Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

ma znam brate moj da nisi mislio nista lose ali pitao sam te ozbiljno - koja je po tebi lepsa a i originalnija od te dve , jer je meni ova bez znaka sad .......... :sick: , ali to je samo trenutno.

to ti je kod mene sad normalna pojava da sam nesto cackam i menjam (to cu tesko da zaustavim jer sam takav) , valjda ide to sa godinama -- ranije je bilo dam kes i kupim , a sad eto ovako ........... :).

a felne mislim da ce biti ok na kolima , ali videcemo kad ih stavim - tek tada ja to ocenim jel je to - to ili nije. na oko su vrh ...... 

 

 

 

dragomire imacu knap ovu sivu (daj boze) --- ali bih da stavim crnu. imas li nje mozda pa da mi posaljes jedno parce ............. :).

 

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepša je maska sa mrežicom ali da staviš crveni znak. Crveni znak dođe više do izražaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto - to nije losa ideja. iskreno i hteo sam znak da vratim malo - da se vidi od napred a imao sam ovu staru masku ............ :).

videcu kako ce ovo uopste ispasti jer sad ima lepljena a posle smirglanja ....... ali ne zurim nigde - polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to  ....... ;)

 

 

20170315_141115.jpg

 

 

ali mozda stilo ode za ovo (na prodaju) + moja doplata normalno ........ videcemo.

 

 

20170315_135630.jpg

20170315_135641.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne felnice, taj model izgleda top i kad samo gledas u oglasima, a kamoli na autu.

Sad ti ostaje jos samo pusku u ruke i spavanje na terasi :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema potrebe za tim uopste , ima alarm na dojavu - pejzder koji stoji u stanu + po 2 kom. sigurnosnih srafova dijagonalno aez (razlicitih kodova) na svakom tocku i po 2 obicna. 

tako da ako hoce neka ga nose celog ........... :) , ali samo da ja ne cujem jer ne odgovaram u tom slucaju za moje poteze ............. ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala bane ali ima da napravim i onu prednju masku sa mrezicom - bez pregrada ali sa original fiat znakom , ne zvao se ja dragan boskovic :lol:.

htela sestra da mi donese iz nemacke kad ono sa 66e digli na 80e parce plastike i parce alu mrezice.

napravicu je ili cu je sjebati kao sto sam i pragove --- pokusao sam i nista nisam uradio ........... :unsure:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NARAVNO PRIJATELJU MOJ ........... :)

A za cesanje B) ko jel ja ........... e to je i mene NAJVECI strah ali sta je tu je sada.

Imam GLUPU odliku da volim da se pribijam uz ivicnjace kad se parkiram sa boke a to je za njih smrt ....... pazicu koliko mogu , ali sto se kaze ja sam kupio njih a ne one mene (al se tesim :lol: u PM).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd idemo li za Nis 21.maja?

Jel ovo mecka od ovog lika/prevare sto drzi vulkanizersku radnju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad imas tako lepe i ozbiljne felne...mogao bi da poskidas sve moguce nalepnice i ostale nepotrebne stvari...

Ovaj lip na zadnjem braniku sa srafovima, nitnama je... ... ...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutin-NS said:

Sad kad imas tako lepe i ozbiljne felne...mogao bi da poskidas sve moguce nalepnice i ostale nepotrebne stvari...

Ovaj lip na zadnjem braniku sa srafovima, nitnama je... ... ...

 

+1 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

deki oni su ozbiljni momci ... ;)

 

komso od 20 maja pa narednih 10 dana sam u banji (preko firme) tako da za nis ne mogu ... :unsure: , javi se kad budes u prolazu a i ja cu tebi kad budem isao gore ka rudu (ako ti vidim auto u ulici).

a mecka je od sina (ace) ali to je to -- ma salio sam se , iako imam god. mercedes me ne interesuje - mada ovaj izgleda interesantno , vozio sam ga i ide kao mecava.

 

milutine skinuo sam onu veliku nalepnicu gde je pisalo abarth - bole :) , sve gluposti povadio iz auta jos davno. za ove nalepnice sa strane cu da vidim a na haubi ostaje kao i zadnji lip (to ti je prednji fabricki samo okrenut naopacke) na pop nitnama je i bez njega nekako izduv mlatara ispod branika -- da ne kazem kao sta ... :rofl:,  ili da usecem fabricki branik ali mi se to ne radi.

 

ali hvala na lepim recima i savetima svima - to zaboravih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, kako si spavao :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao jagnje (ali ne pred klanje) ako mi verujes :P. evo isao sad do perionice i oprao zimski set na pusku , doneo kuci dve pa idem sad po druge dve.

cak cu sad da sidjem dole i na alarmu da pomerim onaj senzor pokreta malo na minus , jer cim prodje neki krs bez auspuha on se pali i cvrci mi u stanu ovaj daljinac -- stvarno je dobra stvar.

 

a da nalepnica na zadnjem staklu -- stoji veoma dugo , mislim da je auto dosao sa njom ili sam je ja mozda zalepio :rolleyes: ali to je onda bilo u pocetku price i pokusano je skidanje skoro (moracu da probam i na fen ili vec kako) jer sam odmah pokidao oni jednu nit pozadi od grejaca ... :wallbash: , ali resicemo i to.

 

 

20170316_103351.jpg

20170316_103318.jpg

20170316_103310.jpg

 

jedini ja blesonder vozim zimi siru gumu nego leti ... :lol:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...