Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodaja i ugradnja Xenona, parking senzora

Recommended Posts

brate,hvale te,super je to,cak je i jedan moj drugar iz obrenovca zadovoljan,to je lepo,e sad ti meni reci,ako se ja odlucim da ugradim kako izbeci posle toga smetnje na radio aparatu,jer sam perfekcionista sto se cistog zvuka tice,ne volim da pomislim,a tek da cujem stanicu koja krci,plejer mi odlicno hvata prijem i sve su stanice super.Ne bih da imam problema sa tim,moze li to ili ne,ako ne moze necu ih ni ugradjivati? :(

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice smetnji na radio stanicama,nisam do sad imao takvih slucajeva,mada se skoro javio jedan,ali jos nepotvrdjen slucaj.Izborom AC balasta sigurno neces pogresiti,mogu samo da kazem da sam ih dosta ugradio i niko se nije zalio na smetnje,a cak i sa slim DC balastima nije bilo problema.....do sada.

A mogu ti i dati set na probu,pa ako budes zadovoljan i bez shumova,ti plati,ako ne ti vrati,heheheh.

Edited by yuhica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se kako radis,to je pravi pristup kupcu.

Da ne smaram dalje,koliko kosta ugradnja H4 ,ali bixenon da bude,jer imam jednu sijalicu,nije problem ni meni da ugradim,ako nije neka drasticna cena,razlika,mogao bih sve kod tebe da obavim.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DC varijanta sa slim balastima 45,sa ugradnjom 50.AC varijanta 60 ,sa ugradnjom 65.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras je jedan japanac progledao.U pitanju je Mitsubishi Galant.Ugradjeni su AC H7 5000k.

DSC06993.jpg DSC06996.jpg

DSC06995.jpg DSC06998.jpg

DSC06999.jpg DSC07000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom da izrazim veliko zadovoljstvo po pitanju saradnje sa vlasnikom ove teme. :thumbsup: Kacim slike za dan dva kako izgleda 4300k h1 sa ac balastima :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve gi slicki :)

DSCN1739a.jpg

DSCN1743aa.jpg

IMG_20120507_191659aa.jpg

prve dve su sa digitalcem, sa i bez blica, a treca je sa mobilinim. iako su slike tu i tamo poprilicno lose, boja sijalica je ubodena 100% Ko obrati paznju, moze da primeti razlika izmedju 5000k pozicija i 4300k ksenona.

Edited by Bozhus

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC06885.jpg

Od danas zapocinjem akciju snizenja,i ovo je za sad prvo.

Dakle AC kvalitet,xenon setovi H1.H3.H7 50 EUR sa ugradnjom i 1 god. garancije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kazi mi da li je moguce u Stilo iz 2002 montirati te projektore , tj da se onda u istom socivu nalazi i oboreno i dugo svetlo?

Imas li neku sliku kako bi to izgledalo? Pitam jer mi se nekako rasipa svetlost kada gledas ka faru pa su mi uvek xenoni imali smisla samo u farovima koji imaju sociva , tj izgledalo je kao "factory made"... :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je u stilo montirati morimoto,i naravno u tom slucaju imas i dugo i kratko xenon-bixenon svetlo.

Nemam sliku moju,ali evo usluzne sa neta,kako to izgleda na stilu.

30092011098.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xenon 6000k,Ford KA,ili Kakani,kako ga njegov vlasnik zove! Mesta ispod haube,ima veoma,veoma malo,jedva sam nasao prostor gde da ubacim balaste.

DSC07008.jpg DSC07010.jpg

DSC07012.jpg DSC07014.jpg

DSC07016.jpg DSC07018.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

yuhice, ovaj Stilo je radjen kod mene u servisu, precesljaj temu imas jos slika. ;)

YouTube link kako rade bixenoni na Stilu

Edited by steva_anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem kod plug & play varijante ugradnje projektora je što previše svetlosti izlazi napolje (kroz otvore samog projektora jer ga maska ne pokrije skroz), odbija se od ogledala fara i rasipa okolo, kao što se vidi na klipu... Zato se treba malo više potruditi, iseći far tako da projektor legne dublje, modifikovati maskicu da se lepo uklopi i onda em bolje izgleda, em ne rasipa ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovo ne sija u poredjenju sta smo uradili kod tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne spamujem yuhicinu temu [sorry]: sve to stoji, ali ima musterija koje zele da zadrze netaknuto senilo, sto uopste nije retko, u slucaju da se iz nekog razloga "vrate" na halogene sijalice. Rozetni se moze bukvalno sve raditi, ali senilu ne, Imali smo dva slucaja da smo vadili ugradjene projektore, oba puta zbog zabrane ulaska u Madjarsku sa aftermarket ksenonima. Cuo sam da su na nekim prelazima za Italiju takodje poceli sa zabranom ulaska ukoliko su nefabricka ksenon svetla.

yuhice, saljem ti jednu pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se malko radilo,ugradnja xenona, Opel Astra H,Renault Megane 2,WW Pasat B6,u sva tri auta stavljen AC balast sa 4300 k sijalicama!

IMAG0081.jpg IMAG0085.jpg

IMAG0088.jpg IMAG0089.jpg IMAG0090.jpg

IMAG0091.jpg IMAG0095.jpg IMAG0097.jpg

IMAG0099.jpg IMAG0100.jpg IMAG0102.jpg

IMAG0103.jpg IMAG0104.jpg IMAG0105.jpg

IMAG0106.jpg IMAG0107.jpg IMAG0109.jpg

IMAG0110.jpg IMAG0111.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti to malo aparat/telefon ne pravi dobre slike pa nijansa svetla vuče na zelenkasto, ili je tako i uživo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon,je u pitanju ,inace nije tako uzivo. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko o čemu ja o ugradnji & nabavci LED svetiljki ... dakle jel radiš? koliko košta za Grandea ili Pandu 07? naravno po standardu da prođe atest u AMSS ... Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Stilo AC H7 6000k + led pozicije

Na prvoj slici se vidi kako majstori kad menjaju sijalice ne vrate poklopac kako treba. To je dalo rezultat da far magli ,a i bilo je dosta vode u njemu. Naravno sve je lepo osuseno i poklopac vracen kako treba da dihtuje.

IMAG0140.jpg IMAG0141.jpg

IMAG0143.jpg IMAG0145.jpg

IMAG0146.jpg IMAG0147.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...