Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

svaki malo bolji autelektricar zna to da namesti tj. resi problem ako ga i bude (videces) , a ako se ne snadjes javices se meni pa cemo nesto videti tj. smisliti.

da sam ja to tada radio sam , znao bi ali nisam a ima vise od 6 god. kako je to uradjeno , taj decko vise ni ne zivi ovde nego je negde u nemackoj. 

ali imam ovde pored mene dobre autoelektricare (plavi most) , pa cemo ih pitati sta i kako moze , ako se ti tamo ne snadjes ............ :).

bez sekiracije.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nas i na forumu koji volimo da petljamo sa zicama, vuferima, navigacijama, MF volanima, tempomatima... ;) :

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno svaka pomoc kolegama u nevolji je na velikodusnom raspolaganju ........... tu smo ............ :D.

 

mozda sutra stigne ovo za punta H&R............ bez prednih amorta.

 

bice patos kao na slici 3 i 4  , tu je na 1,9 jtd-u a ovaj moj je 1,3 multijet.

 

 

FB_IMG_1520112949107.jpg

received_1809140242471770.jpeg

received_1809127425806385.jpeg

received_1809127375806390.jpeg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole ove opruge su za benzinca cisto da znas.moze naravno da  se namesti ali ne znam da li je kvalitet voznje ok,mada ne bi trebalo da bude problema sa 1.3mj,ipak je 1.9jtd tezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da su od benzinca , ali ove gore slike su na puntu 1,9 jtd kad su stajale dok je moj jos i laksi.

 

cena je bila fer , a opruge su ocuvane kao da su nove , e sad koliko ce da spuste auto videcemo kad stignu i kad se letos nameste , ja se nadam da nece ici nize od 4 cm dole .............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo , svi kazu da marka jedna od boljih -- neka bude kao na slici 2  :wub:  i bice ok (i to je na tom puntu 1,9 jtd-u) ............. ;).

 

e da neka bude kao na stilu , vidi se u pozadini zadnji tocak sa eibach oprugama ............ :rofl:.

 

 

IMG_20180122_150840.jpg

received_1809127395806388.jpeg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovo i mislio u najgorem slucaju (da ne bude i nesto nize ;)) - ne bi valjalo , a ako bude malo visi od ove slike bice ekstra ................ :wub:.

 

ti mislis da ce biti malo vislje ???.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bi bilo onda vrh , misilm da ce sve biti OK na kraju sto se tice visine , bar se nadam ........... :mellow:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

borise nije , zadnje nase dopisivanje je bilo 22 novembra 2017 za one stopke ................ :).

 

axic ko zna :rofl: , kako je krenulo.

mada su ove H&R opruge sportske.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj , deda Bole :D Cerka vozi punta, sto joj ga patosiras onda? Mislim zensko je, da ga ne ocese odozdo negde :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

i stilo je patosiran pa ga vozi za sve pare - i to jos karavan.

 

mala je bre fandjo na mene :lol: .............. a punta ne mozemo vise ovako da gledamo koliko je visok i odvratan .............. ;).

 

jbg. dete voli sve sto i ja , a kola najvise na svetu. montiracemo ih na leto pa cemo videt sta i kako ce biti ............ :rolleyes:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to si u pravu , ali stilo je spusten vec par godina i neke stvari se malo menjaju -- nema penjanja na velike ivicnjake , nema livada i oranica (salim se malo) , ali stvarno mora da se pazi na neke stvari.

 

ali sve i funkcionise , samo malo vise paznje , o izgledu necu , sam si sve rekao.

 

videcemo koliko ce uopste otici auto dole kada ih namestimo.

 

opruge su ocuvane vrh i dobra su marka a cena je bila ok tj. normalna , tako da nismo odoleli ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma naravno ............. ;).

 

stigle -- malo sredjene zadnje dve , pijemo caj pa cemo i prednje ............ :rofl:.

 

stanje - ekstra ............. :wub:.

 

 

IMG_20180305_153256.jpg

IMG_20180305_153308.jpg

IMG_20180305_153316.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo i prednjih tj. komplet ............ ;).

 

 

IMG_20180305_161112.jpg

IMG_20180305_161127.jpg

 

 

a naruceno i ovo + druge obe konzole od sportinga crne itd,itd, -- nesto stize danas a nesto sutra ............... :).

 

 

slikaALFA-ROMEO-147-VENTILACIJE-151279617v800h600.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nece bas leto , ali necu ni sad -- nesto sam prehladjen ali bice uskoro , samo da otopli malo ............. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigle jos neke gluposti za punta ......... ;).

 

prikupljamo polako robu , pa arbajten kad sunce ogreje ......... :thumbsup:.

 

 

IMG_20180306_155440.jpg

IMG_20180306_155509.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...