Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jesam, jer su mi za godinu dana pregorele 4 sijalice i muka mi je bilo vise menjati i kupovati druge... Sad su Osram Night Breaker, i ok su :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Lj_ubica said:

Jesam, jer su mi za godinu dana pregorele 4 sijalice i muka mi je bilo vise menjati i kupovati druge... Sad su Osram Night Breaker, i ok su :)

Xenon sijalica a toliko cesto da pregori ? :ermm: Da nije tebi problem do balasta, kod mene su vec 2 godine xenoni i tek pre neki dan crkla i to pozicija, kratka rade bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je u pitanju, i nisam mnogo bio glavu sto i kako. Videcu ako dodjem do nekih parica, da kupim neke krstene ksenone. Ipak su ovo kinezi od 22e... :)

A za Osram NB, videcemo... Pre par godina sam imao Cool Blue i izdrzale su godinu i po... Pa sas videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam imao Cool Blue i obicno su trajale malo preko godinu dana. Cim crkne jedna u roku od 7 dana bi druga crkla. Sad sam stavio led u kratka i videcu dokad ce da sluze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas orađen reatest plina. Cena 5500 din za AMSS CMV i 3000 din majstoru za pripremu i papire. Ukupno, dakle 8500 din.

 

Kupih i ove danas da ih probam, 130 din, Kit komerc... :) 

 

IMG_20160325_110514.jpg

Edited by Lj_ubica

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/26/2016 at 2:04 AM, Gagy.GM said:

I ja sam imao Cool Blue i obicno su trajale malo preko godinu dana. Cim crkne jedna u roku od 7 dana bi druga crkla. Sad sam stavio led u kratka i videcu dokad ce da sluze. 

Kako svetle led u kratkim?

Ako ima negde neka slika, uputi me

On 10/2/2015 at 2:55 PM, Lj_ubica said:

Malo kao umetnicki :)

 

IMG_1909.jpg     IMG_1911.jpg

Ovako bi svi trebalo da slikamo makine, bas izgleda dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, i ja imam ksenone kao ti. Tri ili četiri puta sam menjao sijalice, i valjda dva puta balast. Na kraju me koštali mnogo para i živaca, a i sad mi jedna sijalica ima onu crvenu nijansu. Čekam da rikne skroz pa da stavim neki kršten set. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufti Hvala, trudim se da ga odrzavam fino... Koliko sam u mogucnosti. :)

 

@majstormica Trenutno me ne zanimaju mnogo ksenoni, iznervirali me ovi bas... Ako budem uzimao, uzecu neke skuplje i 4300k obavezno. 

Inace i one male nabodne led za poziciju smd valjda, i nazad za tablicu, trepere, onako bzv svetle. Ako popiz*im ima da vratim sve zutace i cao.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre Ljubisa :D pa uzmi u Kit komercu ove (150 din.), svetle odlicno, onako pravo belicasto kad se stave iako deluju da su plave. Ja stavio za pocetak samo levu poziciju da bi ugasio gresku na tabli. Istina, svetle slabije od LED T10 ali barem nema greske na tablici i izgledaju kao obicna fabricka T10 W5W.

 

 

12752140_10208805100235838_556848487_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic

Pa brate otisao ja u Kit i kazem trebaju mi, plave sijalice a da sijaju belo... A lik ce ne razumem... Ja pokusao jos jednom da objasnim, al vidim ne ide, nisam sam uspeo da nadjem, pa uzeh ove. Videcemo kako sijaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

209.850 km

 

Sad upravo zamenjeni diskovi i plocice. Od kad sam kupio kola diskove nisam menjao, ovi se otanjili na 8.7mm a min debljina 9.2mm. Plocice sam menjao na 157.000 km ili ti pre skoro 53.000 km, sto i nije lose (mogle su jos 2-3000 da idu, al reko' aj da menjam) .

 

Ferodo 5800 din, kao na slici :):D 

 

IMG_20160406_175017.jpg    IMG_20160406_185320.jpg 

Stavio sam i 15'' letnje, al me uhvati mrak, pa nisam slikao. Bice neko pranje, i photo session ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...