Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
maky985

Moj Stilo :)

Recommended Posts

evo da vam predstavim svog stila...2002.godiste.1.9 jtd 80ks.od opreme ima manuelnu klimu,podizace prednjih prozora,centralnu(nazalost bez daljinske komande),abs,asr,6 airbagova...pretrcao 185700km.treba mu jedno poliranje i ciscenje unutrasnjosti koje ce doci na red ovih dana.ima malo rdje na desnom blatobranu ali nista strasno.evo par slika cisto da vidite o cemu se radi :)

 

IMG_20130428_084751.jpg  IMG_20130428_084818.jpg  IMG_20130428_084833.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sredi tu rdju sto pre i sa srecom da te sluzi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si udario kontrast sa crnog na beli auto  :turned:  Vidoh na temi o starom autu da planiraš da mu staviš alu 15" sa 195/50, mada ne znam kako će da mu stoje, zato što je to mala felna i mali profil za njega, možda je bolja solucija da ih zameniš za neke 16"

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bas mala guma za njega, imaces veliko rastojanje izmedju ruba i gume...a bice i dosta ne udobniji...ako tako nesto planiras, onda bolje sesnestice da mu stavis. <br />Inace, lep stilo, bela boja, ekstra. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter volim belu boju :) nekako mi lepa,zato sam i pitao jel mogu 195/50 jer imam one 15-ke sto su mi ostale od punta...onda nista od toga moram bar gume onda da zamenim za 195/65 ili da zamenim komplet moj za neke 16-ke.hvala Sale,bice lepsi kad se malo dotera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako samo...nemoj odmah da gruvas pare u stajling...da kojim slucajem ne iskoce neki ne planirani triskovi...samo lagano. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusacu drugare zato i pitam :) onda cu definitivno da ih zamenim za vece...necu nista da trosim na stajling,samo cu da oprati detaljno i malo ispolirati rucno i to je to za sada...nadam se da nece biti odmah nekih troskova neplaniranih :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep auto, svidja mi se stanje, malo fali i skockan ceo :D elem, imas u mojoj temi slicice kako izgleda moj auto sa belim 16" dynamic. najlepsi je sa 17", ali za mene je to previse tvrdo i previse para... bacicu u prodaju te bele felne uskoro pa ako budes pri parama mozemo se dogovarati nesto... inace, jesi odradio veliki servis? klima lepo radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala kolega :) pogledacu kako izgleda.i meni bi bilo previse 17",16" je max.dogovoricemo se vec nesto...:) veliki servis je radjen 09.03.2013 u Fiatinu,imam racune sve.klima radi super,i ona je servisirana i napunjena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa Djomla, predje ti u Stilisu?!

Svaka cast, meni se ovi cetvorovrati vise svidjaju od kupeJa, izgleda sasvim dobro :smoke: ! Turi jos koju sliku da vidimo kakav je unutra i ispod haube....

Jesi prodao Puntakija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da malo :) hvala druze.a meni se licno vise svidja sa troja vrata ali mi je prakticniji sa pet.stavicu danas jos slika.jesam prodao sam punta pre par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam na kupovini i da te lepo služi Stilo, barem duplo bolje od Punta :)
Što se rđe tiče svaki drugi koga sam ja gledao je imao, udaraju ih tu kamenčići i lako zarđa. Ja sam to rešio na svom šmirglanjem i posle faranjem u boji po uzorku i nakon toga ispolirao agresivnijom pastom, vidi se rpelaz, ali me i ne zanima mnogo, bitno da ne rđa dalje  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Igore,nadam se da hoce...punto je lepo sluzio skoro 3 godine :) tako cu i ja da sredim rdju ako ce se i videti razlika ili prelaz,nista strasno kao sto i kazes...danas mi se upalila lampica i pise airbag failure stop engine i nesto sto sam se prvo smejao kad sam procitao,pise anti pitch sense failure...kasnije sam citao da je to nesto vezano za prozore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za airbag izvuci one konektore ispod sedišta, rastavi narandžasti konektor i naprskaj malo sa kontakt sprejom pa opet vrati nazad i po mogućstvu ulepi izlolir trakom, ako ne bude pomoglo onda se seče konektor i idu buksne :) sve u svemu, nije krupna investicija. A ovo drugo nisam još video kod sebe.

Što se prelaza tiče slikaću mog pa da vidiš, ista je boja, ali se baš primećuje, ali bolje i to nego rđa, a i ko je lud da mi zagleda rubove kola  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na savetu,sutra cu to da sredim,imam sve potrebno :) i moj majstor se smejao kad sam mu rekao za ovu gresku,kaze nikad cuo :) ok slikaj da vidim ali i to sto kazem ko jos gleda rubove ahahha bitno da ne rdja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate sad sam nasao tvoju temu bas sam trazio i eto nasao je pa je red i ja nesto da kazem :) autic ti je prelep sretan bio i da te dugo dugo sluzi :laughing:  a tablice su ti kul is hahah isto ko mom burazu na puntu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala druze :)da da tablice su vrh :) bice lepsi kad ga oblepimo folijom hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ne može da stane Sikterbre  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...