Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS poseta ''Našoj fabrici'' u Kragujevcu :)

Recommended Posts

Srecan vam put i lep provod sutra !



Nadam se i da ce biti nekih fotkica (koliko to bude dozvoljeno) i za nas ubogi radni narod koji ovog puta nije bio u prilici da se organizuje za obilazak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pridružujem se lepim željama :) Jako mi je žao što ne mogu da idem, ali ispiti i odbrane radova su se nagomilali, tako da sam sutra za knjigom i posle toga branim neki bezvezni projekat..

Uživajte i što više slika napravite(ako dozvole  :shuriken: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde mi je imenjak? Mora da se raspituje koliki je gepek i poredi sa B-Maxom...

 

Ili trazi nekog od dizajnera, da im objasni par stvari ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, bilo je super...Dosta lepih utisaka, samo reci hvale i za samu fabriku i za fiat 500L... Nadam se da ce biti opet nekih ovakvih izleta preko leta :), samo da nas vreme posluzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj utisci od mene i iz mog fotoaparata  :turned:

 

Ujutru oko 9 je pala neka luda kiša, samo odjednom, trajalo je jedno 20min i stalo... Ja dođoh prvi na odredište kod Krsta da pričekamo ostale koji dolaze sa autoputa

 

IMG_4463.jpg IMG_4472.jpg 

 

skupismo se jedan po jedan, i krenusmo put fabrike... Ja sam malo požurio na čelu, malo su nas semafori rasturili, ali uglavnom pohvatali smo se jer se išlo samo pravo...

 

IMG_4467.jpg IMG_4469.jpg IMG_4473.jpg IMG_4474.jpg IMG_4475.jpg IMG_4476.jpg 

 

 

Jbg ovi nisu da lida se slika unutra, osim u jednoj sobi tog muzeja, pa se malo slikasmo tu..

 

IMG_4486.jpg IMG_4477.jpg IMG_4478.jpg IMG_4480.jpg IMG_4481.jpg IMG_4482.jpg IMG_4484.jpg IMG_4487.jpg 

 

 

U pogonu je imalo šta da se vidi zanimljivo, od sklapanja Trekinga, do školjke XL-a na točkovima, 500L-a sa desnim volanom i sl.. Sve je pretežno robotizovano, najzanimljivije mi je bilo lepljenje šajbne i postavljanje, sve odradi robot pomoću lasera.. Na kraju jedosmo ki ljudi i tako, klopa je super.. . :turned:

 

Na kraju rešismo da odemo do nekog restorana na kafu, piće, klopu (ovi što se nisu najeli) i tu smo se malo porasturali, ja sam bio negde 4ti u koloni kada sam video da je na čelu kolone kolega Janje koji nije odavde i ne poznaje put, nekako sam uspeo da preteknem kolonu i dođem na čelo, ali se između mene i njega uključio sa trotoara neki Stilo taxi koji je samo stao na sred ulice i zajebao stvari, a ja sam već naišao na semafor i dao levi migavac i kao iz inata iza mene staje BMW x5 i zaklanja me i umesto za mnom levo, nisu me ni videli i svi produžiše pravo... Ja krenuh za njima da pokušam da ih stignem, ali je kolega Matdjo stigao na čelo i ispravio situaciju, ali smo onda upali u špic na najgori semafor i na njemu izgubili 10 minuta života... Sve u svemu, stigosmo u restoran Palisad

 

IMG_4501.jpg IMG_4489.jpg IMG_4490.jpg IMG_4495.jpg IMG_4497.jpg IMG_4499.jpg 

 

 

Mada ja sam više bio za Oranicu i pogled na jezero, ali dobro sad... Sve u svemu dobro je bilo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo :thumbsup:

 

SikterBre brate, ne brini, živi smo :D Mi smo stali na onoj maloj NISovoj pumpi u gradu, da ne guramo posle. Posle smo sse snašli, samo smo pratili znakove :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo  odlicno druzenje jos bolje FAS fenomenalan pohvala za organizatora Nesu i momke iz Kragujevca..Nadam se da ce biti jos ovakvih druzenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo :thumbsup:

 

SikterBre brate, ne brini, živi smo :D Mi smo stali na onoj maloj NISovoj pumpi u gradu, da ne guramo posle. Posle smo sse snašli, samo smo pratili znakove :thumbup:

 

 

Pretpostavio sam da ste ostali tamo, a i bolje jer ta NiSova do koje sam ja imao nameru da ti pokažem nije radila, tako da sve u svemu dobro je :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi stvarno je bilo super jbg kisa ko kisa oko Kragujevca ali sve u svemu lepo......... malo sam zeznu na kraju sto ne obidjoh krug ka izlazu pa neki krenuse zamnom kuci ali su se snasli .............pozdrav odoh u bioskop gleda se IRON MAN 3

 

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je sjajno bilo,iako nas je citavoga dana pratila kisa,sta reci u samoj fabrici fascinantno sve,kako to sve funkcionise,vredelo je otici

a i ekipa je bila super :unworthy:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fenomenalno, sve pohvale i sa moje strane :) Lepo je videti one "karakondžule" što sklapaju automobile uživo, a ne samo preko televizije kad je Mladja u poseti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam slike i dodje mi da  :crybaby:
Verujem da vam je bilo odlicno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

.............pozdrav odoh u bioskop gleda se IRON MAN 3

 

:thumbsup:

 

Video sam te malopre usput, stao si bio onde kod pijace, ja sam prolazio kroz park i kad si krenuo ja mašem, ali si bio usredsređen na vožnju :thumbup:

 

Ko je sa zelenom Librom, woodoo? ili neko drugi? ne mogu da pohvatam još uvek ko je ko  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije bio da zna da fiata ne sklapaju ljudi nego transformersi    :unworthy:

Edited by bakara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nije bio da zna da fiata ne sklapaju ljudi nego transformersi    :unworthy:

Transformersi sa pokretima balerine. Fantastično.

Nego i ljudi rade u odlični uslovima, fabrika ko proizvodnja lekova sve čisto. Osvetljeno  (nije ko sa starih horor slika), klimatizovano i što je najbitnije nije velika buka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...