Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

U redu je da branis profesiju,ali da govoris kako je neko napisao tesku glupost nije ni korektno ni kulturno. Pri tom,svaki dan citamo o nasem "casnom" i "postenom" pravosudju,pa tako nema nimalo smisla da sve nas pravis budalama tako sto pokusavas da nas ubedis da treba da verujemo u to isto pravosudje. Ako si se nasao prozvan mojim postom,sta da ti radim...tvoj problem. Sto se tice poslednje recenice,procitaj opet moj post,ali ovaj put malo pazljivije i naleteces na deo koji je stavljen u zagradu,pa ce ti odjednom ceo post imati malo vise smisla. Pozdrav!

Ako neko napiše da su dve profesije najveće svetsko zlo to je glupost i to nema veze sa kulturom. Sebe smatram vrlo kulturnim sagovornikom, ali u nekim situacijama, kao što je ova, stvari se nazivaju pravim imenima.

Mogao sam da napišem i prerasuda, budalaština...ili ko zna što treće. Suština je uvek ista.

 

Ako ćemo o kulturi, moj post je neuporeivo kulturniji od tvog koji mi imputira da nekog pravim budalom i da nekog ubeđujem bilo u šta. Ti misli šta god hoćeš. Nemam iluzij da mogu da promenim tvoje mišljenje, al ne mogu da dozvolim da tvoj post koji generalizuje stvari na najprizemnijem nivou ostane neodgovoren. Ostali su dovoljno izgrađeni ljudi da će sami doneti svoj sud.

 

Vrlo sam svestan stanja u pravosuđu. Mnogo ga bolje poznajem nego ti. U pravosuđu, kao i u advokaturi, medicini, prosveti... ima svega i dobrog i lošeg. Problem je što loše mnogo više upada u oči, ali je problem i što su ljudi laici i stiču utisak najčešće na osnovu besmislenih novinskih članaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pavaobg Dobro,druze,kako god ti kazes,stvarno ne zelim da se ubedjujem s nekim preko neta oko bilo cega. Budi i najkulturniji i najpametniji i sve naj naj,ako ti se tako svidja. Uostalom,to sto sam napisao,a sto ti se nije svidelo,nije samo moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

28.02.2014. 11:57

 

П 024 171

 

Parkiran, nikoga u autu bez 4 migavca i rotacije. Ulica odozgo je jednosmerna na dole, a po položaju točkova bih rekao da je i skrenuo sa suprotnog smera što takođe nije dozvoljeno. 

 

policija.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb14110.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/446192/SKANDAL-Portparolka-Apelacionog-suda-na-rodjendanu-narkobosa-Opacica

 

 

Među gostima osuđenog šefa narko-klana bila je i zvaničnik Apelacionog suda u Novom Sadu Sofija Čolić.

 

Opačić, inače, zbog dobrog vladanja svakog vikenda izlazi iz zatvora, a uskoro će biti pušten na godišnji odmor.
Opačićevu rođendansku proslavu, u restoranu “Fontana”, prekinula je policijska racija. Među zvanicama bila je i portparolka novosadskog Apelacionog suda Sofija Čolić.

- Na tu proslavu sam išla zbog svog supruga, koji je Opačićev advokat, i bila sam isključivo s njim u društvu. Ništa dalje ne želim da komentarišem - rekla je Čolićeva.
 

Sofijin suprug Dragan Čolić, inače rođeni brat Marijane Mateus, nije samo branilac narko-bosa nego je njegova sestra od tetke Jasmina udata za Opačića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim danas autoputem ka centru i pored mene prolazi pandurski Punto bez rotacija. Pošto je bez rotacija krenem za njim i car cepa oko 120Km/h (na NBG delu gde je 80km/h). To i nije toliko strašno da on u jednom trenutku (kod Arene) ne prelazi u desnu traku i usporava na oko 100-110km/h. Prolazim pored njega i vidim vozač priča telefonom i to onako... nalaktio se... motao sam se tu oko njega (zbog saobraćaja) i isključujemo se ka Topčiderskoj zvezdi i ja vidim da on i dalje priča na telefon. I onda pokušam da napravim snimak, ali nikako da prođe pored mene pa ispade ovako nešto... 

 

П 024 071

06.03.2014. 9:10

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla kad si se vec nameracio na zandare, nabavi neku dobru kameru ili dobru suvozacicu da snima ... da ne dobijes od ovakvog kaznu za koriscenje telefona u voznji :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice uskoro full hd ima da mu se vide trepavice i broj na telefonu sa kim prica :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se i pisalo negde, sta sve vidi ta njihova kamera, jel meri brzinu i jel postoji mogucnost da snimi i izmeri brzinu vozila koje mu dolazi u susret ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi sa obicnim kamerama ne, ali ne verujem da ce puno vremena proci dok nameste da bude kao kod presretaca.

Ipak je to "dobar" nacin prikljupljanje para u kasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo dalje: 

 

16.03.2014. 20:06

 

П 024 645

 

policija.jpg

 

1) Ulica je jednosmerna u suprotnom smeru

2) Svi su parkirani (doduše nepropisno) pola na trotoaru, a on je ceo na putu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

26.03.2014. 12:46

 

П 024 713 - uredno parkiran (dakle ne pravilno nego uredno), a drug BG 110ĐN opušteno prolazi tuda jer neće valjda kolegu da dira. ;) 

 

police.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...