Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

 

Petak, 07.06.2013.

 

- Termin vidite. :thumbup:

- U 11 sati prepodne bi trebalo da se bude u Kragujevcu, ulaz u fabrički krug naravno samo za automobile Fiat, Lancia, Alfa Romeo...ili Ferrari, Maserati. :)

- Oko 13 časova bi bio ručak koji časti kompanija Fiat Automobili Srbija u njihovom restoranu.

- Zbog strogih pravila koja se moraju ispoštovati, naročito u pogledu bezbednosti, u fabriku će moći da uđe najviše 30 ljudi. Svi (bez obzira na broj) će moći da pogledaju Muzej u fabrici i sl., ali ulazak u postrojenje je limitiran na 30 ljudi.

- Bićete na licu mesta upoznati i sa pravilima oko toga šta ćete moći da fotografišete slobodno po fabrici, a šta ne...ali i o tome ima vremena, da ne gušim sada. :)

 

 

Razumem to, ali ispada da cu (ili par nas) morati da cekamo ispred fabrike na parkingu otprilike od 11h - 13i 30h minimum, sto mi je bez veze skroz, jos bi samo i kisa falila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak su kišu i javili u Kg-u za sutra i prekosutra... Baš je bzvz što su odredili to striktno 30 baš pa da ne mogu da odstupe za to malo... Relativno blizu je Plaza tržni centar, pa jedino da ti preporučim da prošetaš do tamo i da malo izblejiš, pojedeš nešto i čas će da ti prođe vreme :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kisa u Kragujevcu? Ja prosto ne mogu da verujem, mesec dana sam radio prosle godine i molio boga da padne kisa da malo odmorimo (ne mozemo da radimo kad pada kisa a placa nam se :p) a ono ni kap, gledam okolo oblaci se namrcili, u celoj zemlji provala oblaka a u KG siba 50+ stepeni. Totalno lud grad, voleo bih da zivim tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja ipak idem sam (lose vreme, nije za neku setnju) tako da mi je potreban prevoz ili saputnici zbog podele troskova.

Ima 2 mesta kod mene u kolima ;)

 

Onda, racunaj da idemo zajedno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ručak nije novi momenat, to je pisalo i ranije:

 

- pošto je restoran u okviru fabričkog kruga, to znači i da je ručak samo za ljude koji uđu unutra, dakle u fabriku.

 

Za ulazak u Muzej jeste jer ''nema niko ko bi bio sa vama tada u Muzeju'', jer ta ekipa ljudi iz FAS-a vodi turu kroz fabriku.

Ali, kao što napisah, neće se ići odmah kući posle završetka zvanične posete, ostaje sasvim dovoljno vremena da se prođe po Kragujevcu, popije, pojede zajedno sa svima ostalima. :thumbup:

Druže Rajo, misim da bi ti kao vodja puta mogao da napises neki pravilnik ponasanja i podsetnik u kratkim crtama, ono tipa ponesite licne karte, obavezne dugacke gace, itd. Ipak ti odgovaras za svu ovu decu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajecare, pozuri da ti ja ne bi' dolazio tamo... Mali, debeli, pozuri :laughing: :

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja ipak idem sam (lose vreme, nije za neku setnju) tako da mi je potreban prevoz ili saputnici zbog podele troskova.

Ima 2 mesta kod mene u kolima ;)

 

Onda, racunaj da idemo zajedno ;)

 

Dogovoreno! Jedno mesto slobodno kod mene :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila su samo da slušate druga Raju :)...i da ne zaostajete, naročito na autoputu vi sa Alfama... :harhar::D

Imam Sikterov broj telefona, sa njim ću dogovarati za ekipu iz KG-a. Ako bilo kome zatreba, 069/111-3527

 

Biće mesta kod Intera za vožnju, tako da iako se možda niste dogovorili ovde na temi, moći ćete pre polaska kod Intera, svoj auto ostavite tamo i onda u povratku vas i vrate na to isto mesto. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se bermuda tiče, prošle godine me je neplanirano iscimao burazer da ga odvezem do tamo po nekoj vrućini da ubaci CV i nisu me pustili u teksas 3/4 da pređem kapiju, tako da su pantalone obavezne.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, nemojte se zezati, kakve bermude i bakrači...farmerke ili pantalone, ko šta više voli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel može neko da baci krstić na Google mapi gde se nalazi ta glavna kapija fabrike na koju ulazimo? Ili GPS koordinate, šta god. Krst sam našao, to mu dođe na onom prvom kružnom toku... :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lakše ću da ti objasnim ako mi kažeš u kom si hotelu, pa da ti dam mapu, ovako mi je mala jer je daleko od krsta, pa se ne vide imena ulica...



Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hotel Tri-O

Vojislava Kalanovića 3

 

OK, pronašao sam... hvala! Vidimo se sutra kod Krsta :thumbsup:

Edited by janje

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo docrtao sam ti na ovoj mapi gde je tvoj hotel

 

 

Untitled_1.jpg

 

prođeš prvi kružni tok, pa drugi, tu je metro i FIAT znak na kružnom toku, nastavljaš pravo, sa desne strane ti dolazi jezero, pa hala Jezero, a ti se na tom prvom semaforu tu prestrojavaš za levo i na semaforu levo ideš, posle 100m opet semafor, tu opet levo i tu negde ti je hotel...

 

e kada krećeš iz hotela, nailaziš ponovo na taj isti semafor, sa desne strane preko puta ti dođe hala Jezero, ti se prestrojavaš za levo i ideš samo pravo oko 2km u duplim trakama i imaš semafor i skretanje na levo u jednu onako malu uličicu

 

 

evo i mape od raskrsnice kod hale Jezero do glavne kapije

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to :thumbsup:

 

Sad ću da ubacim sve u navigaciju... Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dolazim u 8 ujutru kod intera sa mojim autom,pa ce valjda imati mesta za mene u nekom autu,da neidem sam sa autom :guitar: ,kad mi je auto najsporiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo da podsetim,ne znam koga,ali neka ponese neki stiker cluba :)

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites


ja dolazim u 8 ujutru kod intera sa mojim autom,pa ce valjda imati mesta za mene u nekom autu,da neidem sam sa autom :guitar: ,kad mi je auto najsporiji


zauzmi dva mesta, ja isto dolazim al do pola 9... mojom "novom" makinom kojoj treba veliki servis, pa mi se neide tako do KG, Pozz Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da javim da odustajem za sutra, ako bude ista organizacija za drugu turu da se potrudim da upadnem u prvih 30, da ne blejim na parkingu. Lep provod drustvo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...