Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
maky985

Moj Stilo :)

Recommended Posts

Tu smo da se pomazemo kad zatreba! ;)

 

Ako nemas onaj kljuc za vadjenje onda savij malo jacu zicu u obliku slova U. Videces dve rupice sa leve i sa desne strane, nabijes zicu sa obe strane i vuces prema sebi! Mora da izadje! :D

Edited by Marko_ng

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg

 

A za vadjenje CD/cass je bukvalno idealna zica od bajsa, samo zabodes sve 4 i izvuces sa njima.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala za sliku.zbice sa felne mislis?ajd bas cu da probam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, da, samo gurnes do kraja. Ako si bas picajzla ;), evo ti i dimenzije:

 

image.jpg

 

Ja u alatu imam 4 zice od 10-12 cm bas za skidanje radija...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu da probam danas :) hteo bi cd neki da turim a reko ne znam sa cime najbolje da izvadim muziku...hvala ti jos jednom 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, bre ;) . Pre nego sto iscupas fabricku muziku, razmisli i o ovome: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59432

Meni fabricki Visteon ubedljivo najlepse stoji na Stilu, korektan zvuk, ergonomski je, uparen sa board-om, komande sa volana - pisali smo vec nasiroko o tome. One blende za aftermarket HU su mi.... brrrrr... :)

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

da citao sam ovde o tom microlink-u i svidja mi se...jeste lep je iako je kasetas ali nekada nece ni jednu stanicu da uhvati mada mislim da je to zbog antene...hmm blende,kolega kupio i na kraju je bacio i vratio original muziku :) imam neki cd kuci pa cu cisto da probam kako ce stajati ako mi se ne svidi skupim pare i kupim taj microlink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nas admini ne bi streljali posto je ovo predstavljanje automobila: pretrazi malo, mozda imas problem sa tunerom na Visteonu, sad se i to resava, radi covek za 2500 din (ako je to u pitanju kod tebe, cesta je boljka na njima). Dodas mu i emulator sarzera (MicroLink) i uzivas u MP3.

 

E sad, ima ljudi kojima vise odgovara neki aftermarket HU. Svako po volji, cisto caskamo i razmatramo kombinacije ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce uradjen carbon na stubovima,retrovizore cu raditi sledece nedelje.evo jedne slicice da vidite kako je ispalo :)

 

IMG_20130518_103343.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je ispalo, kod Stila je dobro što ima kedere na kraju stubova, pa možeš to lepo da podvučeš ispod, a kod Punta nema... Baš sam ja radio jednom drugaru B stubove na Alfi 147 i lepo podvukao pod kedere, ispalo je kao da ga je radio neki profesionalac  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :) pa da,malo je teze zavuci ali kad zavuces nema da se izvlaci :) ovo smo drug i ja radili i ispalo je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :) da jesu ali sta da radim,nemam druge :) a i 15-ke su bilo bi lepse da su za broj vece :) mislim da je et na ovim felnama 37

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :) verovatno bi lepo stajale :) video sam kod kolege jankovica kako stoje bele felne na belom stilu i svidja mi se :)

Edited by Djomla85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su felne, i ne izgledaju male..lepo bi mu stajale bele, uz to ofarbaš i kvake i lajsne i eto velike promene. E da, i nađi distancere za zadnje točkove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne izgledaju ali se ipak nekako izgube na kolima...na puntu je bilo super :) lajsne i kvake ce biti farbane ali felne ipak necu,zao mi :) a za distancere otom potom,bice valjda,meni ne smeta ovako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pominjete me iza mojih ledja a? :lol::lol::lol:

Nemoj da farbas ove felne, lepe su ovako i nisam video stila sa ovim felnama. Ja sam morao u belo, sa sivim dynamic je svaki drugi.

I ako ih ikad budes farbao, farbaj srce, poliraj rub, stvorene su za tom

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi stuco? :) iskreno nisam ni ja video stila sa ovakvim felnama jos...ne znam koja je marka  pise samo made in germany... :) ma necu ih farbati ovako se lepo presijavaju na suncu :) da na Bmw-u sam i ja video i na Peugeotu 307 karavanu danas samo za broj vece nego moje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koja je marka  pise samo made in germany...

BBS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo moguce :) :

773467_bbs_2.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...