Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

posto odavno imam vufer za punta (slika 1,2,3) nadjem danas i nosac (slika 4,5).

sad mi samo fali beli dzek da negde izbunarim pa da se letos malo zezam oko toga , mada imam semu sa zicama tj. ovaj link https://forum.garaza.rs/viewtopic.php?t=2764 .......... ;).

 

 

vufer_punto_1_(2).jpg

vufer_punto_1_(9).jpg

vufer_punto_1_(10).jpg

nosac vuf. punto (1).jpg

nosac vuf. punto (2).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neko slucajno ima taj dzek ili ako ga negde vidi da se prodaje neka mi javi ovde (zvao sam otpade - nece da se zezaju sa tim) jer je sitnica ...... :mellow:.

 

 

IMG_3273.jpg

IMG_3272.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub: ............ koliko para je i gde moze da se pokupi u bgd-u ovih dana (ako moze) , ja sam na konjarniku ............ :respect:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba i meni da ugradim u dizela ali se ne bih zajebavao samo sa dzekom. Ja jurim kompletnu instalaciju od fabricke Balaupunkt CD navi do vufera. Znam da je kolega @Sasa_NS sa akumulatora izvlacio struju i sve lepo objasnio ali je meni lakse fabricku instalaciju naći pa uraditi samo plug and play.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si bolje je i sigurnije (i ja bih to tako da nadjem) , ali na 99% fabricke instalacije CD - VUFER po otpadima nemas ovaj dzek.

razlog seku ga kad skidaju vufer i prodaju zajedno sa njim , kao i nosac istog ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteće već neko. Ja sam isto u potrazi za tom instalacijom ali čekam malo lepše vreme da to završim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam je jurio i jurio - nista , jedva sam nosac nasao i to slucajno juce.

molio sam neke ljude da mi pozajme nosac koje znam ovako da ga napravim na poslu za 1 dan letos jos , ali znas ono treba to skinuti itd, itd ........... :mellow: , i dignes ruke od svega. vufer mi stoji vec duze vreme i hteo sam da ga prodam jer mi se vise smucilo da to jurim.

na otpadu (ne jednom) su mi rekli da taj dzek ide sa vuferom u kompletu , a instalaciju bacaju u vecini slucaja ono sto preostane ......... e sad ko koga tu jb ... stvarno ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moj bolee, sto ne govoris sto ti treba :popo: eno mi nosac stoji u punta od kad ga kupih haha neko je maknuo vufer al je on ostao a sto se instalacije tice to je bas jako tesko naci, ja sam eto imao lude srece pa nadjoh za alfu bose komplet instalaciju sa svim dzekovima sto je bas rijetko, a spajat bez toga je ludost

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala dejooo puno , pisao sam ja to ovde u temi , ima tamo negde napred ali nisi mozda video kad sam pitao da mi ga neko pozajmi da ga ja sklepam na poslu caskom , ali eto niko nije imao tada .............. :lol:.

ja i ti smo i onako podaleko , nasao sam ga ovde juce za 500 kinti (treba mi doci u ponedeljak - ako sve bude ok) , zato sam i resio da nadjem taj dzek ili instalaciju. a ako ne dodje , zovem te ............. :D.

veca mi je sansa da uzmem dzek od viktora pa da nadjem ostalu instalaciju negde na nekom otpadu.

seku ga (kao gore na 2 zadnje slike) i daju zajedno sa vuferom + nosac , tako su mi rekli na par otpada.

videcemo , ima vremena do leta pa cemo nesto nabudziti.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidjeh to, a isto bi platio 5e za bus i to je to haha a mislim da se taj vufer moze lagano nabudzit bez instalacije, tj ti imas plus, masu, signal za pojacalo i za zvuk.

Plus dovedes sa aku, masu nedje pri taj nosac zakacis a ovo ostalo kupis 5 metara kabla i spojis. Ja ti imam onaj fabricki dzek, zute boje sto se utakne u fabricku muziku i preko nje cd salje zvuk i pobudu za pojacalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuvaj mi taj nosac ako ovde ispadne neka pizdarija (nadam se da nece) ;), zuti dzek imam i ja od stila - taj mali za pobudu.

javljam se do srede jel sam sta nabavio i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Axic said:

Treba i meni da ugradim u dizela ali se ne bih zajebavao samo sa dzekom. Ja jurim kompletnu instalaciju od fabricke Balaupunkt CD navi do vufera. Znam da je kolega @Sasa_NS sa akumulatora izvlacio struju i sve lepo objasnio ali je meni lakse fabricku instalaciju naći pa uraditi samo plug and play.

 

Deluje da je lakše, ali nije. Kao prvo, naći tu celu instalaciju a da je neko već nije isekao odnosno u najmanju ruku otcvikao kablić da bi prodao njega uz subwoofer - praktično nemoguća misija. Jedino da zamoliš nekoga ko drži otpad (recimo Peđu iz Inđije) da ti to skine u kompletu kada mu naleti prvi sledeći HGT ili Sporting koji ima i navi i subwoofer. A kada to nabaviš moraćeš praktično kompletnu svoju instalaciju koja vodi prema zadnjem delu auta da zameniš, jer taj vod ne ide samo na subwoofer već i na zadnje zvučnike (sa njih subwoofer dobija signal), štopaljke, pumpu goriva, svetlo tablice i ostalo. A to znači raskopavanje više od pola auta. Zato je ipak jednostavnije i lakše provući samo dva nova kabla - jedan od akumulatora  (napajanje)i drugi od plejera do subwoofera (pobuda), i onda još dovući signal sa zadnjih zvučnika do njega. :)

Edited by Sasa_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

gore sam na pocetku strane i okacio tvoju temu tj. link kako si ti to uradio.

 

i ja cu tako naletos , eto nisam znao da mora pola auta nazad da se kopa ............. ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce auto put oko 16h ................. :o

 

 

IMG_20180226_162725.jpg

 

 

a stigao i nosac vufera punto ........... :wub:

 

 

IMG_20180227_180925.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole hvala za link za montažu,čekam toplije dane pa ću da montiram.Ja mog kupio od tipa iz Smedereva,3500rsd sa original kablovima i nosačem

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok cena za sve , mene je vufer izasao do sada 1500 din.  ----- nema na cemu za link ............ :).

 

i ja cekam lepo vreme da ubacim ovo komplet i zadnju koznu klupu od alfe 147 - to mi je ostalo i tu ce biti malo frke ............ ;).

 

 

sediste 2.jpg

 

 

pa da bude ovako ................. :wub:.

 

 

DSC_0147.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra!
Ja u alfi imam crvenu kožu

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao i dzek za vufer -- hvala viktoru punoooo ............. :respect: .

 

boje zica na dzeku nisu iste kao na fabrickom vuferu (mada se lako nadje koja je za gde). provalio sam da je ovo najverovatnije dzek koji ide na dugmice konzole one gornje 4 kom. + podizaci prozora + taster za zmigavac (slika 3 - sve se vidi) - ubod pozadi beli je potpuno isti.

tako da ako nekome ikad bude trebalo da zna -- punto ima vise ovakvih dzekova u svojoj instalaciji (pretpostavljam) mada kad pitate ove po otpadima oni nista jadni ne znaju :rofl:.

bravo za zabare zbog toga - za dzekove ............. ;).  cekamo lepse i toplije dane pa ide ugradnja vufera u punta , sam svoj majstor. 

 

 

IMG_20180303_185020.jpg

IMG_20180303_185026.jpg

WP_20150503_003.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše mi se dopada što ima svoje pojačalo.Valjda neće da bude komplikovano,jer ja imam PIONEER-a,ima neki šteker za vufer ...

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam u stilo karavanu fabricki vufer u gepeku , brdo zvucnika u svim vratima i napred fabricu navi , a proslo je kroz nega brdo svih poznatih marki mp3 a i dvd-a (prodavao sam ja to davno , dok se nisu pojavili ovi kinezi koji nisu ni za dj....ku) ---- taj zvuk original muzike je za mene ne prevazidjen ...... :).

 

ja u puntu sve to povezujem na fabricku navi - bas zato ........... za ovaj tvoj pioneer nadam se da neces imati problema , samo da ti ne bude problem ta zica za pobudu vufera jer bez nje zvuka neces imati.

davnoooo je meni drug zbog toga nesto prepravljao u stilu da moze da radi ovako a i onako , tu se neke zice prespajaju iza uredjaja zbog te pobude na tom malom zutom konektoru bar u stilu. niti se secam sta , niti mogu to sad da vidim ....... ;).

ma fabrika je fabrika ipak , i nema tu bolje .......... po meni.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i mene brine,ta pobuda....ima vremena,videću

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...