Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Boli ih uvo, nisu oni kupili ni jedan od ta dva auta pa da ih cuvaju. A BMW-e su tako reci pre neki dan dobili, dokle god raja placa brige ih bole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

20.06.2013. 11:29
 
П 024 242 ILI П 024 342 - nisam u prolazu dobro video taj jedan broj. 
 
Ono... odmaramo malo ;)
 
Lk_XGxh_UVo_Uwo_Vj_Lbtt677h_Rqrb5pre_Kcc

 

 

Ipak je П 024 242

 

Danas su opet stajali na slično mestu, samo sada na petlji kad se ide od sajma na delu gde se odvajaju rampe prema Kneza Miloša i prema autoputu ka Nišu... 

 

sudar_policija_02.jpg sudar_policija_03.jpg sudar_policija_04.jpg
 
sudar_policija_05.jpg sudar_policija_06.jpg

 

 

Udario junak na junaka :) 

 

Pogledajte samo sva ta nasmejana lica u okolini... nisu ni svesni da će oni platiti tu štetu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraju se ljudi malo  :laughing:

 

Ja sam video u Zemunu ispred Pinkija da pauk podiže neku ganc novu 308icu i, pošto je parking dosta nepristupačan, trebali su da je provuku pored nekog granja da bi je natovarili. Mrtav 'ladan je čovek provukao kroz granje uz smeh kolege i stavili su je onako vidno izgrebanu na prikolicu. O felnama da i ne govorim šta im urade kada dižu auto..

Sa druge strane, gledao sam par puta kao ubacuju vozila na onaj parking na Slaviji i prilično su bili pažljivi. Izgleda da mnogo zavisi od toga ko radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

14.06.2013. 17:37

 

Ne, nisu stali da kažnjavaju one ispred iako stoje ispod znaka zabrane. 

 

n_Fg_Ixcqvsy_SSNLCy_MFYn_P_k_Fu3_ZWo_M8l

 

Tu na B. brdu redovno stoje i kaznjavaju ili smaraju druge koji se tu parkiraju. Sto ne rade istu stvar 300m dalje, kod kafica 'Park' , mislim ako smeju. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre bio do kuma u Kruševcu, negde oko 23h pored kasarne, ulica pored glavne kapije, i u retrovizoru vidim da se veoma brzo približava auto, blica mi da kreće u preticanje, Porsche mislim Boxter, srebrni kabrio na Budvanske table, već sam ga viđao i ranije po Kruševcu, verovatno je Kruševljanima takođe poznat, pretiče pun gas kolonu vozila, a na 50m od kako me je pretekao stoji patrola koja zaustavlja, niko ga ne dira uopšte, nego su samo pogledom ispratili i vidim da komentarišu situaciju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saobraćajna policija najkorumpiranija

 

dru-kazne_620x0.jpg

 

Građani Srbije smatraju da je saobraćajna policija najkorumpiraniji deo policije, pokazuje istraživanje Cesida, koje su objavili Beogradski centar za bezbednosnu politiku i Beogradski centar za ljudska prava, prenosi Beta. Građani smatraju da se policajci odlučuju da uzmu mito kada vide da to rade njihove kolege.

Na predstavljanju „Zbirke predloga praktične politike za reformu policije u Srbiji”, Saša Đorđević, istraživač Beogradskog centra za bezbednosnu politiku, rekao je da je istraživanje Cesida rađeno u martu na uzorku od 1.185 ispitanika iz cele zemlje. Ono pokazuje, navodi Đorđević, da je podmićivanje policajaca u Srbiji postalo deo „običajnog prava”.

Pored ispitivanja građana, intervjuisana su i 22 predstavnika policijskih sindikata koji, navodi Đorđević, smatraju da su male plate osnovni uzrok korupcije u policiji. – Građani ipak smatraju da korupcija u policiji nije veća nego u drugim državnim institucijama, kao i da je manja nego u zdravstvu i pravosuđu. Zajednički stav i građana i predstavnika policijskih sindikata jeste da je korupcija u policiji prisutna, kao i u drugim institucijama – rekao je Đorđević napominjući da je to zabrinjavajući podatak, jer policija treba da se bori protiv korupcije u društvu.

Građani i predstavnici policijskih sindikata smatraju da je jedan od uzroka korupcije u policiji politizacija ove službe.
„Najsvežiji primer je izbor direktora policije Srbije, tokom kojeg se u javnosti više govorilo o tome da li će to biti čovek premijera Ivice Dačića ili potpredsednika Vlade Aleksandra Vučića nego što se obraćala pažnja na to kako kandidati za tu funkciju mogu da doprinesu boljem radu policije „, ocenio je Đorđević.

Đorđević je rekao da je ovo istraživanje pokazalo i da su političke i rodbinske veze glavni osnov za zapošljavanje u policiji.

Istraživači Jan Litavski i Nevena Dičić-Kostić predstavili su radove o delovanju policije u lokalnoj zajednici i odnosu policije prema ranjivim grupama. Njihova istraživanja su objavljena u okviru „Zbirke predloga praktične politike za reformu policije u Srbiji” zajedno s istraživanjem o korupciji u policiji.
„Ukoliko policija u Srbiji želi da postane demokratska, efikasna i efektivna organizacija u službi građana, ona mora da ohrabri pripadnike nacionalnih manjina da se prijave na konkurse za posao u policiji „, rekao je Litavski.
Njegova koleginica Nevena Dičić-Kostić je navela da se, uopšteno gledano, poboljšao odnos pripadnika policije prema osobama drugačije seksualne orijentacije, ali da još ima slučajeva kršenja prava.

http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Saobracajna-policija-najkorumpiranija.lt.html'>Preuzeto sa Politika.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekjuče u Ts-u se šetaju dva saobraćajca koje su iz stanice poslali u centar da peglaju ove koji ulaze motorima u šetalište i baš sam zastao i brojim, od 7 auta koji su prošli pored njih, 5 vozača nije vezalo pojas, ma nije im palo na pamet da zaustave i opomenu bar, jer je po gradu sve više bezobraznih vozača iz dana u dan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni stalno krše propise kod Genexovih apartmana, voze preko šina kod stanice tramvaja pre starog železničkog mosta, iako je tu dozvoljeno isključivo vozilima GSP-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Često znaju i da se parkiraju u desnu traku u Bulevaru Kralja Aleksandra, pa naprave haos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zamislite dokle taj bezobrazluk ide kada vam komandir policijske stanice koji je ovo vozilo parkirao kaze da su sluzbena vozila izuzeta iz ZOBS-a... :realmad:

I jos je trazio od mene da izbrisem ovu fotografiju, a ja sam ga fino zamolio da se obrati pismeno na adresu kluba jer ja nisam ovo fotografisao za sebe vec za potrebe "PROGRAMA BEZBEDNOSTI U SAOBRACAJU..." koji moj klub sprovodi! :ice: 

 

cxca30050.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kada vam komandir policijske stanice koji je ovo vozilo parkirao kaze da su sluzbena vozila izuzeta iz ZOBS-a... :realmad:

 

Izuzet je on od mozga. :)

Daj im sledeći put i kontakt FLCS, nijesmo mi šugavi :) , nek' i nama pišu... :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, mada nisam 100%siguran, da kada je parkiranje u pitanju za određene službe u gradu ne važe pravila parkiranja, već mogu da se parkirani svuda, pod uslovom da ne ometaju saobraćaj. Znam da su kod mene u firmi bile neke dozvole iz sekretarijata na tu temu. Samo je staviš na šoferku i ne mogu da ti pišu kaznu. Bile su na registraciju auta, firmu i na godinu dana. Naravno, kao i svi normalni Srbi, mi smo ih max. zloupotrebljavali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam stao na semafor, znao sam šta će uraditi. Mene nije mrzelo da idem okolo da se uključim u Kneza Miloša, a oni lagano levo bez migavca. I, pored toga sam ih sustigao pre Masarikove.

 

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...