Jump to content
FAS Goran
Kuvalja

Stilo mjet 140hp Abarth

Recommended Posts

Kako je uspeo da se ovoliko zaledi? Sreća pa je svetliji auto, ovi sa tamnijim automobilima muku muče sa štrokom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima, inace Sikter to je od voznje 300km prosle subote po onom snegu i bljuzgavici debelom minusu.

Rile, pa u principu lepse mi je nego celicare ali nekako stilo na 15" deluje malo osakaceno, jedva cekam prolece pa da vrnem 16ice, nadam se da ce do tada biti nekih para da se kupe i 4 nove gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da se pohvalim da je danas tacno godinu dana od kada je Stilo dosao kod mene i presao je 13000km, sledeci vikend ce da dobije novo ulje i filtere, i pocastio sam ga farbanjem letnjih felni, za nove gume ce malo da se strpi. Evo i koja slikica felni kako su uradjene i neke zajebancije tokom rada, inace tri puta su radjene dok nisam bio zadovoljan a jedan od ta tri puta su bile plave da bi majstori videli moju reakciju :)

 

 

IMAG0425_Copy_2.jpg IMAG0429_Copy_Copy.jpg IMAG0456_Copy.jpg IMAG0455.jpg IMAG0450.jpg IMAG0459_Copy.jpg IMAG0458_Copy.jpg IMAG0457_Copy.jpg IMAG0508.jpg IMAG0506.jpg

 

Inace felne su farbane zbog fabricki loseg nanesenog laka, kraci sa strane su se toliko isperutali da negde nije bilo uopste laka, i takve su sve GT felne koje sam video neke manje neke vise, veoma je tesko na te stranice naneti dovoljno laka a da ne procuri negde, iz tog razloga su sada i farbane vise puta. Sledeci vikend planiram da odradim taj mali servis i da montiram gume na felne pa na auto, i da proverim stanje EGR ventila pa da ga malo i ocistim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepp lepo kuvalja. Aj kaci to na auto
@kolega jel su te bele tvoje ili?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš su profi odrađene felne. Ima da legnu odlično :) Ako bude trebala pomoć oko montaže zovi, sad sam uvežban od skidanja svojih :)

 

@kolega.Jankovic nisi valjda i ove ofarbao? :laughing:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog auspuha kažeš? :) Mogao bih da zavirim, mada moj egr je bio kritičan pa se onda primećivalo, sad ne znam koliko bih prepoznao samo malo prljaviji  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto razmišljam o ćumuru u auspuhu kada je Kuvalja pomenuo egr :)

Mogli bismo i roštiljski ćumur jedan vikend da izvučemo pa taman da se ispričamo malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj ćumur, tebi samo auspuh u mislima

 

cxcb22159.jpg  cxcb22160.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha a zašto se nisam setio prvo normalnog ćumura pojma nemam  :laughing:

Ja sam za, samo da odredimo termin i dolazite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze ima dovoljno ćumura u toj tvojoj čađavoj trocevki, tako da smo jedan problem rešili. Ostaje da zovemo Gileta i da ponese onog srdaća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da se pohvalim da je danas tacno godinu dana od kada je Stilo dosao kod mene i presao je 13000km, sledeci vikend ce da dobije novo ulje i filtere, i pocastio sam ga farbanjem letnjih felni, za nove gume ce malo da se strpi. Evo i koja slikica felni kako su uradjene i neke zajebancije tokom rada, inace tri puta su radjene dok nisam bio zadovoljan a jedan od ta tri puta su bile plave da bi majstori videli moju reakciju :)

 

 

IMAG0425_Copy_2.jpg IMAG0429_Copy_Copy.jpg IMAG0456_Copy.jpg IMAG0455.jpg IMAG0450.jpg IMAG0459_Copy.jpg IMAG0458_Copy.jpg IMAG0457_Copy.jpg IMAG0508.jpg IMAG0506.jpg

 

Inace felne su farbane zbog fabricki loseg nanesenog laka, kraci sa strane su se toliko isperutali da negde nije bilo uopste laka, i takve su sve GT felne koje sam video neke manje neke vise, veoma je tesko na te stranice naneti dovoljno laka a da ne procuri negde, iz tog razloga su sada i farbane vise puta. Sledeci vikend planiram da odradim taj mali servis i da montiram gume na felne pa na auto, i da proverim stanje EGR ventila pa da ga malo i ocistim.

Jbt bas su dobro ispale!!!

A za taj egr ako se budes igrao vikendom, cimni, da mozda pogledamo i kod mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mije da vam se svidja.
Jankovicu ti bas nemas mira? Odlicno izgledaju
Ovaj Igor samo nas laze za taj rostilj a ni ti Ivane nisi bolji, svaki put kao neke obaveze....
Djuntalice to moze svakako, iskombinovacemo nesto.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su samo bacili maglu da vide kako izgleda.

Meni se mnogo dopada i tako.Lepo bi leglo na belom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono belo nisu moje felne. Moje miruju na autu. Sto neko rece bilo bi glupo imati dva seta belih alu felni. I moram priznati da mi se dinamik mnogo vise svidjaju u beloj nego GT. 

 

GT su kao stvorene za ovu sivu u koju si ih i ofarbao!  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...