Jump to content
FAS Goran
neshaoct

14. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

Hvala svima na prijatnom druzenju!

Zivi bili !

Trebalo je da odemo na onu stranu...

DSCN0818.jpg

Opet jedan fali...

DSCN0819.jpg

DSCN0821.jpg

DSCN0823.jpg

DSCN0824.jpg

DSCN0828.jpg

DSCN0831.jpg

DSCN0832.jpg

Drink&Drive... :)

DSCN0837.jpg

DSCN0833.jpg

Edited by Hardvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je bilo danas, vreme nas je posluzilo.. Ćevapi su bili prva liga, steta sto nismo ostali duze.. pre svega druzenje je bilo super, zezanje.. :) nadam se da je pecenje bilo ukusno, to ce nam reci ljudi koji su ostali do kraja.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svka cast,dobro isplanirano,pozdrav za sve ortake i ortakinje,posebna su prica Ivan,Ivak ik,Igor0511(Maja,ako nisam pogresio),Nole i ostatak....,ma svi ste bre ekstra,ovaj vrh foruma necu da imenujem,sve pohvale.....

P.S:hardvet,doktore,doktore,pa okaci lepse slike :p

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj madjionicar,uvecaj ovo slike

nece :(

DSCN0821.jpg

DSCN0833.jpg

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepo organizovano, ničeg nije falilo i svi su stvarno bili sjajni :laughing:

@Hardvet druže jesmo se mi upoznali? Ne znam kako se nismo videli.

Svka cast,dobro isplanirano,pozdrav za sve ortake i ortakinje,posebna su prica Ivan,Ivak ik,Igor0511(Maja,ako nisam pogresio),Nole i ostatak....,ma svi ste bre ekstra,ovaj vrh foruma necu da imenujem,sve pohvale.....

Jeste Maja :) Takođe nam je bilo baš lepo.

Ja sam najviše imao prilku da upoznam Baneta,Ivana i ivana.ik,Noleta i čoveka sa crnim Stilom sa nbga(izvinjavam se, ali nisam zapamtio ime), sjajni momci, oduševio sam se koliko su zanimljivi i dobri ljudi, defitnitivno ne propuštam sledeći dolazak :laughing: :laughing: :laughing:

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj Noleta da zaboravis,bio nam je kampanjol :) e ,poslajite zahtev,da pobedim i ja nekog ,ali bez varanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan tamo parkirao,kao da je zakupio celu povrsinu...mi morali da bezimo,kaze nosi pauk :p

DSC01147.jpg

DSC01148.jpg

DSC01149.jpg

DSC01150.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nazalost ponovo nisam uspeo da stignem da dodjem na skup, ali vidim da je sve bilo kako treba. :) Mislio sam da cu popodne barem uspeti da svratim ali nisam, doduse svirnuli smo iz kola kad smo prosli pored.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je pravo niotkuda malo falilo da organizujem 1. svecani FLCS dorucak :laughing: .

Sve pohvale za organizaciju, super je sve bilo. Dobro je pa nas je posluzilo vreme, bas sam lepo iskulirao u prirodi, ispricao se sa mojim dragim drugarima, upoznao par novih ljudi... Klopa i pice kao i uvek super, veliki pozdrav i hvala ljudima koji su pekli rostilj i prasence.

(Taman sam krenuo kuci predvece sa Noletom, kad-cvrc. Pretpostavljam da mi zabagova senzor radilice, sacekah malo i upalih. HVALA DRUGARIMA NA SPREMNOSTI DA POMOGNU (posebno Noletu koji se ponudio da ode po svoj auto), srecom nije bilo potrebe-samo da se javim,stigoh bez problema kuci, naknadno pali kao blesav. Moracu da skoknem na dijagnostiku i verovatno da zamenim go*ance, prvi put sam imao srece da se desi u pravom drustvu :unworthy: , pa da ne izazivam sudbinu jos jednom ;) )

Pozdrav svima i jedva cekam sledece druzenje!

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam obaveze na kosutnjaku pa svratio na kratko. bukvalno 5min jer je devojka zurila, za to vreme upoznao dvojicu momaka i 2x pomerao auto :D prepoznao sam par automobila sa foruma ali vlasnike nisam stigao da upoznam, nadam se da ste se lepo druzili danas :smoke: ubacite jos neke slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

post image nesto nece da saradjuje... :)

Bice slike sredjene uskoro.

Edited by Hardvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi bas mi je drago sto sam bio, super je bilo s obzirom da sam dosao sam i da nikoga nisam znao od ranije!

Sve pohvale za organizaciju i vidimo se ponovo neku nedelju kod Intera!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima koji su bili prisutni, jako lepo i zanimljivo društvo, naravno pozdrav i za sve koji (nažalost) nisu bili na okupljanju.

Vredelo je provesti jedan lep dan i upoznati ljude sa foruma.

Ime gde da te danas zeza. Dobro je ima doktora u blizini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi cekamo neke pevacice,onaj bane rece da ce da povede... ;P

Tapatalk

to kad se budes zenio 2. put :p ,procitace ovo zena,necemo imati druga bokija,kralja se.. i blu...ovaj ,kralja zezanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da je trebalo da odemo u onom smeru...

dscn0818iw.th.jpg

Opet jedan fali...

dscn0819w.th.jpg

dscn0824u.th.jpg

dscn0823g.th.jpg

dscn0821.th.jpg

Drink&Drive :)

dscn0837t.th.jpg

dscn0833u.th.jpg

dscn0832l.th.jpg

dscn0831i.th.jpg

dscn0828p.th.jpg

Edited by Hardvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin skup, hrane i pica u izobilju, mali broj lancia modela. Moja thema je pokvarila prosek starosti vozila na skupu :laughing: . Ps: ko je pojeo mozak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...