Jump to content
FAS Goran
fiat128s

Italian vs German style '70,'80,'90 (oldschool) slike

Recommended Posts

Uuuuuuuu jako dobre slike!

 

Znam jednog od lika iz ED koji se bavi time kida i fotke i video...

Jankovicu u SD ima 2 golfa keca,skoro pa blizanci ista boja spolja al im se razlikuje enterijer...

__________________

 

Dobra masinica za sredjivanje nista nije tesko n anjemu rasklopiti-sklopiti..

 

Eo i video skroz fino (inace u ovu masinu je ulozeno brrrrrrrdo para)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li slika neke Alfice posle ovoga, ili da uzimam secer i vodu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da komsa nije vise u Smederevu...

 

 

Tu je ali se ne vozi, inace jako dobro nasminkan, ali dosta truo iznutra :D

 

 

Jankovicu u SD ima 2 golfa keca,skoro pa blizanci ista boja spolja al im se razlikuje enterijer...

 

 

 

Jedan ima 3 vrata drugi 5 ... ovaj prvi ima kozni enterijer, a 2 neki karirani, drugi ima i neke porsche felne polirane :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuu jbt pa ovaj golf nov nov noooov

Da i prava kilometraza 25.000 km... ima i zimske gume 10mm sare Edited by fiat128s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li slika neke Alfice posle ovoga, ili da uzimam secer i vodu ;) .

 

 

U galvnom su Nemci :laughing:  na njihovim fotkama jbg ,kad je retko videti na ovim prostorima da je neko u neki italijan ulozio brdo novaca,ili neki ocuvan u fabrickom stanju,ili mozda jednostavno nije naleto na njih  :laughing: !

 

Beli_Punto da to su ta dva lika jedan se zove Srecko valjda !

 

___________________________________________________

 

Eo nekih italijana koje su oni fotkali jes da su noviji al im aih :smoke:

 

cxcb10147.jpg  cxcb10148.jpg

 

 

Jel ovaj Stilo u ovoj nasoj sekti ? (prednji deo vrhinski odradnjen) i ostalo nije lose samo mi se pragovi ne svidzaju

 

Puntac i 147ica

http://www.flickr.com/photos/eurodubs/7832559970/

 

Mislim da ovi mocmi stvarno rade najobiljniju pricu u Sribji kad je fotkanje autica u pitanju !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja,al ovo mu je bas chuchnulo sem pragova...

 

A inace ove 2 sare u faru su mu bas dale neki smek,tako prosto a jebastichno :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno meni je 124-ka jedan od najlepsih i najuspelijih auta svih vremena. neverovatno lepa i atraktivna linija  sa fenomenalnom mehanikom cine da ljudi i dan danas ovako reaguju kada vide ovaj auto. zamislite pre 20 i kusur godina kakav utisak je  ostavljao. svakako ovo je najjaca verzija E klase sto dodatno ostavlja bez daha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2010 sam u SUI zakacio jednu oltimer paradu. Evo nekih fotki.

alfa.jpg  mirafiori.jpg
 
prijatelj_milan.jpg  topolino.jpg
 
Ovaj 13kec ubija kako je dobarr!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno meni je 124-ka jedan od najlepsih i najuspelijih auta svih vremena.

Mislim da je i zvanično najuspešniji auto više klase ikada, ako se dobro sećam prodato ga je nešto oko 2,5-2,6 miliona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E500 je klasika. Samo da je mint, bez jambolije..., a ovaj mi deluje da je takav  :smoke: 

 

Ako ima neko Gente motori (ili tako neki časopis) sa početka 90-ih da skenira cenovnik sa zadnjih strana. Da ga ne mrzi. Ako se dobro sećam, G2 1.3 3v je bio 16k DM, BMW 316 27k DM, a 124 je bio oko 50k DM, mada nisam siguran za cene. Baš iz malog mozga vadim. Tada su bile lire u Italiji ali se delilo sa hiljadu ili nešto tako da se dobiju DM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre bih strani, domaći je verovatno imao carine i ko zna šta sve ne. Još ako imaš broj iz aprila 1991 sa AR33 permanent 4 na naslovnoj strani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam, samo ako nije u podrumu.

Sećam se da su upoređivali Golf II 1,3 sa polovnom S klasom, 1986. čini mi se oko 12 000 DM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je u tom broju bio Jugo kao 'Innocenti Koral'? Šta god imaš iz tog perioda, a da ima cenovnik, skeniraj. To je i period kada se pravila siva Toyota Corolla XL. Cenim da su dobili iz rema tu sivu boju, pa su sve sive :laughing: . Bilo bi lepo da se uporede tadašnje cene kakve su bile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...