Jump to content
FAS Goran
The Punisher

Kako je čovek pronašao ukradene felne...

Recommended Posts

Svaka cast, deluje mi kao neko ko ima para, po autu koji vozi, zgradi koju je opisao, sa garazom, alarmom itd itd ... mozda su zato drugovi organi reagovali tako brzo!


I nadam se da ovaj sa Multiplom nije neko sa naseg foruma  :smoke:

 

da dodamo i sliku, da ne mora svako da klikce na njihov forum ...

 

Untitled.jpg

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljude realno zabole , kad nije njihova steta . Da je njima nesto ukradeno , kopali i rukama i nogama da ih nadju i molili sve zive ... Dobrodosli u realnost :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je nas FLCS broj 1 po svemu.

 

Hahah daaa  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fico , ne preteruj ! :D

Kao sto rece Dovla, i ja se pitam sta bi da se nije i BIA ukljucila ?! Kolege sektasi ! :D

Pacovek potegao sve zivo :D . Ali kako god ,drago mi je sto je skembao lopuze :) 

Ja preterujem ? Otkud ti to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj slucaj je,ustvari,dokaz koliko malo truda,vremena i saradnje je potrebno za pronalazenje ukradene robe koja je 320 km daleko od mesta kradje! Celih 10 sati (7h-17h) je trajala akcija. Ok,imao je i srece,ali kad bi njegove kolege pristupale ovako svakom slucaju,verujem da bi i taj faktor srece postao zanemarljivo mali. Ali ovde nista bez veze....i to debele! Drago mi je sto su vlasnicima vraceni tockovi,a u isto vreme sam nekako razocaran,jer znam da ih ti isti vlasnici ne bi dobili nazad da ovaj covek nema kolege iz pomenutih PU i iz BIA-e i da nije on licno pokraden!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma čovek je pandur 100% ili ima nekog bliskog (brat, sestra, ćale,...)....

Isto sam primetio što i Dovla, ali ukupno vreme trajanja akcije i to da su se PU KG-a i SU i BIA!!!!!!  iscimale za felne - govori o tome da je pansir u pitanju. 

Hej, BIA traži felne???? U jeeee....sto mu gromova i CD romova....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće i da je Laguna pandurska ili Biina. Lik u svom potpisu navodi da ima Lagunu 2 '02, a ovo je Laguna 3 sa koje su skinuti točkovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek se luzi sluzbenim autom da ide naposao i da zavrsava privatne obaveze, a svoj cuva kad podje na more u stranu zemlju, tako da ovi grdni lopovi nisu ni znali da saniraju pandura.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U većini slučajeva sve te felne završe kod vulkanizera, samo je pitanje da li će da ostanu u tom mestu ili će neko da ih prosledi kao ovi, na kraj države.. Srećom kod nas u firmi se prodaju samo nove gume i felne, nema polovnih... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao neki film gde englezi francuze zovu zabari :D

 

mislim da je euro trip, kad autobus sa engleskim navijacima dodje u neki francuski grad ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...