekao je javice se i nista - cak mi ni slike opruka nije poslao tamo na mesinger sto je rekao da ce uraditi - mozda ima mnogo posla a mozda je i nesto drugo u pitanju.

sad sam se i ja malo oladio od toga za punta , jer stilo je spusten i koji ce mi 2 auta na tu foru - iskreno , ali videcemo ............ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao cepove za sporting 2 felne sto su mi hvalili i narucio stikere ipak ove ........... bellissimo ............. :thumbsup: + ove druge za pragove pozadi.

 

 

Stiker-ITALIJANSKA-ZASTAVA_slika_L_39275993.jpg

 

abarth2c (1).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

morao sam i ove uzeti (moj nacrt tj. boje) koje ce tek biti uradjene ............ :thumbsup: , pa cemo da kombinujemo nesto za sporting a nesto za stil auto 15-ske felne.

 

stiker IMG-841d8ebd056c981c3e4d599bb71bddf9-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio sam 10 kom. (8 velikih za felne + 2 velika abarth za pragove) a stiglo je sve ovo , svaka cast decku iz Bora (Goranu) -- inace imam njegove stikere na stilu vec 2-3 godine i dan danas su kao novi .......... :respect:

 

 

 

IMG-99f5da8a6551cade209d3669366df945-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne bih svima posebno odgovarao (inbox) za stikere -- pozovite se na mene (Dragan-Bgd fiat forum - ne bole) ili ako ga vec znate jos bolje.

za cenu se dogovarate sve sa njim , zavisi sta hocete , koliko hocete i sta zamislite - a moze skoro sve da uradi , kulturan i OK lik - stikeri ekstra ............ :)

GORAN PANOV , BOR , 060 319 70 07 ............... a ako je ovo reklama (zbog pravila foruma) brisite ovaj post .............. ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, u granicama si dozvoljenog, ne brini ;) .

Salu na stranu, slobodno pisite kontakte, cene... Sve je OK dok ne prelazi u otvoreno i konstantno reklamiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspremam stan posle slave (ko tornado da je prosao) a stiglo mi od jutros 3-4 poruke sve u inbox za kontat pa ajde da okacim ovako .............. znam da sam na ziletu (ha,ha,ha) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motip sprej, malo pakovanje 800 ili 850 din, plus postarina. Sad koliko je ml ne znam. Zatamnio sam stopove na puntu, 3 sloja, i sad na marei isto 3 sloja... I jos malo je ostalo... Postojan je na puske (tj visok pritisak).

Inace negde sam cuo, da je taj sprej u sustini lak i malo crne boje (ili crvene jer ima i crveni) koja ti daje blagi ton...

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ga ovde kod mene (blizu) , cena ista - bez postarine ............... hvala puno na odgovoru.

premisljam se za stopove (kod tebe su spali ekstra) , ali videcu jos do leta sta i kako cu jer i ovako crveni mu ekstra stoje .............. :).

 

 

punto_sporting_felne_(5).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok bre, ne diraj to nista... Ovako su super...
Meni je punto bio tamniji pa sam zato malo "ubio" crvenilo...

Moje misljenje je da ne diras nista... ;)b585232db758fc3b6ecc241a914e0060.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moje skromno misljenje je da je skroz OK ovako "crveno na crveno" :).

@Lj_ubica

Secas li se mozda iz koje godine je fotka mosta u Visegradu? Deluje mi da tada nije bio zavrsen onaj lep pristup za fotkanje mosta, sa suprotne/leve strane?

To se sredilo negde zajedno sa Andric gradom, ako me secanje ne vara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...