Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@IvanBg

Tako se i vozimo,ja "bravka",(tako mu inače tepam,pa ti vidi koji je to odnos. A kao fol oću da ga prodam..... :harhar: ) a ona "KINDER JAJE"..hahahahah...

Jesi li ti predstavio negde bmw ???? Jesi li otvarao temu ovde ili si zbrisao na drugi forum??? Daj neki linka ako imaš...zanima me šta si radio,sećam se kad si ga uzeo i posle toga ništa.....ako ne grešim???

Volim ja BMW ali to sto ja "merkam" ne mogu da priustim...jbg....biće dana nadam se!!!

@ SikterBre

Sad cu da stavim 3.000e i niko ne zove a ja da se "Čudim" što!!!! :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IvanBg

Tako se i vozimo,ja "bravka",(tako mu inače tepam,pa ti vidi koji je to odnos. A kao fol oću da ga prodam..... :harhar: ) a ona "KINDER JAJE"..hahahahah...

Jesi li ti predstavio negde bmw ???? Jesi li otvarao temu ovde ili si zbrisao na drugi forum??? Daj neki linka ako imaš...zanima me šta si radio,sećam se kad si ga uzeo i posle toga ništa.....ako ne grešim???

Volim ja BMW ali to sto ja "merkam" ne mogu da priustim...jbg....biće dana nadam se!!!

@ SikterBre

Sad cu da stavim 3.000e i niko ne zove a ja da se "Čudim" što!!!! :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Onda ni ne pomisljaj da ga prodas jer ces da places 5 dana nakon toga :D Pa nego,jel kinder jaje okruglo,jeste,jel ona caura gde je igrackica cela od plastike iste kao danasnji automobili jeste,jer igrackica unutra go k.. jeste,pa sta su danasnji automobili,kinder jaje :D

 

Ma ulozio sam ja u taj auto jako puno para i godinu dana neprekidnih radova,sad je bombona,sve sam slikao i dokumentovao,ali ne zelim da otvaram temu jer ne zelim da postane mesto gde se pokusavaju izleciti kompleksi,gde glavna tema prelazi u prepirke,prepucavanja,foliranja... Jednostavno ne zelim to,jer pokusavam jos uvek da shvatim zasto ljudi prebacuju negativnost svog zivota na sve i pokusavaju da uniste sve normalno time sto guraju sebe u prvi plan misleci da su neko i nesto,a ustvari kad se pogledaju u ogledalo znaju sta su... <_< Eto to je razlog,ali "sazeto" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ma ulozio sam ja u taj auto jako puno para i godinu dana neprekidnih radova,sad je bombona,sve sam slikao i dokumentovao,ali ne zelim da otvaram temu jer ne zelim da postane mesto gde se pokusavaju izleciti kompleksi,gde glavna tema prelazi u prepirke,prepucavanja,foliranja... Jednostavno ne zelim to,jer pokusavam jos uvek da shvatim zasto ljudi prebacuju negativnost svog zivota na sve i pokusavaju da uniste sve normalno time sto guraju sebe u prvi plan misleci da su neko i nesto,a ustvari kad se pogledaju u ogledalo znaju sta su... <_< Eto to je razlog,ali "sazeto" :D

 

Mislim da je steta da ne otvoris temu zbog ovakvog razmisljanja. Ako s ti normalan i ne forsiras pricu kako je bmw vrh a fiat biiip (a nije) nema razloga da dodje do tih prepucavanja.. Tako da otvaraj temu, kaci slike i pisi sveeee, aaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
@IvanBg

Ma ulozio sam ja u taj auto jako puno para i godinu dana neprekidnih radova,sad je bombona,sve sam slikao i dokumentovao,ali ne zelim da otvaram temu jer ne zelim da postane mesto gde se pokusavaju izleciti kompleksi,gde glavna tema prelazi u prepirke,prepucavanja,foliranja... Jednostavno ne zelim to,jer pokusavam jos uvek da shvatim zasto ljudi prebacuju negativnost svog zivota na sve i pokusavaju da uniste sve normalno time sto guraju sebe u prvi plan misleci da su neko i nesto,a ustvari kad se pogledaju u ogledalo znaju sta su... <_< Eto to je razlog,ali "sazeto" :D

Ivane, ako sam dobro shvatio, Bravo-a 1.9JTD si uzeo jer si se otarasio kante od Forda K. Bravo je bio u lošem stanju, a nisi ga želeo, nije bio auto koji ti se sviđa, i svako veće ulaganje si doživljavao kao udarac maljem u glavu, i pričao si da je Fiat kanta. Nije ti doduše bilo teško da se baviš nepotrebim stvarima poput kačketa na zadnjim vratima, nalepnicama, lampicama, stavio si neki levi volan, umesto da auto središ da bude mehanički ispravan.

I posle brava kupiš još matoriju kantu od BMW 320 marsovca, kome je unakažen enterijer (to si ako se sećam promenio, a nisi okačio fotke auta sa original enterijerom), sa nekim seljoberskim Gedora distancerima, ne smeš ni sa sabereš koliko si para potrošio.

Poenta je da se tebi sviđa BMW, i ne pljuješ ga ma kakva kanta bio. Po meni si malo nerealan, ne bi bilo loše da pročitaš temu o Oktopodu i njegovom BMW.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeeeeee,narode,

ovo je moja tema i zamoliću za lep razgovor,bez prepucavanja! :thumbdown:

A i malo ste zapostavili moj bravo :harhar: ....

@rkoma 1986

Slazem se,treba da otvori temu....a kome se ne sviđa ne treba da cita!!!!!!!

Ja sam video mnogo dobrih teme a i dosta dobrih likova spremnih da daju savet i rado ih čitam!

Ima i onih drugih,sa raspravama(iskreno nemam pojma kakva korist od tog bilo kome) i sa Boze sačuvaj savetima. Ali pritisnem x u gornjem desnom uglu i odem dalje...... :scooter:

@Bane23

Hvala ;) . Auto je malo bolji od "kinder jajeta" ....ukratko da uporedim stari bravo i GP:

Bolje kod brava:

1.Motor,menjac

2.Plastika enterijera(verovali ili ne)

3.hmmmmm.....ne bi se mogao setiti dalje.......

Bolje kod GP:

1. Daleko čvršća karoserija(verovatno je to normalno jer je auto 15godina mlađi,mislim 15 kasnije projektovan)

2.Ergonomija tj.pozicija za sedenje savrsena(100%stojim iza tog stava).....

3.Volan je dosta agresivniji tj.brzi(manje okretaja)....mada je osećaj malo nedefinisan i

sam osecaj koji pruza pod tockovima je losiji nego na HGT-u..mada sve u svemu,mislim da je bolji !!!!!

4.Sve osim navedenog za bravo!!!!

Ukratko,bilo bi idealno da u GP napakujem motor i menjac iz HGT....i stavim krace opruge!!!! :thumbsup:

I oprostio bi mu losu plastiku za auto tog godista.

Evo jos neka slika GRANDEA:

DSC05806.jpg

A ova je bas dobra:

DSC05813.jpg

Pa vi procenite koji je bolji!!!!!!!

EVO JA GLASAM PRVI

1 : 0 za Bravo HGT

E da, zaboravih

Kočnice na GP su dobre,zestoke i agresivnije grizu nego na HGT(a on koči veoma dobro) !!!!!!!

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto o ovakvim likovima,i opisivanjima pricam...Ni ne poznaje nekog a vec zna sta je on uradio,kako i gde...Sve zna a ustvari nema pojma nista,nazalost vecina je takva,zato temu i necu otvoriti...Ni jednu marku automobila nisam omalovazavao vec iznosio cinjenice i samo pisao onako kako jeste,a to sto neke istina boli to nije moj problem,niti me zanima njihovo misljenje...Filozof ili ne volim da gledam na stvari realno kakve jesu...Ja vise necu pisati ovde na ovu temu jer ne zelim decku da unistavam istu...

 

Eeeeeeeee,narode,
ovo je moja tema i zamoliću za lep razgovor,bez prepucavanja! :thumbdown:
A i malo ste zapostavili moj bravo :harhar: ....
@rkoma 1986
Slazem se,treba da otvori temu....a kome se ne sviđa ne treba da cita!!!!!!!

Ja sam video mnogo dobrih teme a i dosta dobrih likova spremnih da daju savet i rado ih čitam!
Ima i onih drugih,sa raspravama(iskreno nemam pojma kakva korist od tog bilo kome) i sa Boze sačuvaj savetima. Ali pritisnem x u gornjem desnom uglu i odem dalje...... :scooter:
@Bane23
Hvala ;) . Auto je malo bolji od "kinder jajeta" ....ukratko da uporedim stari bravo i GP:
Bolje kod brava:
1.Motor,menjac
2.Plastika enterijera(verovali ili ne)
3.hmmmmm.....ne bi se mogao setiti dalje.......
Bolje kod GP:
1. Daleko čvršća karoserija(verovatno je to normalno jer je auto 15godina mlađi,mislim 15 kasnije projektovan)
2.Ergonomija tj.pozicija za sedenje savrsena(100%stojim iza tog stava).....
3.Volan je dosta agresivniji tj.brzi(manje okretaja)....mada je osećaj malo nedefinisan i
sam osecaj koji pruza pod tockovima je losiji nego na HGT-u..mada sve u svemu,mislim da je bolji !!!!!
4.Sve osim navedenog za bravo!!!!

Ukratko,bilo bi idealno da u GP napakujem motor i menjac iz HGT....i stavim krace opruge!!!! :thumbsup:
I oprostio bi mu losu plastiku za auto tog godista.
Evo jos neka slika GRANDEA:
DSC05806.jpg

A ova je bas dobra:
DSC05813.jpg

Pa vi procenite koji je bolji!!!!!!!
EVO JA GLASAM PRVI
1 : 0 za Bravo HGT
E da, zaboravih
Kočnice na GP su dobre,zestoke i agresivnije grizu nego na HGT(a on koči veoma dobro) !!!!!!!

 

Za ove stavke verujem da su bolje kod gp jer je ipak i dosta noviji auto pa su neke od standardnih mana kod fiata odklonjene,drago mi je sto su malo ucvrstili karoseriju,jer je to bila velika mana na bravo-u :)

 

Sto se poredjenja tice,nije fer jer gp nije sredjen,sredi i njega bar slicno pa cemo da ocenjujemo,ali sto se izgleda tice ja cu uvek glasati za bravo-a,ipak je to italijan dizajnom uvek 10god ispred ostalih :)

 

E da i moj predlog je da uklonis fabricku radio antenu sa bravo-a,ili bar da je premestis nazad,dosta ce dobiti na ozbiljnosti izgleda...Boja od gp je odlicna osnova za sredjivanje,lepo ce da stane abarth znak i bele OZ wrc felnice,kao i dupli izduv nazad,malo da se spusti,toniraju stakla i nista vise,bombon :)

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao bih bod Gp-u,samo da je 5v,ovako za bravo :) ,a sto se tice poredjenja BMW3 i Bravo,ne moze to da se poredi,da ne nabrajam,ali ukratko u 50% slucajeva bravo je danas krisina(godine,a ono najpre ne cuvanje i ne servisiranje na vreme),a u 90% slucajeva bmw(retko,retko, e36 da nadjem dobar,za mene da bude dobar i to ko ima on cuva i ne prodaje) ,tako da opet prednost za bravo,dzabe ti znaka,kad je on "truba" ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas za Bravo, naravno.

PS

Ivane, sećam se šta si pisao u tvojoj temi o Bravo-u. Ne poznajem te, ali znam šta si pisao. U čemu je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao bih bod Gp-u,samo da je 5v,ovako za bravo :) ,a sto se tice poredjenja BMW3 i Bravo,ne moze to da se poredi,da ne nabrajam,ali ukratko u 50% slucajeva bravo je danas krisina(godine,a ono najpre ne cuvanje i ne servisiranje na vreme),a u 90% slucajeva bmw(retko,retko, e36 da nadjem dobar,za mene da bude dobar i to ko ima on cuva i ne prodaje) ,tako da opet prednost za bravo,dzabe ti znaka,kad je on "truba" ..

 

E36 u dobrom stanju je stvarno jako tesko i naci i kad se pojavi takav jako je skup, mozes 2 brava da kupis za njega, a uvek je bolje kupiti dobrog brava nego krsa e36.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, 500 ili 500L... Isto je to... Nemoj cepidlaciti... Uglavnom felne su vrh

Ja gledao i nisam video slike nigde ... tek sad sam video na prethodnoj strani :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da felne od fiata 500!!!!
Nekome se svidja nekome ne ali se iznenadim kad mi priđu ljudi na ulici i kazu kako su mu dobro legle.
Meni malo cudno ali eto privuce paznju. Cudno mi sto matorko i dalje privlaci paznju ali
izgleda da oni koji vole aute uopste zapazaju bez obzira i na godine i njegovu (ne)vrednost.......
A ja sam razmatrao bmw e 36 m verziju,pa sam lomio i o ogromnoj kubikazi,a malo konja(mislim da je verzija za americko trziste(nesto ispod 300ks,cini mi se). Na slikama je izgledao perfektan ali pomisao da me zakolje neki kvar pa da ga gledam na parkingu....uffff....to me ohladilo skroz...
I eto mene sa dva fiata. Tj ja i dalje vozim bravo !!!!!  :thumbsup:


A sto se sredjivanja GP tice ne verujem da ce se to desiti,bar ne  dok imam HGT......a i sta da sredim a imam 60ks pod haubom....mislim ne ide on lose za tu snagu i verovatno da ne vozim ovaj od 150ks vec dve godine,bio bih zadovoljan.....

Ali s'obzirom da cu mozda da ga zamenim,ako uspem za nesto mnogo,mnogo zesce,ostace on u fabrickom stanju...... :question:  :question:  :question:

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas kao sto kaze dellas,covek je realan,meni je zao,sto bmw nije imao lim npr kao audi jaje ili b4 ,nego svaki pustio na rubovima i na cepovima sajtni,ali jbg...sto se tice bravo modela,lep je to model bio,ali realno zgazilo ga vreme,ali meni to nije bitno,ja mogu da vidim auto od 30 godina i da mu se divim,jer auto kada je dobar on je dobar i vidi se da je odrzavan,a neko gore napisa da je sve jedno da li je fiat 500 ili 500 l ,nije,jer od 500l ne mogu felne na bravisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao bih bod Gp-u,samo da je 5v,ovako za bravo :) ,a sto se tice poredjenja BMW3 i Bravo,ne moze to da se poredi,da ne nabrajam,ali ukratko u 50% slucajeva bravo je danas krisina(godine,a ono najpre ne cuvanje i ne servisiranje na vreme),a u 90% slucajeva bmw(retko,retko, e36 da nadjem dobar,za mene da bude dobar i to ko ima on cuva i ne prodaje) ,tako da opet prednost za bravo,dzabe ti znaka,kad je on "truba" ..

 

Sta da ti kazem druze,dodji pa vidi "trubu" pa onda "trubi"...

 

Glas za Bravo, naravno.

PS

Ivane, sećam se šta si pisao u tvojoj temi o Bravo-u. Ne poznajem te, ali znam šta si pisao. U čemu je problem?

 

Problem je u tome sto ne mozes da pricas nesto o nekome i necemu ako ga ne poznaje i nikad nisi video...

bas kao sto kaze dellas,covek je realan,meni je zao,sto bmw nije imao lim npr kao audi jaje ili b4 ,nego svaki pustio na rubovima i na cepovima sajtni,ali jbg...sto se tice bravo modela,lep je to model bio,ali realno zgazilo ga vreme,ali meni to nije bitno,ja mogu da vidim auto od 30 godina i da mu se divim,jer auto kada je dobar on je dobar i vidi se da je odrzavan,a neko gore napisa da je sve jedno da li je fiat 500 ili 500 l ,nije,jer od 500l ne mogu felne na bravisu :)

To da nema kvalitetan lim kao audi,to stoj ali ako ga nije uhvatila ozbiljna rdja moze se srediti limarija lepo,kao sto sam ja na mom odradio sve i uradio duplu zastitu poda...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da felne od fiata 500!!!!

Nekome se svidja nekome ne ali se iznenadim kad mi priđu ljudi na ulici i kazu kako su mu dobro legle.

Meni malo cudno ali eto privuce paznju. Cudno mi sto matorko i dalje privlaci paznju ali

izgleda da oni koji vole aute uopste zapazaju bez obzira i na godine i njegovu (ne)vrednost.......

A ja sam razmatrao bmw e 36 m verziju,pa sam lomio i o ogromnoj kubikazi,a malo konja(mislim da je verzija za americko trziste(nesto ispod 300ks,cini mi se). Na slikama je izgledao perfektan ali pomisao da me zakolje neki kvar pa da ga gledam na parkingu....uffff....to me ohladilo skroz...

I eto mene sa dva fiata. Tj ja i dalje vozim bravo !!!!!  :thumbsup:

A sto se sredjivanja GP tice ne verujem da ce se to desiti,bar ne  dok imam HGT......a i sta da sredim a imam 60ks pod haubom....mislim ne ide on lose za tu snagu i verovatno da ne vozim ovaj od 150ks vec dve godine,bio bih zadovoljan.....

Ali s'obzirom da cu mozda da ga zamenim,ako uspem za nesto mnogo,mnogo zesce,ostace on u fabrickom stanju...... :question:  :question:  :question:

 

O M modelima ne razmatraj vise,prvenstveno jer zivis u srbiji, dobrih na prodaju ne postoj,delova koj su razliciti nego na standardnim modelima nema,a ako nadjes negde po 4-5x su skuplji nego za obicne modele.A tu je i naravno i najvaznija stavka u nasoj zemlji potrosnja,koja je naravno visa jer se radi o vrhunskom sportskom automobilu koj nije nacickan elektronikom...Verzije za americko trziste neces naci kod nas,obicno kad se pojavi neki na oglasima ima s50 motor koj je 3.0 i 280ks,sto nikako nije malo konja,performanse tog motora su i dan danas u samom vrhu te klase,sto po performansama sto po izdrzljivosti...

 

Meni se isto tako svidja Eclipse GSX,auto je savsenstvo,fabricki je vec perfektan,a kao stvoren je za svakojake dorade,ali vazi isto kao i za M modele bmw-a,delova malo i preskupi,tesko se nalaze,itd,itd...Nemamo mi standard za to...

 

Nema veze sto je gp 1.2,ne mora da ima zver ispod haube da bi lepo izgledao,a i uvek mozes da mu ubacis neki 20v motor ;)

 

Ali preporucujem ti da ostavis ovog gp za svaki dan a brava odradis ozbiljno,munes neki turbo setup,imaju sad ovi T3 turbo kit-ovi vec spremni za ugradnju,nisu ni skupi toliko,a nisu tolko loseg kvaliteta,tako da su ok za nase uslove,naravno ako imas nekog da ti donese od preko jer ti ovi lopovi na grani pola delova pokradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da osvezim temu. Malo slika enterijera,za pocetak:

 

DSC05830.jpg

 

DSC05831.jpg


DSC05835.jpg

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC05838.jpg


@MS PK

hahahahahh.malo mi sporo dok ovo obavim ali ide,ide.....

Edited by bravo_rej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...