Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Ladno mi nije izbacilo nista osim one dve slike i prve recenice. :D

 

 

Hvala za link, pogledacu sad.:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas zamenjene i konzole ........... ;)

 

ps. obloga volana je skinuta  - da se zna .......... :lol:

 

 

IMG-587be5c1f794f69ff079b99ce5045ad3-V.jpg

IMG-10a37093c82004779de33947be238ecf-V.jpg

IMG-6de29a543b9212d34fc3eed623743697-V.jpg

 

 

u ponedeljak se menja prednja desna viljuska (komplet) i levo sipka + kraj spone ......... mora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još samo ručica menjača  sa onom plastikom odozgo i belim brojkama da se sve to lepo uklopi. :)

 

Ne znam jel mozes da vidis kako je kod mene kad zumiras.

 

16062015828.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim je na slici i bas je ekstra ............

 

 

Rucica-menjaca-FIAT-Grande-Punto-Linea_slika_L_53561117.jpg

 

mada sam ja vise za soluciju ovoga ........... :whistle:

 

 

big-40978241_586254b79ff977-29684087IMG_7653.jpg

big-40978615_586257b265f209-34293073IMG_7662.jpg

 

videcemo ........... :)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo fabrika pa jos presvucena kozom sa nekim crvenim koncima kod tebe bi bilo idealna kombinacija.

 

Nego onu sliku kugle sto si postavio nije za dizela :D duza je malo za dizela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je duza za dizela i interesantno je da je nigde nisam video sem na ovoj tvojoj slici a obisao sam neke otpade ........ ova gore je od novog punta ili grandea ali je natpis isti (zato sam je postavio). uvek sam prvo za fabriku ako mogu da nadjem.

pokusacu da iskopam negde tu kao tvoju -- ako vidis negde da je ima na oglasima javi mi ovde ........ :thumbup:

 

a sta mislis za ovo - prava koza u prodavnici fiat delova 20e - nije bas jeftina , kazali ljudi da navratim pa da probaju jel moze na mog punta tj. na sipku ........... vidi se na kutiji da je za nekog fiata.

 

 

 

RUCICA-MENJACA-FIAT-ALFA-KOZNA-_slika_XL_47023293.jpg

RUCICA-MENJACA-FIAT-ALFA-KOZNA-_slika_XL_47023289.jpg

 

 

da ne zaboravimo i stila , upravo uradjen mali servis --- ulje + svi filteri zamenjeni u beogumi i pajko samo pici ............. :scooter:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onu ručicu ćeš naći od dizela sa HLX  ili Dynamic opremom. Ako budem naleteo poslaću ti link ka oglasu. :thumbup:

 

Inače deluje zanimljivo i ova aftermarket ručica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazi - posalji mi link ovde ako je negde snimis :yes

 

ova je kao alfamarket rucica a procitaj iza sta pise na kutiji (italijanska je) ............. jbg-a , deluje mi bas zanimljivo sto kazes. ali videcemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ........... uzeta i original antena , stize sa rucicom. neko je pre mene zavrtao jako i polomio plastiku koja se srafi na krov ............. :rant:

 

 

big-43760968_58c33316a3b510-15838413IMG_5786.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigla rucica i indjije -- :cry: , bila je upokavana ekstra u sundjer ali kad sam je izvadio imao sam sta da vidim - haos - jbg. (dete je bilo pored mene i videlo moje razocarenje - ima 16 god.) i svedok je da je bilo tako. prodavac tvrdi da ju je upakovao celu tj. neostecenu (bila je i antena punto u istoj kutiji kojoj nista ne hvali) a ona u onom debelom sundjeru nije mogla ovako da se razbije - ovo je udareno necim ili je pre pakovanja ispalo i razbilo se.

pokusan dogovor jer nemam nikakvu rucicu da posalje drugu (nema) pa da mi je da za 500 din. bar (ne mogu na sipki da vozim) ili da ostane kod mene dok ne nabavi drugu - onako drugarski i covek me je posle 30-tak stvari kupljenih kod njega i ostavljenih 200-300e a mozda i vise ladno blokirao na k.p. za 1000 din. ---- :wallbash:

od muke mi se  :crybaby:  jer nije problem u parama jbs .1000 din. - ali stvarno , ali takvo blip ponasanje posle svega i posle normalne trgovine godinama , e to ne mogu da razumem (i sad ne verujem sta se desilo i kako) jer ja uvek idem na dogovor pa i u moju stetu.

sto se mene tice zavrsili smo svaku saradnju sa otpadom iz indjije nazalost , zelim im sve najbolje a mi idemo dalje .............. :yes

 

 

IMG-9a441b018007c84f05f1c0a40125d7a1-V.jpg

IMG-aaa222c6f93f049222fa2325d68c7467-V.jpg

IMG-f10ea9954893bd8d43c42a530861a57a-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

au.strasno.nego koj je to lik  .koj auto otpad da ga ignorisemo.nema nista gore od takvih sitnih prevaranata.tako sam i ja prosao na adicama u novom sadu .teski prevaranti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kako je krenuo - nije dobro , mislim na njegov biznis. sa stalnim musterijama ovako blip ponasanje.

 

ja dobio ostecen deo i ja hocu normalno da razgovaram ali ne - jednostavno ne moze , zasto - ne znam.

 

da je zadnji otpad fiata na kugli zemaljskoj moje pare vise NECE videti , a kunuo sam se u njih da su OK mojim ortacima - jbg. ......... :angry:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, bole-stilo.jtd said:

pa kako je krenuo - nije dobro , mislim na njegov biznis. sa stalnim musterijama ovako blip ponasanje.

 

ja dobio ostecen deo i ja hocu normalno da razgovaram ali ne - jednostavno ne moze , zasto - ne znam.

 

da je zadnji otpad fiata na kugli zemaljskoj moje pare vise NECE videti , a kunuo sam se u njih da su OK mojim ortacima - jbg. ......... :angry:

Let me guess? Pedja i Nesa? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise ni sam ne znam , mislio sam da sve vreme zavrsavam posao sa pedjom preko vikenda (viber) ali taj broj koristi izgleda i neko drugi tamo.

taj bio malo i neprijatan kad sam zvao - ja ne dobijam nista dzabe nego sve placam i malo kulture nije na odmet. 

 

stvarno me vise ne zanima ta prica - imam ovde tri otpada u krugu 3 km od mene , rucica ce ici na prodaju na k.p. sa postenim slikama i opisom od mene jer ne mogu da je gledam u autu (zbog svega) i to je to ........... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih na tvom mestu zvao, vratio im deo i trazio svoje pare nazad. U delu foruma gde su oglaseni preneo bih negativno iskustvo uz par slika jer dosta njih procita pa ce videti i razmisliti da li da saradjuju sa takvima. Znas da jos uvek vazi ono "Dobar glas daleko se čuje a loš još dalje".

 

Eventualno ako te mrzi da se cimas oko vracanja dela mozes napraviti stiker po meri pa da zalepis umesto napuklog dela sa slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio predlagao nesto drugo kao dogovor , ali trebao sam vratiti rucicu i traziti pare nazad (u pravu si) -- ali sad je gotovo. 

u delu foruma gde su oglaseni kao otpad sve isto pise - razmisljao sam se da li to da stavim ili ne , ali osecam se malo izigranim jer sam verovao u nesto - postenje. 

on tvrdi da je spakovao ok deo , a ja sam pred cerkom otpakovao paket (jer je i bilo za punta) i bilo je vec razbijeno.

mozda je taj koji je pakovao to i zeznuo - ne znam. bilo je bas u debelom sundjeru onako obmotano pa u kutiji i u transportu nema sanse da se ostetilo jer je tanka antena bila ok - kutija je isto bila ok kad je stigla. 

nismo mogli da nadjemo zajednicki jezik u tom mometu (vise zbog njih) i tu je the end ........... jbg-a , a uvek sam ih hvalio da su bas posteni i ok.

nema veze , jbs. rucicu - jbs. 1000 din. idemo dalje ............ :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

od njega kupujem zadnje 3-4 god. a mozda i vise -- ko bi se ovome nadao (uvek je sve bilo ok a bilo je i pogresnih delova poslato - sve razumem) . 

ne moze covek vise da veruje nikome - nazalost , ljudi se promene u sekundi ............ :(

ja opet kazem jbs. rucicu i novac , ali taj odnos kad sam zvao da kazem sta je i kako stiglo - blip i blip ........... :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par godina sam saznao za njih na preporuku svojih drugara i njihovog pozitivnog iskustva. Nisam imao vise potrebe, koliko se secam 3 puta sam pazario, sve sitno, reda velicine 8-15 EUR (lezaj prednjeg tocka, airbag centrala, prosirene komande za CN+ na volanu). Uvek su bili ljubazni, spremni da pomognu telefonom, ispostovan popust, proberu deo - ali sam i svaki put isao licno da proverim i pazarim. Sto je i moja preporuka ko je u mogucnosti, ipak je polovno polovno. Jeste malo cim, ali odvojim neku subotu pre podne, provozam se (potrosim 3.5l nafte sto bih ionako dao za dostavu), proberemo zajedno deo, ako je moguce probam na licu mesta da izbegnem bilo kakve naknadne komplikacije, skoknem do Outleta Indjija i nazad kuci.

Dodatno, ko zna koliko je ljudi otislo na moju preporuku tamo, i bili su prezadovoljni pre svega cenom, ali i uslugom. Sta se desava u zadnje vreme, nemam pojma, jer je vec bilo prituzbi. Da li licno oni stoje iza toga ili neko drugi ko tamo radi, to nas ne treba da zanima kao potencijalne kupce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja im zelim sve najbolje i to iskreno mislim .......... ;) , a za tvoj tekst ivane .............:thumbup:.

vise oko toga necu nista komentarisati , sta je bilo - bilo je.

 

sutra ili u ponedeljak idem da vidim neka crna kozna sedista od alfe 147 - 3 vrata (na drugo mesto naravno) za punta i premisljam se oko toga opasno ili da jurim sportingova , moja su ona bas - bas obicna .......... :(

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...