Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Razni Miss izbori/kalendari... :)

Recommended Posts

miss2012.jpg

Ove godine deveti put za redom održaće se izbor za Miss NetAuto 2012.

Kao i do sada lepe su, a koje su od njih lepše odlučiće posetioci sajta. Od početka decembra 2012. do 31. januara 2013. godine, svaki učesnik u glasanju moći će da dodeli jedan glas kandidatkinji za koju smatra da zaslužuje da pobedi.

Postupak glasanja je jednostavan, potrebno je samo da se čekira pored njene fotografije i sve ostalo će da obavi kompjuter. Preko jedne e-mail adrese može da se glasa samo jednom. Na taj način dobićemo 12 polufinalistkinja, među kojima će gosti i žiri na završnoj manifestaciji, početkom februara iduće godine da izaberu šest finalistkinja i na kraju proglase pobednice:
Miss NetAuto 2012 i Miss fotogeničnosti NetAuto 2012.

Kandidatkinje 2012. prvo, red je :D da se podrži:

Adriana – Anchy Rekalija (1994.) je iz Smedereva, ide u četvrti razred gimnazije i bavi se modelingom. Ima 55 kg i visoka je 170 cm. U horoskopu je ovan/rak. Ambicije su joj da završi studije i napredovanje u modelingu. Kada je reč o modnom stilu kaže da nema pravila, pa zato i nema omiljenog modnog kreatora. Boje koje voli su crna, bela i crvena. Omiljeni cvet je ruža, a životinje su pas, konj, macka... sve osim zmija. Fitnes je sport kojim se bavi.

Automobil koji bi volela da vozi je baš ovaj uz koji se fotografisala - Fiat 500L.
Muzika koju sluša nije vezana za žanr, važno je da joj se dopada. Pesma koju najradije pevuši Zauvek tvoj, Tropico. Najradije jede hamburger i pije nes. Omiljeno voće su banane. Srećan broj je 7, a dan utorak...
 

Andrijana_Fiat500_L_01.jpg Andrijana_Fiat500_L_2.jpg Andrijana_Fiat500_L_4.jpg

 

Andrijana_Fiat500_L_5.jpg Andrijana_Fiat500_L_6.jpg Andrijana_Fiat500_L_8.jpg Andrijana_Fiat500_L_7.jpg

---------------------------------------------------------


Neke od ostalih kandidatkinja:

>>> Aleksandra - Alisa Duždević (1992.) je iz Beograda, završila je Srednju ekonomsku školu i sada je student Pravnog fakulteta u Beogradu...

Aleksandra_Qashqai_2.jpg Aleksandra_Qashqai_5.jpg Aleksandra_Qashqai_9.jpg


>>> Andrijana - Andi Milovanović (1991.) je beograđanka, studira RnB Collage (revizija 3 godina), a bavi se i manekenstvom vec šest godina...

Andrijana_Twingo_2.jpg Andrijana_Twingo_4.jpg Andrijana_Twingo_9.jpg


>>> Ivona Koković (1990.) živi u Beogradu već nekoliko godina, a rodom je iz Prokuplja. Studira pedagogiju na filozofskom fakultetu, bavi se modelingom i manekenstvom i organizacijom raznih klubskih manifestacija. Trenirala je ples devet godina...

Ivona_Cklasa_2.jpg Ivona_Cklasa_5.jpg Ivona_Cklasa_9.jpg


>>> Jelena Blanuša (1994.) je iz Sombora, učenica je srednje škole i bavi se manekenstvom. Ambicija joj je da uspe u svetu manekenstva i modelinga...

Jelena_Rav4_2.jpg Jelena_Rav4_7.jpg Jelena_Rav4_9.jpg


>>> Ružica Veljković (1991.) je iz Beograda, trenutno radi u jednoj sportskoj radnji, završila Školu za dizajn tekstila. Volela bi da upiše dizajn i da postane stilista...

Ruzica_Aveo_2.jpg Ruzica_Aveo_7.jpg Ruzica_Aveo_9.jpg


>>> Teodora - Tea Berić (1995.) je učenica gimnazije iz Beograda. Planira da upiše Fakultet za kulturu i medije. Završila je kurs za modele i bavi se modelingom...

Teodora_Avensis_2.jpg Teodora_Avensis_8.jpg Teodora_Avensis_9.jpg


>>> Ana Mršić (1991.) je iz Beograda, završila je gimnaziju i studira kulturu i medije. Planovi su da uspešno zavši studije i ostvarim sve svoje želje, kao na primer da otputuje na Ibicu...

Ana_Subaru_2.jpg Ana_Subaru_8.jpg Ana_Subaru_9.jpg


>>> Irena Stamenković (1992.) je iz Smedereva, završila je školu za ugostitelje, a sada studira hotelijerstvo. Zanimaju je ekstremni sportovi, bavi se paraglajderstvom i skijanjem na vodi...

Irena_Yaris_Van_2.jpg Irena_Yaris_Van_5.jpg Irena_Yaris_Van_4.jpg


>>> Isidora Kodić (1991.) je iz Beograda, student pravnog fakulteta i radi u marketinškoj agenciji. Ambicije su joj da radi u struci kada završi fakultet i da se bavi modelingom sve dok može...

Isidora_Megane_2.jpg Isidora_Megane_8.jpg Isidora_Megane_5.jpg


>>> Ivana Živanović (1989.) je iz Loznice, a u Beogradu radi u firmi koja se bavi naplatom potraživanja. Završila je Visoku školu strukovnih studija u Beogradu...

Ivana_Sportage_2.jpg Ivana_Sportage_4.jpg Ivana_Sportage_9.jpg


>>> Andrea Kumić (1986.) je iz Bosanske Gradiške, živi i studira menadžment u Beogradu. Pored ambicije da završi fakultet i da se ostvari u svom budućem poslu, bavi se i modelingom od kojeg mnogo očekuje...

Andrea_Civic_2.jpg Andrea_Civic_4.jpg Andrea_Civic_6.jpg


>>> Sanja Gavrić (1991.) je iz Zrenjanina, završila je Srednju PTT školu i sada je student PTT u Beogradu. Pored studiranja bavi se i modelingom...

Sanja_Ceed_2.jpg Sanja_Ceed_3.jpg Sanja_Ceed_9.jpg


>>> Neda Gojkić (1994.) je iz Beograda, ide u srednju Pravno-birotehničku školu i povremeno radi kao promoterka. Voli da fotografiše i da obrađuje fotografije na kompjuteru...

Neda_Yaris_2.jpg Neda_Yaris_1.jpg Neda_Yaris_7.jpg

 

---------------------------------------------------------

Da bi ste videli sve kandidatkinje, treba da odete na sajt ili klikom gore na logo, ili klikom na ovaj link:
http://www.netauto.rs
...i da na tom sajtu (koji nije baš naročito dobro urađen), posle par klikova pronađete sekciju za Miss (ne mogu da dam direktan link jer ga nema, zato i kažem da nije baš najbolje urađen) :D , glasate i ostavite svoju Email adresu. :thumbup:
 

miss02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posteno Ima dobrih, ima se sta videti :)

Mislim da bi Bane trebao da se izjasni :guitar:

Sikter jel nas Bane uno ima nesto sa nekom od ovih :) ? Koja je ta? Izvinjavam se ako mu je sestra :)

SIKTER SRECAN RODJENDAN!! :)

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee nije uredu ,sada ce jedan Ivan da krene,pa drugi Ivan iii opet Bane kriv.... :))) Dakle,da glasamo jel',hm,,pa zadovljstvo mi je.... :)

Necu reci za koga sam glasao,ali.....simpaticne ove devojke.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolja varijanta ce bidne 22. i 23.12.2012 al o tome kasnije...

Mislim ako prezivimo 12.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je 21og :) Inače, ja bih ozbiljno popričao sa roditeljima od ove koja je 95. godište :wallbash: Dete od 17 godina puste da se penje po kolima, nije mi to najjasnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi forumasi, podrzimo u glasanju za izbor za Miss naseg drugara Baneta, posto je u fotografisanju koriscen i njegov Uno. A mozda ce on malo bolje da nam objasni ko je Anastasija.

Dakle, Anastasija i Uno, redni broj 27, podrzimo naseg kolegu, 'ajmo Bane:

Anastasija_Uno.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff ova Adriana je moja klasa 94. god jos voli fiata, ma nista lepse... :wub:

Bez zezanja najlepsa je. Glasam! :D

Edited by Stephan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi forumasi, podrzimo u glasanju za izbor za Miss naseg drugara Baneta, posto je u fotografisanju koriscen i njegov Uno. A mozda ce on malo bolje da nam objasni ko je Anastasija.

Dakle, Anastasija i Uno, redni broj 27, podrzimo naseg kolegu, 'ajmo Bane:

Anastasija_Uno.jpg

A zato je Bane kupovao opruge za Stila.

Dakle kandidatkinja pod rednim brojem 27. 10 points. Tako sam ja glasao. A sada Cyprus kako oni glasaju.

Jelte, a gde su slike iz kabine i sa haube. Nemoj mi reći da nije mogao sedište da odmakne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis, a meni je rekao da razmislja da pozadi stavi kamionske gibnjeve. Hauba mu je ulubljena posle slikanja Anastasije na njoj, radi restauraciju, vidis da ga nema nikako.

Inace je celu gornju sliku Bane sam osmislio, fotograf je tu bio samo egzekutor. Malo teze posto niste strucni, ali mozete uociti slaganje boje vesele haljinice sa karnericima, gladiola u basti i zice za kacenje vesa u pozadini.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...