Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

SikterBre   kako si kvaran :)

 

 

Sto se tog vibriranja tice,prvi put cujem za tako nesto i mnogo djeluje zanimljivo :) a prije svega korisno!

 

 

 

Ne kazem ja da ti stilo nije opremljen,ali tesko tesko moze biti jedan od luksuznijih ovdje na forumu i uopste.

 

tako sam i ja mislio da moja Alfa ima vise opreme nego bilo koja druga,da joj nema ravne po opremi,dok se jednog lijepog suncanog dana nije parkirala u grad pored mene jedna sa jos vise opreme i jos boljim izgledom.   Kazem ti,ne postoji najbrzi,najljepsi,najjaci,najbolji   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva sprdnja od teme ... :D 

 

prvo ova sedista nisu radjena fabricki sigurno jer ih fabrika ne bi radila ovako, tj ne bi ostavila da koza visi na par mesta, tako da je verovatno neko to radio naknadno ... pogledajte kako su radjeni tapaciri kod njega, a kako kod ostalih automobila ... drugo tolike pare "bacene" u auto koji nema zadnje podizace ... dzaba bacene pare ... 

 

bas me zanima kakva su ta samo potamnjujuca stakla i retrovizori :D i zanima me kako rade ti senzori pritiska u gumama, a te vibratore ne bi voleo da isporbavam ... niti me zanima kako rade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio sam da napomenem da imam parking senzore i napred i pozadi  senzori za alkohol   a stakla su fotogrej  tako da nemam potrebe da lepim jevtine folije da bi potamnjivao   a sedista su cudo grejaci takodje  vecinu opreme sto imam ima samo u mecke s klase i volvo i tako redom  :guitar:   :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a te vibratore ne bi voleo da isporbavam ... niti me zanima kako rade :D

 

 

haha, što bre?  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

zaboravio sam da napomenem da imam parking senzore i napred i pozadi  senzori za alkohol   a stakla su fotogrej  tako da nemam potrebe da lepim jevtine folije da bi potamnjivao   a sedista su cudo grejaci takodje  vecinu opreme sto imam ima samo u mecke s klase i volvo i tako redom  :guitar:   :coffee:

 

Pretpostavljam da se stakla samozatamljuju kada sedišta registruju da neko sedi na njima. A kada parking senzori registruju prepreku stakla se samootamljuju. Pored praćenja pritiska u gumama pretpostavljam da ima i automatsku regulaciju pritiska. To nisi napomenuo ili još nisi otkrio. Da je čiča bio kralj sigurno bi te poštedeo neprijatnog iznenađenja u vidu pucanja prednjih opruga. Naravno u stilu Merca, kraljeva i diktatora (kad je već uhvatio zalet) trebao je i vazdušne jastuke (ne mislim na AirBag već na air suspension) da ugradi. Time bi te poštedeo i muka zbog malog klirensa Stila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pretpostavljam da se stakla samozatamljuju kada sedišta registruju da neko sedi na njima. A kada parking senzori registruju prepreku stakla se samootamljuju. Pored praćenja pritiska u gumama pretpostavljam da ima i automatsku regulaciju pritiska. To nisi napomenuo ili još nisi otkrio. Da je čiča bio kralj sigurno bi te poštedeo neprijatnog iznenađenja u vidu pucanja prednjih opruga. Naravno u stilu Merca, kraljeva i diktatora (kad je već uhvatio zalet) trebao je i vazdušne jastuke (ne mislim na AirBag već na air suspension) da ugradi. Time bi te poštedeo i muka zbog malog klirensa Stila.

 

xaxaxa pa koje muke platio sam ga 700evrica u italiji  na njega mogu ladno da zaradim 1500e  ali necu ga prodam teram ga dok ide  a ko platio 3 pa i 4000 evra auto taj nek se boji kvarova xaxaxa :guitar:  :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle si znao sve ovo?

Psihologija.

Ili Psihomodo Pop

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ti vozi i uzivaj u svom automobilu i ne beri brigu.

svakom je svoj auto najlepsi jer ga kreira po sebi.

kome se svidja svidja a kome ne opet dobro.

uzivaj i da te lepo sluzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno uživaj, ali nemoj preterivati.

Ima i dece na forumu, ali i ozbiljnih ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kakva sprdnja od teme ... :D

 

prvo ova sedista nisu radjena fabricki sigurno jer ih fabrika ne bi radila ovako, tj ne bi ostavila da koza visi na par mesta, tako da je verovatno neko to radio naknadno ... pogledajte kako su radjeni tapaciri kod njega, a kako kod ostalih automobila ... drugo tolike pare "bacene" u auto koji nema zadnje podizace ... dzaba bacene pare ... 

 

bas me zanima kakva su ta samo potamnjujuca stakla i retrovizori :D i zanima me kako rade ti senzori pritiska u gumama, a te vibratore ne bi voleo da isporbavam ... niti me zanima kako rade :D

zaboravio sam da napomenem da imam parking senzore i napred i pozadi  senzori za alkohol   a stakla su fotogrej  tako da nemam potrebe da lepim jevtine folije da bi potamnjivao   a sedista su cudo grejaci takodje  vecinu opreme sto imam ima samo u mecke s klase i volvo i tako redom  :guitar:   :coffee:

 

 

idi do auta i napravi spisak sta sve ima i sta fali pa idi do mercedesa da se zalis ... mozda je to stvarno mecka S klase samo obucena u Stilo ... zbog diskrecije ... a taj Jevta gde prodaje folije na buvljaku ili ima prodavnicu ... senzore za alkohol :D dok ne vidim ne verujem :D 

 

@SikterBre ... malo mi nastrano to :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve od opreme pa cak i vise ,a podizaci zadnji,ma jok...sta ce ti to. Au Dejice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog primera Stila (nas kolega sa foruma), sa skoro pa svom mogucom opremom (fali mu panorama i navigacija), procitaj njegovu temu, pa uporedi spisak njegove opreme (sve se lepo vidi sa slika) i onoga sto ti imas u svom Stilu.

 

Da se odmah ogradim, necu da kazem da je tvoj Stilo, los, izhaban...i sl. Ali da je par svetlosnih godina daleko od full opreme - jeste i to itekako!

 

Procitaj temu, evo ti link:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59454

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog primera Stila (nas kolega sa foruma), sa skoro pa svom mogucom opremom (fali mu panorama i navigacija), procitaj njegovu temu, pa uporedi spisak njegove opreme (sve se lepo vidi sa slika) i onoga sto ti imas u svom Stilu.

 

Da se odmah ogradim, necu da kazem da je tvoj Stilo, los, izhaban...i sl. Ali da je par svetlosnih godina daleko od full opreme - jeste i to itekako!

 

Procitaj temu, evo ti link:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59454

ovaj auto jeste lepo opremljen ali je ova koza  zuto bela uzasnog kvaliteta  sve nabrckana  dok zagledajte moju kozu ko da je juce auto izasao iz prodavnice  na mom stilu koza svud zategnuta i nigde bore nema niti prelamanja  sto znaci nije djabe ovaj doplacivao  kada ga je kupijo novog  i plus ovi porubi sa koncem u bolji to je  nernomalno skup rad  u inostranstvu  uskoro dovozim jos jednog stila iz italije  koji je itekako posebna prica tog cu prodati  :guitar:

ne svidjaju mi se klasicni auti volim kada su razliciti  od konkurencije  a to se placa debelo  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne svidjaju mi se klasicni auti volim kada su razliciti  od konkurencije  a to se placa debelo   :fun:

 

Celih 700 evra se debelo plaća.  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Daj slikaj tu kontrolu pritiska u gumama i još koje kakva debelo italijanskim evrima plaćena čuda. 

Tema postaje zabavna.

I da dodam, čiča je kupio najslabiju i najlošije opremljenu kanticu kada je video da će da varniči sa sintetičkim sedištima rešio da ih napravi klizavim.

Ako može malo ozbiljnije i bez preterivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se iskreno boja auta ne svidja :) bolje neka svetlija lepse bi mu stajala. A sto se tice opreme ja sam u svom Golfu 2 1990 godiste 1.8 GT syncro 4x4 imao najjacu opremu od svih u klasi provereno. Imao je ABS, podizace stakala, CB, el. retrovizore, servo, farovi sa motorcicem, prskalice za farove, Klimu, siber i fabricki kasetofon. Nazalost zbog 4x4 sam ga i prodao jer je bio papren za odrzavanje a i tezak 1526 kg sto je slozicete se mnogo za jednog golfa. :) 
I kako neko rece u prethodnom postu SVAKOM JE SVOJ AUTO NAJBOLJI . : :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni idu senzori sa gume posle kupusanja, ionako već 2 meseca ne mogu da ih napumpam da ne budu pretvrde ili ispumpane  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je smehoteka...nisam nesto ni zagledao slike...ali kada sam video da ono osnovno nema...dalje nisam ni hteo da gledam,a daleko je od toga da je auto nesto specijalno ili naknadno radjeno na njemu,ulozeno hiljade i hiljade evra. :D


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dejice uplasili te ovi, nisam mislio da ga rasturimo u delove!

svi znaju ovde koliki sam detaljista, pa da ja malo zagledam uz strucnu podrsku belog i gileta, mozda i novog clana shunta_smederevo, pa da damo dijagnozu sta to sve ima, a sta nema, i sta je fabricki a sta naknadno ugradjeno.

onda ce 2 ivana da daju strucnu ocenu koji je to paket bio, a igor ce proveriti sve ti vin-om u eper-u

ako si u pravu, dobijes rezervoar goriva-i vise nego dovoljno za put u oba pravca-dva puta :D

ali ako si nesto ovde slagao placas 2 gajbe piva, 2l vinjaka, cevape i pogace vruce! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...