Jump to content
FAS Goran
Stex3105

Koji tablet...?

Recommended Posts

po meni je i samsung note suvise velik za telefoniranje a kamoli ipad mini tako da je ta funkcija totalno nepotrebna.drzati nesto velicine cigle na uvetu je isuvise smesno.ali ko ce srbina da zadovolji.sve bi da ima.....al ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajte molim vas, mene su smesno gledali sa dell streak-om od 5" iako imam ozbiljno golemu lobanju ... Mogu misliti tek kako izgleda kad stavis tablet na uvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek, jel vi to ozbiljno? Tablet i telefoniranje u istoj recenici ... Hmm, verovatno mi se ucinilo :)

Delimo isto mišljenje. Po meni je maksimum za telefon koji treba da ide u džep 4,5'', sve preko toga svemirski izgleda.

Zbog toga ću ja, ako budem ikad kupovao tablet pošto više volim netbook za iste pare, uzeti neki kineski bez kartice i sa gps-om do 7'' veličine pa da imam navigaciju i igračku u jednom za male pare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nije loša opcija, male pare, dva jezgra i GPS. Jedini minusi 512 RAM-a i nema kao j kinezi HDMI.

http://www.gigatrons...l15ee.001-20339

http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Iconia-B1-A71-Tablet.87771.0.html test

Acer_Iconia_B1_A71.jpg

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ipad mini nema tu funkciju jer ga imam ,a sigurno ga ne bi koristio kao telefon ,mozda po potrebi sa slusalicama.staviti ga na uvo je prosto sramota :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste cudno...pa ne bi ga stavljao na uvo, nisam toliki ludak...kao sto sam rekao, postoje slusalice koje odlicno rade posao :rolleyes:

Sent from my PMP7074B3G using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm nebih se ja bunio nimalo da mi neko pokloni Samsung Tab P1000, nebi mi uopste smetalo da ga koristim za telefoniranje, bluetooth slusalicu vec imam tako da je problem resen. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako leti kad su svi u sorcevima i majicama?

Kako onda nositi tablet koji vam sluzi za pozive?

Ja se mucim i sa note 2 a kamoli jos vece od toga da vucem.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torbica na rame, šta drugo. :-)

Ja sam uzeo torbicu baš da vucaram tablet sa sobom lako kada mi je potreban napolju. Doduše, to nije svakodnevno, niti telefoniram sa njega.

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno,do leta cemo da smislimo nesto drugo :fun:

Salim se...Ne znam,o tome nisam razmisljao,mada moram naci neko resenje,jer mi tab treba,a usput cu i telefonirati sa njim... :turned: :turned: :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravis foru, i uzmes neku torbicu, ali da mozes da ga nosis oko vrata.... :laughing: :laughing: :laughing: Ima zemunci da ti zavide samo tako.... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lud sam bez torbice oko vrata, prosto ne znam sta bih be nje...

Smislicu ja vec nesto... :rolleyes:

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale uzmi neku elegantnu torbicu za rame, bluetooth slušalicu i uživaj :) Ja sam našao totalno ok kožnu torbicu u Budimpešti, sasvim fino izgleda spolja i taman u nju staje netbook od 10,1'', milina za voz i bus :)

Otprilike ovako izgleda, čisto da ti dam ideju :)

http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/V4386.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i malo lakše čitljiva specifikacija i opširnija :)

http://www.itsvet.com/tekst/nextbook-premium-7-(7p)/6125/

Jedina mana po meni je što nema gps, inače je totalno ok. Ima procesor i ram kao moj telefon i meni se još nije desilo da nešto blokira ili loše radi na njemu, a bilo je tu navigacije+muzika, igrica od po 400mb i svašta još..I još ima ics, jako lepa stvar, ali šteta za gps..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.myntra.com/Accessories/Timberland/Timberland-Unisex-olive-Green-Vertical-Messenger-B/92355/buy

Ja sam ovu uzeo za 10.1" tablet, ima pregradu za njega i služi mi kao jedina zaštita za tablet. Odlično rešena, puno pregrada koje se zatvaraju unutra i spolja, privezak za ključeve koji se rotira pa ne mora nikad da se otkačinje ključ kad se koristi. Bila je nešto džabalesku u Pandorfu pre mesec dana, 15-16e.

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...