Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nisam skinuo al planiram. Ide registracija do 2.2.2016. i malo iza toga reatest plina... Tako da cu skidati. Sad neko kaze da ce cimati za sva stakla, neko samo za prednja vrata, tj vozacevo i suvozacevo staklo... Sad nemam pojma... :)

A da mi je zao, jeste, bice drugi auto bez folija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije meni bio problem da dam 50-60eza tamnjenje stakala, ali sam se plasio ove situacije... Tako da mi sad i nije mnogo zao, jer sam sam radio a kostala me folija 1600din. :)

A za dalje zatamnjivanje cemo videti, da li ce se ovo sa atestom normalizovati nekad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod mene novosti al po svoj prilici nista lepo :(

Danas me sestra zove i kaze, nesto cudno rade kola, ne primaju gas, gase se, tresu itd...

Ja odem do Pozege (tamo joj se to desilo) i vidim trakelja, i pomislim svecice (presao 45.000km sa njima). Posle posla odem, zamenim svecice, kad ono isto... Kako mi se cini, dve opcije, ecu ili bobina...

A znajuci moju srecu, ecu je 200% ... A inace vec je radjen 2011.

Ostaje sutra da mi odslepa majstor auto ko njega i da vidi o cemu se radi.

Ne moz' siroma' da porani... :(

Edited by Lj_ubica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjen je, stavljen novi, sve po p.s.

Struja je definitivno... Dal bobina ili ecu, videcemo... Upalio je "check engine" lampicu al dok ga ne ocita na dijagnostiku nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mica

Mislim da nisu, stavljeni prosle godine u ovo doba Beru...

Danas je dan D, cekamo dijagnostiku...

@Srdjan

Hvala... Felne su vrh. Farbane su mislim i tamnije od standardne boje Alu... Bas mi se djaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovakva je situacija kod mene...

Crkao je ecu (ili nesto u njemu) i popravljen je. Cena 30 eur, i za slepanje auta nekih 15ak km cu da dam 1000din. Mislim da je to ok. Neko drugi bi rekao, doteraj auto u radionicu, a oni ljudi otisli sa svojim kolima i odslepali auto...

Dobro sam prosao... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nije skupo a i to pored dihtunga glave je normalno za punta. Dve najvece stavke si prebrinuo tako da bi sad trebalo samo m.servis sa radis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Mico, al jednom sam vec radio ecu, pre 5 godina, al dobro, nek i sad bude toliko, valjda cu ga prodati do tad... :)

Mali servis naravno, a i veliki za jos 20.000km , radjen prosle godine u junu i od tad presao 30.000km...

Ma samo nek se vozi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam platio 200e, al tad je malo njih znalo da to radi i samim tim je cena bila veca. Sad ih ima dosta i cena je pala...

Srecom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna Nova godina svima, da ste zivi i zdravi i da su vam pravi :D

Posto sam polomio plasticno-gumeno crevo od iber laufa, kad sam menjao svecice, odem do otpada da kupim isto, uzmem 10e. A vozaceva vrata lomila kao da spadaju (otisao granicnik) kupim i njega, isto 10e. Medjutim podjem da skidam moj, kad vidim, moj granicnik popusten, samo dotegnem i vrata se ne cuju vise... :)

Tako da ako kome treba granicnik punto 3v, mogu da mu ga ustupom za 9e

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako.

Danas zovnem Amss Cmv za reatest plina jer to treba da radim pocetkom marta, pa da se informisem. Kazu cena 5500 din (imace verovatno neko crevo da se zameni itd al to je to).

Mogu li tamna stakla nazad, NE MOZE :(

Tako da ovih dana skidam folije, jer mi je i registracija 2.2.2016.

Inace, drugovog druga, zaustavili, i trazili atest za folije, a samo zadnja zatamnjena... Skinuli mu tablice i ponovno vadjenje da je tehnicki ispravan 10.000 din... Sve se desilo u Cacku...

Haos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sada je za sva..i zadnja stakla moraju da imaju atest..ja sam upravo sve skinuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo dozvoljeno ili ne bilo, ne mogu da se cimam i objasnjavam sa pandurima, da mi skidaju tablice ili bilo sta slicno. Skidam folije i cao... Bolje da 5000 ili 10.000din dam za nesto pametnije nego za neku ne daj Boze kaznu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

usvojen od prvog decembra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...