Jump to content
FAS Goran
vicent

Presvlačenje volana kožom u kućnoj varijanti

Recommended Posts

ako vas zanima presvalecnje kozom volana menjaca itd,ima neka zena na fb-u iz kraljeva valjda,jako dobro radi,izgleda kao fabricki jos i lepse a cene su joj smesne za taj kvalitet,meni je trazila za volan od mog brava i rucicu menjaca sa sve kozicom 50e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je danas bilo dosadno pa sam po onom upustvu za Daciu probao da presvučem volan eko kožom. Ostalo je još malo neravnina da se popravi, ali meni deluje potpuno ok s obzirom na to da me je džabe izašao ceo posao :laughing:

IMAG0077.jpg IMAG0078.jpg

IMAG0080.jpg IMAG0081.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, samonapred, ja bi stavio sivi konac, da se uklopi sa enterijerom, kod mene je svi crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala :) Radio sam sa materijalom koji sam imao kod kuće i slučajno sam naleteo na crni industrijski konac, a verujem da bi mnogo lepše izgledalo sa sivim, ali bi i tražilo veću pedantnost jer sam ovde bukvalno pravio šavove u istom mestu dok se sve ne zategne :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da mislim da ste u pravu, nego sad shvatam koliki sam JA konj :wallbash:

navlaku stavljam na propao volan,nov vozim! isto tako nisam razumeo kevu kad u kucu stigne nov kauc! prvo bira dezen 100god, a onda ode i kupi neki prekrivac, naravno uzasan! na pitanje sta ce ti odgovara, pa da sacuvamo kauc, znas, bolje da habamo prekrivac! pa kome bre cuvas kauc?! za sta ga bre cuvas??? za deponiju? kad ga bacis da bude najlepsi???

to isto mislim i o presvlakama za sedista! ja da trljam bulju o kartonsku presvlaku, da bi onaj posle mene mogao da se baskari u skoro pa novim sedistima??? aaa pa ne moze to tako!

Naravno da sam mislio na ovo sto je Kolega Jankovic rekao!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je danas bilo dosadno pa sam po onom upustvu za Daciu probao da presvučem volan eko kožom. Ostalo je još malo neravnina da se popravi, ali meni deluje potpuno ok s obzirom na to da me je džabe izašao ceo posao :laughing:

IMAG0077.jpg IMAG0078.jpg

IMAG0080.jpg IMAG0081.jpg

Brale, molim te, nemoj da se ljutis! Cenim tvoj trud i podrzavam to, "uradi sam". Neda si ga ubio, nego nemam reci. Sto BRE to nisi lepse malo usio. Pa nisi to radio za tastu, nego sebi, majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ima veze, ćaletu sam radio, a ja ni ne vozim taj auto :rofl:

Šalim se, nije valjda toliko loše odrađeno?

Ovo je bio prvi pokušaj rada i još sam od materijala uzimao ono što je bilo pri ruci tako da nije moglo nikako dobro kao profi rad da ispadne, ali ja sam zadovoljan. Malo sam ga zategao posle slikanja i popravio neravnine i pristojnije deluje od oguljenog volana barem meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo nek su matorci srecni!

sto se mene tice, ne dolazi u obzir ni ovo ni navlake (imam jednu) ni aftermarket turbo racing volani, samo fabrika-kad se pohaba moze profi presvlacenje. sve ostalo mi izgleda kao krpljenje.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem!? Ako si voljan da sam radis, uvek ulozi svoj maksimum u to, ma sta da radis...

Ako ti opet bude dosadno, pokusaj ovako da utegnes kozu pa ce sivenje ici dosta lakse ;) Zanemari rad masinom, koliko sam ja ukapirao najbinije je da koza u obimu ne gazi jedna preko druge i moze da izgleda smekerski :)

Evo pogledaj sistem sivenja i tapaciranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo izgleda super. kad se presaberem-koza, konac, igle, lepak, vreme, zivci.....

bolje da platim clanu smeker iz kragujevca 32€ i da odradi to kako valja.

samo da izmuvam i neki volan na zajam da vozim dok je moj volan u kg.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da jeuvek bolje kad uradi profesionalac nego u licnoj eksperimentalnoj verziji. Ja sam za PRO verziju.

Samo me interesuje kako voziti dok se radi volan??!! Bas sam malopre iznajmio poslednjih 50 volana sto sam imao na lageru :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me interesuje kako voziti dok se radi volan??!!

Drugari, nikakav problem. Ako zatreba, ja sam uvek voljan da pomognem. Ako je za dan-dva gotovo, uvek mogu da vam pozajmim moj volan koji koristim za treninge:

IMG_0791.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam objasnio situaciju i zamolio jednog od kolega sa foruma koji ima delove pa tako i volan da mi pozajmi npr u ponedeljak volan, a ja mu vracam u sredu, dok se moj presvuce.

naravno dobio sam negativan odgovor. uz doskocicu da ako zelim moze da mi proda ispod cene...

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam dal moze od punta, ne znam da li mogu da nakacim bilo koji volan samo da ima iste ripne ili mora od stila zbog spulne i sl... ne znam.

nisam hteo da pitam nekoga ko nije iz smedereva, prvo da ne placam postarine, a drugo, racunam, tu smo u istom gradu, sigurnije mu da necu da ga zeznem..... ali dobro. njegov volan, njegovo pravo.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemam pojma, ako smislim nesto javljam se obavezno.

u svakom slucaju hvala, lepo je znati da ima jos takvih ljudi. ej bre pa kolege sa foruma mi nudili svoje 4gume sa sve 4 felne breee!

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi smrt klješta. Kad mogu ovi noćni , mogao bi i ti samo malo da se navikneš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otiđi do čoveka za vikend, sedni sa Sikterom negde na kafu, dok završi.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...