Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Pozdrav forumaši! :)

 

Vlasnik sam 500L-a, novi član foruma, prvi mi je post. :guitar:

Poseta fabrici zvuči, a i izgleda, veoma interesantno.

Pošto sam nov, nisam ispratio dogovore oko prethodne posete, pa dajte neke info.

Koje je vreme posete? Ovaj termin je malo nezgodan, zbog roditeljskog koji je baš tog dana :laughing:.

Gde je okupljanje?

Da li su posete samo za članove foruma ili mogu i članovi porodice (supruga, sin - bio bi oduševljen :laughing:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je isto kao i prošli put, tj.:

 

 

- Termin petak, 28.06.2013.   :thumbup:

- U 11 sati prepodne treba da se bude u Kragujevcu, odnosno na ulazu u fabriku. Ulaz u fabrički krug naravno samo za automobile Fiat, Lancia, Alfa Romeo...ili Ferrari, Maserati.  :)

- Oko 13 časova bi bio ručak koji časti kompanija Fiat Automobili Srbija u njihovom restoranu.

- Zbog strogih pravila koja se moraju ispoštovati, naročito u pogledu bezbednosti, u fabriku će moći da uđe najviše 30 ljudi. Svi (bez obzira na broj) će moći da pogledaju Muzej u fabrici i sl., ali ulazak u postrojenje je limitiran na 30 ljudi.

- Bićete na licu mesta upoznati i sa pravilima oko toga šta ćete moći da fotografišete slobodno po fabrici, a šta ne...

- Spisak (ime, prezime, broj LK, JMBG) ljudi koji ulaze unutra će morati da se dostavi par dana ranije, pre polaska. To znači da će se tada i zaključiti spisak.

- Iz Beograda se kreće u 9 prepodne. Dakle, polazak taman pre vrućine.  :D

Imate slike lokacije okupljanja ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773&page=156#entry856335

Ide se autoputem do Batočine, odatle do Kragujevca. Ne postoji opcija da se ide drugim putem zbog bezbednosti kolektivne vožnje.  :thumbup:

- Svi koji će npr. iz Novog Sada ići, faktički treba da tempiraju da budu u Beogradu od pola 9...

 

Organizujte se (slobodno pišite u ovoj temi), više ljudi po jednom automobilu, podelite trošak goriva i putarina, ručak ionako imate obezbeđen.  ;)

Ako imate neko pitanje, opet u ovu temu slobodno, moguće da sam zaboravio nešto da napomenem.

Spisak ljudi koji bi išli opet možete u ovoj temi, samo stavite redni broj pre imena.

Oni koji već sada znaju sigurno da će ići, slobodno mogu na Email Kluba (info@fiat-lancia.org.rs) da pošalju svoje pune podatke (gore navedene).

 

Ako nas bude 20, ide se. :thumbup:

U fabriku mogu samo punoletni. Da li će moći supruge, devojke, zavisi od broja prijavljenih. Ako bude ''lufta'', mogu i one. Ako popunimo kvotu, onda samo forumaši. Ako baš baš popunimo kvotu, prednost imaju članovi Kluba, tj. ljudi sa važećim članskim karticama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sve je jasno.

 

Ja bih došao direktno iz Niša (ne preko BG-a) ispred fabrike pre 11, ako je to ok. Gledajući slike, pretpostavio sam da idu samo forumaši.

Ono što bi mi mnogo više odgovaralo je da mogu i sina da povedem (8 godina). Pošto ne mogu, verovatno ću preskočiti ovaj put.

 

Hvala na informacijama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može ispred fabrike, možete i da nas sačekate na isključenju sa autoputa kod Batočine, ima odmah pumpa posle naplatne rampe...tu bi trebali da budemo oko 10 sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije nego brate tu sam, dolazite iz Bg-a i iz drugih gradova a da ne bude niko od nas da vas dočekamo , malo da se zezamo ,da se skupimo u nekoj debeloj ladovini.....

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam tog dana tu, ja bih ostao čisto da posle obilaska proćaskamo i da vas lakšim putem odvedem do jezera, da obiđemo onu raskrsnicu, ali nisam tu, tako da vam želim lep provod.

 

p.s. Valjda će opet da se otvore za ručak  :smoke:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mnene upisite, prosli put nisam uspeo da ostanem duze posle fas-a tako da eto prilike da sada to nadoknadim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mali off

 

Skiter sto nisi podesio vajt balans kako treba na prvih 20 fotki :thumbdown:

 

A inace fine fotke

Ček bre, još uvek sam amater, sa tog časa sam pobegao  :turned:

 

 

Ovaj put cu poneti i ja svoj pa ce moci Sikter malo vise da se igra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morgen, tada sam u Ts-u, a na mom ne postoji wb, nije dslr, jedino u fotošopu da doterujem, ali imam neku staru verziju, pa za vikend planiram da instaliram cs6 extended pa će slike da izlaze još bolje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ste ga zgusnuli u junu sa dve posete!

niko ne razmislja o tome kako neki clanovi ne mogu da idu u junu jer su na godisnjim odmorima!

kako bi bilo da se treca posetta organizuje u JULU ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da potvrdim još jednom, ko pita ne skita :).

Da li ima nade da se dopusti ulazak deteta ili je to strogo zabranjeno pravilima fabrike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ja lepo izbrojao, ovakvo je stanje:

 

1. Neša
2. matdjo
3. majstormica
4. podvarak
5. Mijailovic
6. Ivan BG
7. peckoni
8. Markoni Bg
9. Kvatroporte
10. Grim Reaper
11. Sigtran +1
12. Branko

13. Vibe303

14. filipv6

15. RazoR +1

16. VeljaDJ

17. Fiat Brava 1.4 12V

 

Znaci za sad 17 + 2 = 19.

Do 30 ima jos mesta za 11 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, ja bih se prijavio ali imam par pitanja:

1. Sa mnom bi krenuo bratić kojem je 18-ti 7.7., dakle maloletan još 15 dana :(

2. nije član foruma, ali nije mu teško da postane :)

3. nemamo fiata, čeka se...

4. ako hoće neki komšija iz Sd-a (a da ima fiata) možemo zajedno i da delimo trošak

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sa mnom bi krenuo bratić kojem je 18-ti 7.7., dakle maloletan još 15 dana :(

 

Može. :thumbup:

Vi čekate 500L, nije problem što još nemate Fiata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Neša
2. matdjo
3. majstormica
4. podvarak
5. Mijailovic
6. Ivan BG
7. peckoni
8. Markoni Bg
9. Kvatroporte
10. Grim Reaper
11. Sigtran +1
12. Branko

13. Vibe303

14. filipv6

15. RazoR +1

16. VeljaDJ

17. Fiat Brava 1.4 12V

18. Aca 19. Stefke

 

pročitah da se ne može ući u krug ako nije fiat. Smederevci, javite se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...