Jump to content
FAS Goran
boki

Projekat PuntoJTD 300hp+

Recommended Posts

Nesto cujem da nece turbo od 2.4 da legne, izgleda nista od 300ks :(

Ako ne legne taj, gt2256v od 2.4 multijeta moze sigurno.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo sada ozbiljno, ima li načina da se smesti turbina, a da ne udara u nešto u motornom prostoru? A da ti čeliću lepo kupiš nekog Brava, pa ceo motor prebaciš u njega :D U Brava staje sigurno, jer imaš Mareu 2.4 JTD, a napred su isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini samo kuciste wastegatea malo dodiruje blok motora i downpipe smeta kompresoru klime. Moze to da se prepravi, ali ne znam da li ce se ici na to ili na GT2256 ukoliko ovo ne bude moglo. Nije mi sada cilj da zrtvujem klimu jer na samoj trci i na putu do tamo klima mnogo znaci jer se sve desava na vrelom asfaltu gde slaganje klasa traje dosta dugo... Sto se tice turbine sa promenljivom geometrijom, izvalio sam neke cake kako bi moglo da se metne kod mene, tako da tu nema vecih problema da se realizuje ukoliko ovo ne uspe. U svakom slucaju Turbina sa varijabilnom bi isla u narednih par meseci ako ne uspemo ovo sad.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini samo kuciste wastegatea malo dodiruje blok motora i downpipe smeta kompresoru klime. Moze to da se prepravi, ali ne znam da li ce se ici na to ili na GT2256 ukoliko ovo ne bude moglo. Nije mi sada cilj da zrtvujem klimu jer na samoj trci i na putu do tamo klima mnogo znaci jer se sve desava na vrelom asfaltu gde slaganje klasa traje dosta dugo... Sto se tice turbine sa promenljivom geometrijom, izvalio sam neke cake kako bi moglo da se metne kod mene, tako da tu nema vecih problema da se realizuje ukoliko ovo ne uspe. U svakom slucaju Turbina sa varijabilnom bi isla u narednih par meseci ako ne uspemo ovo sad.

A sta ce ti klima kad ces to ionako stalno slepati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, da li slutiš na najgore :D

Znate ono, šta znači FIAT?

Fix It Again Tony

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ce ti klima kad ces to ionako stalno slepati?

Pa još uvek nemaju svi klimu na šlepu pa da se hladi dok ga voze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kao muzijaku su uvek plodni dani ja mogu da ga oplodim kad god hoce evo pristajem sa najsporijim autom od 211ks (imao nekad pre 20 godina)i 1000kg pa da vidim te talijanske konje protiv ovih mojih stajerskih :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo radite oplodnju, ima Fantom preca posla...

Evo, doktor ce da oplodi chelica, taman, ako ima 300ks+, nema tu price, sta ce moj maleni bravo :)

Ae, nek' je sa srecom prva voznja i pun gas. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

wild-horses2.jpg

Krenulo skupljanje :)

World_News_-_August_30__2010-60562_1f46172870.jpg

Moji su pocrkali od starosti(nekolicina) ali ovi sto su jos zivi su plodni,ima celic od uzbudjenja da rodi u 7 mesecu trudnoce B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo radite oplodnju, ima Fantom preca posla...

E jbg... steta sto si se uplasio toliko, bas sam cekao da se probamo

Evo, doktor ce da oplodi chelica, taman, ako ima 300ks+, nema tu price, sta ce moj maleni bravo :)

Moze samo da pokusa

Ae, nek' je sa srecom prva voznja i pun gas. :smoke:

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

XAXAXAXAXAXA ciro lud si majke mi!!!

Bice slika i snimaka, samo da se odradi par sitnica... prvenstveno mislim na razradu masine bar 1000km pa posle toga ide sve...

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiii, gde su konji?!?!?

167278.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih videh u nedelju. Bogami ostavio na semaforu mene i mog siromasnog 75ks multijeta i to ozbiljno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...