Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Druže moram par stvari da te pitam.

 

1) Ako su naši Stilići prešli po 400 000km(što dajem glavu da moj nije), a tvoj ima samo 160 000, kako to da moj ima fabrički zamajac i čak i kvačilo, a na tvom je  neka budžotina koja će motor sahraniti?

Vozio sam se u nekolko automobila od drugara sa foruma, svima su nam kilometraže 140-190 000km i svi imaju fabričke zamajce i idu kola savrešno. Kako tvoj onda može da bude udobniji i bolji?

 

2)Moj Stilo je koštao 3400e +dažbine i održavanje je izašao skoro 5000e, još par ljudi je uzelo kola za iste pare na forumu i ok su. kako to da je tvoj savršen za 700e?

Jankoviću jel mora baš eper? Ja sam više za čekić dok ne dođemo do senzora  :rofl: Ili da nanišanimo neki ekser, pa ako krene da pišti znači da pokazuje da nema vazduha

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa vasi su isto tako placeni od 600 do 1000 evrica van  a vi ste ovde mogli da platite i 10 000 e niko vam nije branio  :harhar:

 

samo da  vam kazem da u italiji ima dosta firmi koje su koristile FIAT stilo cupe   koj su vozili putnici trgovacki  i koji su presli svi preko 400 000 km  a ljudi koji drze auto placeve kupe te aute djuture na licitaciju   i doteraju kod nas da se pati narod  i onda malo poliranje  sminkanje i na plac  ja koliko sam auta prodao ovde kod nas  nemam kosu na glavu ali sam sve dobre aute imao nikad firmine samo od civilnog stanovnistva kupujem  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ček jel dobar ili sa odvaljenim silenima?

 

 

 

 

ja sam mog stila vozio sa  pokidanim silen blokovima zadnjim  2 god tek sam sad pre mesec dana zamenio jer toliko udaralo pozadi  da  sam morao da ih zamenim jer pocelo da mi smeta kad vozim  svima popravim  a moje  uvek na kraju jbg  :D

 

 

 

I da li ima 150 ili 400 000km? Moraćeš jednom da se dogovoriš sa sobom i Stilom :p

 

 

E, pa ko prelazi godisnje 15000 km njemu ne moze nista ni da fali. Moj auto ima na satu vec 450.000km i ko svajcarski sat je.

Ja prelazim godisnje od 35, nekad i 40 000km i  zato da sam imao plivajuci lepo bi prosao menjao bi naj manje 3 komada do sad, ovako preracunajte koliko sam ustedeo.

E, recicu vam da sam ustedeo za jednu novu turbinu i za celokupan sistem ubrizgavanja, ali posto cu auto uskoro menjati to mi nece trebati, a i dalje mi je auto k'o nov, gram ulja ne trosi i sledeci auto ce mi biti  nova lancija delta 2.0 multidzet 165 konja .

 
Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj je prodat  sa 415 000 km  a sada imam ova dva  

 

Slika1478.jpg



7 stila sam ja prodao  i 4 punta za godinu dana  :smoke:

samo sa kozom pazarim  automobile  cak sam i puntice imao sa kozom .

 a masina koja ce uskoro stici je ova 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio mlađan lovac jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ali ako već nastavljamo u stilu, mislim da je dekica uzeo u obzir puno tamna stakla i nije hteo da rizikuje (dodao bi pametno jer je verovatno čuo i za problem opruga) lom diska prilikom ubacivanja. Već sa zadržao na robusnim audio_cassette.jpg

compact cassette.

 

Nadam se da ga auto reverse (za one mlađe to je ona skupa opcija da slušaš svo vreme a ne vadiš) nije puno koštao kao dodatna oprema ili je i to naknadno ugrađeno.  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda i deka :D to mu zbog prostate :D

stvarno sta bi sa pivom, evo i sale se prikljucuje!

nas 5-6 lako ce da ti napuni rezervoar ako ne lazes, ali ti nama stomake tesko ako lazes naravno :lol:

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja se prikljucujem. Svaki utorak i petak sam u Smederevu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim ja da bi od ovog mogao da ispadne neki lokalni skup, Podunavkog okruga.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni samo nešto nije jasno. Reče čovek da je 7 Stila(iliti 7 komada Stila) i 4 Punta zamenio u zadnjih godinu dana. Takođe kaže da prelazi oko 40 000km godišnje kolima. To izađe 440 000km kada se pomnoži kilometraža sa brojem automboila. Na kraju ima čovek zbog nas da dobije kaznu zbog kucanja poruka u vožnji pošto za ovoliku kilometražu moraš da živiš u kolima

Share this post


Link to post
Share on other sites

 7 sam uvezao i 4 punta i naravno prodao takodje i svog starog stila  sada imam dva koja vozim  i godisnje prelazim  minimum 20 000km zato i menjam kola  stavno  :smoke:

za skup ce se dogovorimo ako budem imao vremena  pa da vidite cime raspolazem  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ga uboli, sad sam na odmoru , Torexe / gedore imam, kao i volju. Tako da uz finu ljutu možemo u sitna crevca da ispitamo sve te germanske sisteme. 

Podržavam ideju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebemu susu hocete da mi rasturate genetsko cudo  od auta  posto sam ja gost spremite jednog kedzu od 20 setak kg salatice predjelo i sve po redu pa da dotram masinu moze i rostilj nepravim zamerke  :guitar:  :cheers:  :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste bre napali coveka, vidi se da je Stilo dodatno opremljen, pa nije ga dzabe deda platio 26 000 EUR. Cak ni ja ne znam koji je ovo nivo opreme.

Pa Schumacher Edition je 2005. godine kostao 22 000 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, super, sad cu bas da pogledam, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je deda u te pare uracunao i babu? :D

nisi razumeo, opklada! mi ispitamo i ako je tacno sve sto si napisao o autu na ovom forumu dobijes full rezervoar goriva-to ti je 80ak evrica :ph34r:

ako jedna stvar nije tacna, placas ti nama-ali posto smo mi fini necemo traziti svima po rezervoar goriva, umesto pun rezervoar-pun stomak!

upozorenje-ima nas velikih! jeshnih!

bar znam za jednog ivana, igora belog i mene......

jos ako uleti zrenjaninac mijailovic na&ebo si 100%

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

vazi  dogovoricemo se  neide da vam uzmem   gorivo  nije posteno  ali kada bude neki  veci skup FIATA izdvojicu vreme da doteram ovog mog mutanta  ili deltu  pa se vidimo da razmenimo iskustva  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...